ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Powstanie nowe boisko wielofunkcyjne. Do ogłoszonego przez gminę Nowe Miasto przetargu stanęło 11 firm

› Aktualności› Samorząd wczoraj 17:00    22.01.2021
Karina Muszalska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Powstanie nowe boisko wielofunkcyjne. Do ogłoszonego przez gminę Nowe Miasto przetargu stanęło 11 firmPowstanie nowe boisko wielofunkcyjne. Do ogłoszonego przez gminę Nowe Miasto przetargu stanęło 11 firm fot. zdjęcie pogladowe

Powstanie nowe boisko wielofunkcyjne. Gmina Nowe Miasto ogłosiła przetarg. 

Nowe Miasto będzie miało nowe boisko, które powstanie w miejscu starego. Zgłosiło się aż 11 firm, nawet ze Szczecina.

 

 

Gmina Nowe Miasto  pozyskała jeszcze w 2020 roku dofinansowanie na przeprowadzenie modernizacji obecnego boiska. Mieści się ono przy miejscowym Zespole Szkół. To właśnie ta placówka niedawno otrzymała komputery dla Branżowej Szkoły I stopnia. 

 

 

Wartość inwestycji została oszacowana na 278 tys. zł. Pozyskane dofinansowanie to prawie 103 tys. zł.  Pod koniec września została więc podpisana umowa w urzędem marszałkowskim w Poznaniu na realizację przedsięwzięcia „Przebudowa boiska sportowego ogólnodostępnego w Nowym Mieście nad Wartą”. Zgodnie z nią zakończenie zadania i jego rozliczenie musi nastąpić najpóźniej pod koniec września 2022 roku.

 

Odkryli przyczynę wypadku w Nowym Mieście nad Wartą z 1969 roku.

 

W ramach projektu powstanie ogólnodostępne boisko. Przede wszystkim będzie ono wielofunkcyjne. Wykonane zostaną bowiem boiska: do piłki ręcznej i siatkowej. Całość nawierzchni będzie pokryta sztuczną trawą. Dodatkowo zamontowane zostaną kosze do gry w koszykówkę.

 

 

Przetarg na rozbudowę obiektu został ogłoszony w grudniu. Zgłosiło się do niego 11 firm: z Żukowa, Koszczał, Łodzi, Leszna, Ostrowa Wielkopolskiego, Środy Wielkopolskiej, trzy z Poznania, a nawet przedsiębiorca ze Szczecina. Nie zabrakło również  miejscowego Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego Ewy Błaszczyk. To ono zaproponowało najniższą kwotę za wykonanie zadania. Kto ostatecznie zajmie się modernizacją boiska? Wrócimy do tematu. 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pat
11 dni temu ocena: 100%  4
...no nie wiadomo czy "ogólnodstępne" będzie, może tylko dla zaigielkowanych lub choćby przetestowanych tym czymś na to coś...;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kot
3 miesiące temu ocena: 100%  3
artykuł utrzymany w stylu...no...trudno określić...;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xx
3 miesiące temu ocena: 67%  2
A kiedy w końcu coś przy "4" w Jarocinie, bo obecne boisko i teren wokół szkoły do uprawiania sportu"słaby"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ktoś
11 dni temu ocena: 100%  1
no to chyba ostatnie miejsce w jarocinie, które słabo wygląda, szkoda bo duża placówka, a tereny na zewnątrz masakra,