ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Policja: Nie liczył się nawet z własnym życiem

› Aktualności› Na sygnale 9 dni temu    30.07.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. www.jarocin.policja.gov.pl

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Część z nich niestety kończy się tragicznie. Przypomina o tym nieustanie policja.

 

 

Niestety do wielu kierowców nie docierają apele. Jarocińska komenda poinformowała o kolejnym uczestniku ruchu drogowego, który za bardzo rozpędził się w obszarze zabudowanym.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W poniedziałek policjanci pełnili nadzór nad ruchem w Cielczy. Wypatrzyli jadące z nadmierną prędkością auto. Miernik prędkości wykazał, że kierowca forda jechał 104 km/h, a to oznacza, ze prędkość przekroczył o 54 km/h.

 

20-latek z gminy Jarocin stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Został ukarany mandatem w wysokości 400 zł i otrzymał 10 punktów karnych.

 

 

 - To kolejny przykład kierowcy, który wsiadając i pędząc z taką prędkością przez teren zabudowany, nie liczy się z nikim innym. Nie liczy się z życiem innych osób korzystających w tym samym czasie z tej samej drogi. Nie liczył się nawet z własnym życiem – mówi asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

 

 

Niedawno funkcjonariusze ujęli młodego kierowcę, który w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 150 km/h.
 

 

 

O piratach drogowych piszemy w aktualnym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

 

 


 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xdxd
4 dni temu 1
A co sądzicie na temat jaZdy 200 na godzinę na autostradzie ? To tez pirat drogowy czy już nie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A