ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Powstanie nowe boisko wielofunkcyjne

› Aktualności› Samorząd 7 dni temu    15.10.2020
Karina Muszalska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. zdjęcie pogladowe

Nowe Miasto będzie miało nowe boisko, które powstanie w miejscu starego. Jak będzie wyglądało?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Gmina starała się o pozyskanie dofinansowanie na przeprowadzenie modernizacji obecnego boiska. Mieści się ono przy miejscowej szkole.

 

 

Wartość inwestycji została oszacowana na przeszło 270 tys. zł. Nowomiejski urząd otrzymał dofinansowanie w wysokości prawie 103 tys. zł. Pod koniec września została więc podpisana umowa w urzędem marszałkowskim w Poznaniu na realizację przedsięwzięcia „Przebudowa boiska sportowego ogólnodostępnego w Nowym Mieście nad Warta”.

 

WAŻNE! Jarociński referat komunikacji został zamknięty.

 

W ramach projektu powstanie ogólnodostępne boisko. Przede wszystkim będzie ono wielofunkcyjne. Wykonane zostaną bowiem boiska: do piłki ręcznej i siatkowej. Całość nawierzchni będzie pokryta sztuczną trawą. Dodatkowo zamontowane zostaną kosze do gry w koszykówkę.

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kot
7 dni temu ocena: 100%  2
artykuł utrzymany w stylu...no...trudno określić...;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xx
7 dni temu ocena: 50%  1
A kiedy w końcu coś przy "4" w Jarocinie, bo obecne boisko i teren wokół szkoły do uprawiania sportu"słaby"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji