ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Pojechali na konwencję, czy wystartują w wyborach parlamentarnych? [GALERIA] [AKTUALIZACJA]

ponad rok temu    8.07.2019
Anna Konieczna
komentarzy 59 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. FB Lidii Czechak

Autokar pełen jarocińskich działaczy Prawa i Sprawiedliwości udał się w podróż do Katowic na konwencję programową partii. Czy obecność wśród najważniejszych osób w państwie przełoży się na miejsca naszych działaczy na liście wyborczej PiS-u?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Wszyscy najważniejsi ludzie w kraju byli na konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach. Ministrowie z premierem Mateuszem Morawieckim i parlamentarzyści z prezesem Jarosławem Kaczyńskim na czele. Wśród nich znalazła się także silna reprezentacja Jarocina.

 

 

[rodzina z ulicy Żerkowskiej w Jarocinie straciłą w pożarze dach nad głową - zobacz, jak jej pomóc TUTAJ]

 

 

Trzydniowa konwencja odbyła się na starcie kampanii wyborczej PiS-u przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. W tym czasie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyły się „debaty, rozmowy i spotkania w kuluarach, wymiana poglądów oraz spostrzeżeń”.

 

 

W sumie - jak podają organizatorzy - od piątku do niedzieli miało miejsce 16 sesji plenarnych i 70 paneli specjalistycznych, w których wzięło udział około 450 mówców - nie tylko polityków, ale i ekspertów z różnych dziedzin.

 

 

[Jarocin Festiwal 2019 - zdradzili szczegóły na konferencji prasowej - czytaj więcej TUTAJ]

 

 

W konwencji uczestniczyli również jarocińscy działacze PiS-u ze starostą Lidią Czechak i szefem lokalnych struktur partii - Januszem Krawcem.

 

 

Czy uczestnictwo w konwencji przełoży się na start w wyborach parlamentarnych. Nieoficjalnie mówi się, że tak będzie. Szczególnie w odniesieniu do starosty Lidii Czechak.

 

 

[powiat zamontuje "sprytne" ławki przy szkołach - o cho chodzi zobacz TUTAJ]

 

 

Obserwatorzy naszej sceny samorządowej już jakiś czas temu wiązali kolejne spotkania Lidii Czechak z czołowymi działaczami PiS-u z budową swojej pozycji i staraniami o jak najlepsze miejsce na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

[przebudują most, który jest w fatalnym stanie - zobacz szczegóły]

 

 

Czy tak rzeczywiście jest? Póki co nie udało nam się skontaktować z Panią starostą. Ale przekazaliśmy nasze pytania i czekamy na odpowiedzi. 

 

 

[AKTUALIZACJA]

 

Straosta Lidia Czechak tak skomentowała swój udzieł w konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach:

 

 

Brałam udział w panelach które mnie aktualnie interesują czyli zmiany w systemie zdrowia, dostępność + , sprawna administracja, programy dla seniorów, inwestycje, rolnictwo. Ciekawe tematy i co najważniejsze rozmowy i kontakty. Przyjechałam zmęczona - konwencja trwała ponad 9 godzin - ale cieszę się, bo była świetnie przygotowana merytorycznie i organizacyjnie. Decyzje dotyczące wyborów będą podejmowane na zarządach okręgowych w sierpniu, wtedy zapadną też decyzje, kto ma startować. Na pewno powiat jarociński będzie miał swoich kandydatów.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (59)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ my
  ponad rok temu ocena: 100%  59
  ten skandal z udziałem b. wicestarosty Drzazgi i jego dwóch pracowników, gdyby Gazeta wszystko kasowała i nie informowała mieszkańców, zostanie opisany i dotrze do mieszkańców inaczej, ale dotrze, bo to co sie wydarzyło w jarocińskim starostwie to obrzydliwy precedens!, media na pewno się zainteresują z pewnością te opozycyjne. Pewnie na Nowogrodzkiej za chwilę też znajdzie się dokładny raport. Takiej sprawy nie można zamieść pod dywan, powinna być ostrzeżeniem dla innych pracowników samorzadu i funkcjonariuszy państwowych. Bo PIS rzadzi to trzeba to ukrywać? NIE WOLNO SIĘ BAĆ,
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Porażka......
  ponad rok temu ocena: 100%  58
  "miszcz" Krawiec w dzisiejszej gazecie. Kto go wybrał szefem pisu. Żeby oficjalnie się wypowiedzieć w gazecie, że jak ktoś "kradnie batoniki w sklepie" to jest ok. Ale jak kogoś się zabije jadąc po pijaku to już co innego. Panie Krawiec kradzież to kradzież. I nie ma znaczenia czy kradniesz baton za 2 złote czy kradniesz miliony. Złodziej to złodziej i dla takich ludzi nie powinno być miejsca w PiS. Sam paragraf 286 kodeksu karnego nic Panu nie mówi? Jest to paragraf dotyczący OSZUSTWA. Oszust to oszust.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ co to ma być panie Krawiec? wstyd! co to ma być p. L. Czechak? WSTYD! co to ma być p. Drzazga? wstyd i hańba !
  ponad rok temu ocena: 100%  57
  POPIERAM,ale tu przecież nie chodzi o kradzież batonika i niejaki Krawiec nie ma wstydu bagatelizując to co wyczyniał w starostwie jego koleś wicestarosta Drzazga! to skandal o ogromnej sile, brak poczucia przyzwoitości i poczucie bezkarności, człowiek który zamiast być wzorem uczciwości i przestrzegania prawa, sam z racji wysokiej funkcji publicznej funkcjonariusz publiczny dopuścił się a wczesniej zaplanował oszustwo i nakłaniał do składania fałszywych zeznań swoich podwładnych! jakie to obrzydliwe i fałszywe działanie, jakie to są standardy pisowskich działaczy? co na to przełożona tych pracowników L. Czechak? schowała głowę w piasek? WSTYD!!! a Drzazga i ci ludzie zrobili to wszystko zeby oszukać Sąd a nie ukraść batonika, to mają być pracownicy samorządu i załatwiać sprawy ludzi, odpowiadać za sprawy finansowe? i ci ludzie mają czelność wypowiadać się przed mieszkańcami o uczciwości, praworzadności? i zgłaszać swoje kandydatury na państwowe stanowiska?
  ~ Gazeta zwiodła
  ponad rok temu ocena: 90%  56
  jednak Gazeta nie udźwignęła sprawy oszustwa i oskarzenia prokuratorskiego trzech pracowników starostwa! wtym byłego wicestarosty i wieloletniego radnego powiatu. To jest sprawa bez precedensu a Gazeta jak to przedstawiła? to żałosne, pan Drzazga to działacz PISu i bliski współpracownik p. L. Czechak, ta pani jako starosta jest ich przełozoną, ale zero komentarza, zero komentarza szefa rady powiatu, czy Gazeta czegoś się boi? czy ci oskarzeni pracownicy powiatu są niebezpieczni? czy PIS jest niebezpieczne? dlaczego tak obrzydliwa sprawa została tak spłycona do poziomu zero?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pliszka
  ponad rok temu ocena: 100%  55
  skończyła się era papierowego bohatera
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Abc
  ponad rok temu ocena: 90%  54
  Szykują się 3 wyroki dla trzech pracowników starostwa powiatowego rządzonego przez działaczy partyjnych z PO, PIS, PSL poprzedniej kadencji. Trzech kłamczuszków. Czemu mnie to nie dziwi.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ radio
  ponad rok temu ocena: 100%  53
  już Rodowiczka śpiewała wiele lat temu: Sing, Sing miał koleżków trzech, takich spotkać na ulicy to jest pech...
  ~ kat
  ponad rok temu ocena: 89%  52
  A kto to powiedział? "PIS kłamał , kłamie i będzie kłamał"
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ były fotki i uśmiechy i jest nic
  ponad rok temu ocena: 100%  51
  ta pani na plecach Kół GW wjechała do europarlamentu, Nosków, Golina Żerków czy Jarocin potrzebne będą przy kolejnej kampanii
  ~ Szpital wychodzi na prostą wg Martuzalskiego
  ponad rok temu ocena: 100%  50
  Na pewno partyjny polityk. Obstawiam PSL albo PO. Oni często działają w myśl zasady Złodziej krzyczy łapać złodzieja.
  ~ SPRAWDZAM
  ponad rok temu ocena: 100%  49
  Pani Starosta zgodnie z art 21 kpk została powiadomiona o akcie oskarżenia podległym jej dwóm pracownikom przez prokuratora. Zgodnie z art 52 ust 1, punkt 2 w przypadku oczywistości zarzutów może ich zwolnić dyscyplinarne. Ciekawe czy zadziała prawnie i sprawiedliwie jak przystało na Prawo i Sprawiedliwość czy układziki będą ważniejsze? PS Już teraz wiem czemu mireczek uciekł na emeryturę. Odprawę odebrał, a tak byłby zwolniony dyscyplinarnie bez odprawy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rodzinka Mirusia trzyma się mocno
  ponad rok temu ocena: 75%  48
  Za "towarki" nie poleciał to i pewnie zarzuty dla rzecznika nie będą oczywiste dla Lidii Czechak. Od razu wiadomo kto rządzi z tylnego siedzenia w powiecie.
  ~ wyborcy
  ponad rok temu ocena: 100%  47
  Pani Starosto wyborcy czekają na pani ruch w sprawie jak wyżej. Zobaczymy teraz jaka jest sprawiedliwość a jakie kolesiorstwo.
  ~ kodeksy trzeba znać i przestrzegać
  ponad rok temu ocena: 83%  46
  przepraszam za określenie, ale w takich sytuacjach starościna nie ma nic do gadania, nie może stanąć ponad Sądem!!!! tu nie ma furtki dla staościny aby zrobić coś po swojemu, żadne matactwo w starostwie nie wchodzi w grę, nie sądzę aby kadrowa też się chciała podłożyć. Jeśli jest tak jak piszą w komentarzach internauci to pracownik wylatuje z pracy na już, i z odpowidnią adnotacją w świadectwie pracy, a Drzazga wylatuje z rady powiatu i nie może zajmować żadnych stanowisk w państwowych urzędach i realizować umów zleceń na rzecz takich urzędów. Koniec, finisz dla tych panów w pracy w urzędzie/ach!!!
  ~ Ola
  ponad rok temu ocena: 100%  45
  Kasia Szymkowiak? ta pani nic nie może, boi się o stołek, to wszystko
  ~ Oszustwo i Składanie fałszywych zeznań
  ponad rok temu ocena: 93%  44
  Juryś z Ługów od referendystów powinien się tym zainteresować. Kasia Szymkowiakowa powinna mu udzielić wyczerpujących informacji
  ~ Gruuuubo
  ponad rok temu ocena: 100%  43
  1. Mirek to wyszło szydło z worka. Zarzuty z art 286 kk czyli oszustwo i art 233 kk czyli składanie fałszywych zeznań zagrożone karą do 8 lat. Nieźle. 2. Jacusiu rzeczniku zarzuty z art 233 kk składanie fałszywych zeznań zagrożone karą do 8 lat więzienia. Nieźle.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ola
  ponad rok temu ocena: 29%  42
  do Panamy: gościu z twojego wpisu widać że jesteś malutki , bardzo !!! zapamiętaj sobie, od niejakiego Krawca w tym mieście nic nie zależy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ~ dość z tym pisem
  ponad rok temu ocena: 90%  41
  a kto to jest Krawiec?????? daj cie sobie spokój z tym człowiekiem
  ~ Panama
  ponad rok temu ocena: 75%  40
  No to teraz ruch należy do Krawca.
  ~ Pytanie czy czwarta władza jest w stanie udźwignąć ciążącą na niej odpowiedzialność?
  ponad rok temu ocena: 100%  39
  Akt oskarżenia który wystosował prokuratur do sądu jest informacją publiczną. Lokalne media mogą się zwrócić do prezesa sądu w ostrzeszowie o udostępnienie aktu. Myślę że opinia publiczna powinna mieć możliwość oceny czy osoba publiczna zachowała się godnie i honorowo czy jednak Król okaże się nagi.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ i tak szystko wyjdzie na jaw
  ponad rok temu ocena: 100%  38
  jeśli tzw. czwarta jarocińska władza nie udźwignie i odwróci się od mieszkańców to powinna zwinąć swojedalsze wydawanie, ale jeszcze są ludzie który nie będą patrzeć na Gazetę isami upublicznią ta historie, np. na fb, na plakatach i ulotkach , wszyscy mieszkańcy dostaną do domów. Wszyscy musza się dowiedzieć z kim współpracowała starościna Czechakowa iktozabiegał aby dostała to stanowisko, ciekawe czy p. Czechakowa o wszystkim wiedziała? jezeli tak to dlaczego nic nie zrobiła? to bardzo by naadszarpnęłowiarygodność i wizerunek starościny i zastępczyni
  ~ Inicjatywa na rzecz oczyszczenia pisu lokalnego z komunistów
  ponad rok temu ocena: 100%  37
  Natychmiast wywalić go z PISu Panie Krawiec. Najwyższy czas oczyścić PiS z komunistów. Najważniejsza jest wygrana pisu w jesiennych wyborach. Akt oskarżenia zawierający oszustwo polegające na działaniu na szkodę powiatu i składanie fałszywych zeznań? Dla takich ludzi nie ma miejsca w pisie. Dobro partii dla Pana panie Krawiec powinno być najważniejsze, a nie lokalne układziki i partykularne interesy pojedynczych osób. Czekamy na Pana ruch Panie Krawiec.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jak tam pogoda ducha pani starościno?
  ponad rok temu ocena: 100%  36
  to Drzazga wylatuje z rady powiatu, a jego siostrzeniec z roboty ze starostwa! ?Czechakowa musi mu pokazać drzwi Młyny Bogów mielą wolno (może przemielą też starostów) ale przychodzi sprawiedliwość, i co p. starościno Czechakowa? przyznasz się publicznie i przed wodzem Kaczyńskim że masz kolegów skazanych? może jaśnie pan wódz "wielki" Kaczyński da pani jedynkę na liście? hahahahahahahahahaha! może coś Pani powie o spiskowych mordach, tak jak pani wódz Kaczyński mówił o zdradziecich mordach nazywając posłów?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Fffff
  ponad rok temu ocena: 100%  35
  Tak to jest jak do PISu zamiast prawdziwych patriotów i ludzi z prawicowymi poglądami bierze się aparatczyków partyjnych z karierą w zbrodniczym komunistycznym systemie. Krawiec ty za to ponosisz moralną odpowiedzialność.
  ~ W końcu kłamstwo zostanie ukarane
  ponad rok temu ocena: 100%  34
  Kłamca zawsze pozostanie kłamcą. Okłamali wyborców o sytuacji w szpitalu, okłamywali polityków o koalicjach patrz zachowanie w 2010. Okłamywali tych co spowodowali że byli kimś w polityce etc Trafili przed oblicze prokuratora i nadal kłamali. Więc nie ma co się dziwić że dostali zarzuty za składanie fałszywych zeznań. Bye Bye niedorzeczniku prasowy oraz mireczku
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Powinni powtórzyć wybory do rady powiatu. Ludzie głosowali na nich, bo zostali okłamani m. in. o sytuacji w szpitalu
  ponad rok temu ocena: 100%  33
  Główny twórca DezInformatora Powiatowego rzecznik z zarzutami za składanie fałszywych zeznań? Już teraz rozumiem, że w tym szmatławcu wydawanym za powiatowe pieniądze było tyle kłamstw. Po prostu kłamca to składał.
  ~ Franek
  ponad rok temu ocena: 100%  32
  kto jeszcze oprócz Drzazgi? tam były jeszcze dwóch pracowników ze starostwa, czy gazeta zechce o tym poinformować mieszkańców, czy Gazeta nie chce bo to zaszkodziło by wizerunkowi jarocińskiego PISu i staroscinie Czechakowej? chcecie wyczekać do wyborów i zobaczyć ile po wyborach będzie znaczyć L. Czechak
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ radny
  ponad rok temu ocena: 100%  31
  Ci panowie poniżej to wiedzy mieli i mają O % ale. głupoty i cwaniactwa 100 % Tylko sie tak tuszują.. Panie przewodniczący Szczerban tak ich Pan bronił a jak Pan teraz wygląda . Nie wstyd Panu teraz że tacy pracownicy sa w Starostwie. Opinia o starostwie się sypie.....
  ~ Janko Muzykant
  ponad rok temu ocena: 100%  30
  Miruś, Wituś i Jacuś. Trzy cymbały kłamały. Cymbalistów było wielu.....
  ~ Franciszek
  ponad rok temu ocena: 100%  29
  Jacuś rzecznik krewny Drzazgi
  ~ Teofil
  ponad rok temu ocena: 75%  28
  kadrowa E. i Witek B.
  ~ Towarek
  ponad rok temu ocena: 100%  27
  Rzecznik redagujący kłamstwa o Szpitalu też ma zarzuty. Taki był elokwentny przy obróbce artykułów o szpitalu że również chciał się wykazać przed prokuratorem że dostał zarzuty za składanie fałszywych zeznań.
  ~ Wyrok ustalony? Sędzia zaakceptował?
  ponad rok temu ocena: 100%  26
  Drzazga pochwal się co ustaliłeś z prokuratorem? A taki byłeś do przodu przed wyborami.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nie życzę nikomu, aby trafiał na swojej drodze na ten typ ludzi
  ponad rok temu ocena: 100%  25
  Mireczek, Stasinek ten sam typoszereg. Zdradzają politycznie, pomawiają innych, a na końcu okazuje się że to oni mają najwięcej na sumieniu.
  ~ Nosił Mirek razy kilka, ponieśli i Mirka
  ponad rok temu ocena: 100%  24
  Krzysiu ze Stasiem sąsiedzi z ulicy zadziałali?
  ~ Atos
  ponad rok temu ocena: 100%  23
  A mówiłem weźcie mnie do koalicji. Raz można zdradzić. Ale nie dwa.
  ~ Ffff
  ponad rok temu ocena: 94%  22
  Drzazga przeprosisz członków ZJ Lamprechta i Masłowskiego oraz B. Walczaka. Oskarżałeś ich o działanie na szkodę powiatu oczywiście z niskich pobudek, bo była kampania wyborcza a teraz się okazuje że masz zarzuty działania na szkodę powiatu poprzez oszustwo i składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do nich.
  ~ Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy
  ponad rok temu ocena: 100%  21
  Drzazga jako to leciało w twoim wystąpieniu przedwyborczym? Twierdziłeś że Lamprecht i Masłowski działali na szkodę powiatu. Jeden już pracuje w powiecie, bo sąd stwierdził że go niezgodnie z prawem zwolniliście. Drugi wygrał w I instalacji. A jaką prawdę ustalił prokurator w sprawie karnej. Że to ty działałem na szkodę powiatu poprzez oszustwo. Dodatkowo składałeś fałszywe zeznania i nakłaniałeś do fałszywych zeznań. Musiałeś się do tego przyznać, bo prokuratura wnioskuje do sądu o wyrok bez rozprawy. Pochwal się jaki wyrok zaakceptowałeś i czy sąd się na niego zgodził.
  ~ podatnicy i wyborcy zapłacili za konwencje pisu i nakarmili wszystkich pisowców
  ponad rok temu ocena: 68%  20
  opinia p. L. Czechak nas nie interesuje! Niech się na coś zdecyduje albo służy partii czyli Kaczyńskiemu albo Państwu, a to nie jest to samo, już byli tacy wodzowie co mówili że państwo to oni. Nie życzymy sobie aby osoba która klaszcze i przytakuje Kaczyńskiemu, który obraża innych Polaków sprawowała państwowy urząd starosty.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ podatnicy i wyborcy
  ponad rok temu ocena: 68%  19
  panią Czechakową wybrali mieszkańcy Jarocina i powiatu, dostała pracę z wyboru mieszkańców. Tak więc pracodawcą pani Czechak jako starościny są wyborcy, bo to własnie oni z podatków płacą jej pensje, a więc pani Czechakowa je obiady, lody, ubiera się, kupuje rózne rzeczy i paliwo do auta za pieniadze podatników. Ona zaś ma obowiązek, bo tak slubowała działać w interesie dobra mieszkańców czyli podatników, czyli jej pracodawców. Podatnicy więc mają świete prawo mówić że są zadowoleni lub nie zadowoleni z tego co robi i krytykować publicznie jej poczynania. Jeśli ktoś tego nie pojmuje niech strzeli sobie w łeb albo niech sie przyzna że jest debilem
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ podatnicy i wyborcy
  ponad rok temu ocena: 65%  18
  oooo??? widzimy że ktoś minusował nasz komentarz to znaczy albo debil albo ...
  ~ apelujemy do Gazety
  ponad rok temu ocena: 85%  17
  dlaczego Gazeta usuwa komentarze? bo wyborcy źle postrzegają działania Czechakowej? przecież jest osoba publiczną i ma działać na rzecz ludzi, więc wyborcy maja prawo powiedzieć co myślą! apelujemy do sumień i zdrowego rozsądku pracowników redakcji aby Gazeta nie pomagała PISowi w bolszewizacji i nie wprowadzała cenzury
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ewa zostaw ten jad dla swoich
  ponad rok temu ocena: 77%  16
  coś ci się panienko Ewo pochrzaniło, myślenie twoje to typowy objaw jarocińskiej mścitości i brak umiejetności czytania ze zrozumieniem,. Nie wiemy dlaczego nazywasz nas tchórzami, może ktoś często mówił tak do ciebie i zapamietałaś ten wyraz
  ~ Ewa
  ponad rok temu ocena: 47%  15
  Powiedz jej prosto w oczy. Zwykły tchórz pomawia anonimowo pod przykrywką nicku.
  ~ Góra
  ponad rok temu ocena: 100%  14
  Może by tak pani Lidia zainteresowała się co się dzieje w domu dziecka w górze?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ J. S...
  ponad rok temu ocena: 100%  13
  Tam szcerbol się interesuję ochroną komunisty ….
  ~ Emet
  ponad rok temu ocena: 100%  12
  Co się dzieje?
  ~ Prawda
  ponad rok temu ocena: 93%  11
  Żal wszędzie ona niech lepiej za robotę się weźmie a nie wioche robi ... żal ta pani
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ :-)
  ponad rok temu ocena: 76%  10
  Jaka silna ekipa. Parę osób z Jarocina. Reszta z innych miast. W Jarocinie PISu praktycznie nie ma.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ???
  ponad rok temu ocena: 100%  9
  a Drzazgę wyrzucili czy ma zakaz?????
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Franek
  ponad rok temu ocena: 87%  8
  ten człowiek juz nic nie może ! szkoda że tak późno
  ~ ######
  ponad rok temu ocena: 94%  7
  DRZAZGA SIEDZI ZE WSTYDU W DOMU i medytuje kogo typować na dyrektora jedynki ???
  ~ ######
  ponad rok temu ocena: 93%  6
  DRZAZGA SIEDZI ZE WSTYDU W DOMU i medytuje kogo typować na dyrektora jedynki ???
  ~ Iryryjd
  ponad rok temu ocena: 86%  5
  Niech obniża podatki bo za chwilę zostaną tylko wielkie korporacje,a polak będzie tylko robotnikiem 1500 zusu to zdecydowanie za dużo dla drobnego przedsiębiorcy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Michu
  ponad rok temu ocena: 71%  4
  do kościana wykręcili?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Michu
  ponad rok temu ocena: 21%  3
  Mówili coś tylko że jadą jeszcze po ciebie do Gniezna i mają komplet
  ~ Odpowiedz
  ponad rok temu ocena: 33%  2
  A mieli Cie tam odwiedzić?
  R E K L A M A