ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Pol'and'Rock Festiwal na Tarasie Filmowej. Weekend na Gołębiej od czwartku

› Aktualności› Wydarzenia 9 dni temu    29.07.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Już od jutra kino "Echo" i Kawiarnia Filmowa zapraszają na taras przy ul. Gołębiej, aby wspólnie przenieść się do Kostrzyna nad Odrą i wziąć udział w "Najpiękniejszej Domówce Świata".

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Od czwartku 30 lipca do soboty 1 sierpnia to miejsce wypełni się muzyką. Można będzie posłuchać koncertów Majki Jeżowskiej, Jelonka, Przybyła, Happy Sadu, Accid Drinkers oraz Eneja i przyłączyć się do Ogólnopolskiej Domówki Dobrych Emocji.

https://polandrockfestival.pl/line-up

 

W niedzielę, 2 sierpnia od godz. 14.00 kino „Echo” wraz z kawiarnią zapraszają najmłodszych na spotkanie z ulubionymi bohaterami z "Psiego Patrolu". W poniedziałek już tradycyjnie. „W Starym Kinie” tym razem będzie bardzo romantycznie i śmiesznie. Plenerowy pokaz filmu „ABC Miłości” z 1935 roku. Początek o godz. 19.00.

 

„Weekendy na Gołębiej” to część projektu: „Kino Echo - działamy mimo wszystko” dofinansowanego w ramach programu „Covid-19” ze środków Narodowego Instytutu Wolności. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

 

Nowy - 30. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ???
9 dni temu ocena: 100%  2
w którym miejscu jest fabryka farmaceutyczna, która była zapowiadana w jarocinie ? Jaki jest adres fabryki ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A