ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Pojazd stoi jak, stał. Nie ma kto go usunąć [GALERIA]

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    14.08.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Błażej Ciesielski

Od blisko dwóch miesięcy w pobliżu drogi powiatowej z Jarocina do Żerkowa znajduje się zaparkowany samochód. Niestety mnożą się problemy z jego usunięciem.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Czytelnik za pośrednictwem Daj znać poinformował nas, że tuż przy drodze powiatowej z Jarocina do Żerkowa na wjeździe do żwirowni stoi porzucony samochód. Pojazd był zaparkowany dosłownie w poprzek jezdni.

 

Pozostawiony pojazd to prawdopodobnie nissan w kolorze srebrny metalik bez tablic rejestracyjnych. Auto było już znacznie uszkodzone.

 

Sprawa trafiła na policję. Z informacji otrzymanych z Komendy Powiatowej Policji wynikało, że sprawa dotycząca porzuconego samochodu zgłoszona została kilka tygodni temu, a funkcjonariusze policji byli na miejscu już dwa razy. Ustalony został również właściciel pojazdu. Samochód nie stoi na drodze publicznej i nie zagraża bezpieczeństwu dlatego policja nie może go odholować.

 

Niestety minęło kilka dni, a porzucony samochód jak stał, tak stoi z tą różnicą, że zmienił miejsce swojego postoju. Otóż został przepchnięty przez pole pod płynącą tam Lutynie.

 

Dzielnicowi udali się ponownie na miejsce, w którym jest porzucony samochód. Rozpoczęto rozmowy z gminą, ponieważ stoi on na terenie prywatnym. Znany jest nam właściciel pojazdu, jednak z naszych ustaleń wynika, że nie przebywa on na terenie kraju - relacjonuje starszy asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 

Wrócimy do tematu. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Życzliwa
  miesiąc temu ocena: 100%  2
  To są żarty? Sama osobiście dzwoniłam na komendę gdy okazało się że auto jeszcze kiedy stało w pierwszym położeniu ma powybijane szyby i otwarte drzwi. Usłyszałam wtedy " nie mamy powodów do interwencji, chyba że znam właściciela i zgłosi zniszczenie mienia, ewentualnie patrol podjedzie się rozejrzeć jak znajdą chwilę czasu" kto parkuje auto bez tablic rejestracyjnych na polnej drodze i wyjeżdża za granicę???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Michu
  miesiąc temu ocena: 0%  1
  Zaraz ten złom ktos z nudów podpali i tyle będzie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji