ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Ponad 100 lokatorów znowu musi poczekać na mieszkania [ZDJĘCIA]

5 miesięcy temu    7.04.2020
Anna Konieczna
komentarzy 1 ocen 4 / 25%
A A A
Ostatni etap prac na osiedlu mieszkań czynszych przy ul. Siedlemińskiej w Jarocinie Ostatni etap prac na osiedlu mieszkań czynszych przy ul. Siedlemińskiej w Jarocinie  fot. UM Jarocin

Na początku maja ma się zakończyć budowa drugiego osiedla mieszkań czynszowych przy ulicy Siedlemińskiej. Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ma jednak poważny problem, dlatego lokatorzy będą musieli poczekać na przydział.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Na ukończeniu jest budowa mieszkań przy ulicy Siedlemińskiej w Jarocinie. 108 osób będzie jednak musiało poczekać na przydział.

 

 

Przyszli lokatorzy nie mają szczęścia. Już raz musieli uzbroić się w cierpliwość, bo termin oddania osiedla przedłużył się o rok.

 

 

A wszystko przez poznańską firmę Family House, która nagle zeszła z budowy i nie dokończyła zaplanowanych robót [szczegóły TUTAJ].

 

 

Poszukiwania nowego wykonawcy trwało jednak kilka miesięcy i zanim przejął on inwestycję upłynął prawie rok [więcej na ten temat czytaj TUTAJ].

 

 

Kiedy wszystko już było na dobrej drodze, aby oddać obiekty do użytku lokatorów, w kraju ogłoszony został stan epidemii. W tej sytuacji wszystko zostało zawieszone - przyznanie mieszkań przy ulicy Siedlemińskiej również. Lokatorzy będą musieli po raz kolejny poczekać.

 

 

W tej sytuacji prezes Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego wydał oświadczenie. Napisał w nim między innymi:

 

 

„Ze względu na panujące zagrożenie epidemiczne, wszelkie instytucje kontrolne nie mogą przeprowadzić odbiorów technicznych lokali i nie jesteśmy w stanie uzyskać pozwolenia na budowę” - poinformował Jerzy Wolski [cała treść oświadczenia poniżej].

 

 

OŚWIADCZENIE PREZESA JTBS-u:

 

Najnowszy numer Gazety Jarocińskiej jest już dostępny w sklepach i internecie, a w nim - KLUKNI TUTAJ

Każdy z nas może pomóc jarocińskiemu szpitalowi. Każda złotówka się liczy! Wystarczy kliknąć w zdjęcie. Nie zapomnij udostepnić zrzutki. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 1 głosów: 4 (25%) 3 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Lokivan
  5 miesięcy temu ocena: 71%  2
  ROZWÓJ musi poczekać
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jacekpl
  5 miesięcy temu ocena: 57%  1
  do posłuchania o tym co będzie ,mieszkania nie będą potrzebne jak padnie gospodarka jak zwiększy się ilość na bruku Dr Jacek Bartosiak: A co jeśli epidemia covid-19 zdemoluje Zachód, a Azja będzie normalnie pracować? https://youtu.be/mEUbYHFdKMs...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji