ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Podwójny garaż wreszcie oddany

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    25.11.2019
Karina Muszalska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. OSP Żerniki

Wybudowane w Kretkowie garaże dla OSP Żerniki są już użytkowane.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Budynek garażu dla OSP Żerniki stanął w miejscowości Kretków w pobliżu skrzyżowania z drogą powiatową. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

 

Budowa obiektu podyktowana była brakiem miejsca na przechowywanie powiększającego sprzętu do akcji ratowniczych w garażu umiejscowionym w sali wiejskiej. Z racji, że obecnego budynku OSP nie można było rozbudować, postanowiono postawić podwójny garaż na działce w Kretkowie.

 

[Wolontariuszki z Żerkowa z bardzo ważnym wyróżnieniem. Zobacz galerię TUTAJ].

 

Prace związane z budową garażu  zostały zakończone kilka miesięcy temu, jednak sam budynek nie został od razu oddany do użytku.

 

[Poważna awaria w jarocińskim sądzie. Część rozpraw odwołana. Co się stało? Szczegóły czytaj TUTAJ].

 

Na początku listopada obiekt został wreszcie przekazano druhom z OSP Żerniki. Sprzęt strażacki  jest już w nowym garażu. 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Komorze
  10 miesięcy temu ocena: 61%  2
  Pieniądze wyrzucone w błoto/w pole/. Wiele rozsądnych inwestycji można było zrobić choćby rozpocząć budowę sali gimnastycznej przy naszej szkole. Jednak kolejny burmistrz na kolanach przed starym fotelem.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kolega
  10 miesięcy temu ocena: 40%  1
  To trzeba było zrezygnować ze swojego garażu i wykorzystać te pieniądze na swoją salę!!