ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Podarujmy Michałkowi operację na urodziny. Brakuje jeszcze 30 tysięcy złotych

› Aktualności› Wydarzenia 28 dni temu    24.09.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A

Każdy dzień przynosi nowe ataki, które odbierają Michałkowi Jędrasiakowi coraz więcej! Operacja w Niemczech to dla niego jedyna nadzieja na pokonanie padaczki lekoopornej. Koszt operacji to 200 tys. zł. Na koncie zbiórki brakuje już tylko 28 tys. zł [ZOBACZ TUTAJ]

 

R E K L A M ABolsius

 

 

- Z całego serca dziękujemy za wszystko, co dla nas robicie. Dajecie nam nadzieję, że się uda, choć wiemy, że przed nami trudna droga... Wciąż drżymy o przyszłość. Do końca zbiórki brakuje wciąż blisko sto tysięcy złotych. Walczymy, choć powoli opadamy z sił. Jak wiele jeszcze zniesie nasz synek? Ile zdoła wycierpieć? Bardzo prosimy, jeśli możesz - udostępnij nasz apel. Powiedz rodzinie, znajomym, że jest mały Michaś, który bardzo cierpi. Tylko operacja może uratować naszego synka... - apelują rodzice.

Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem portalu https://www.siepomaga.pl/waleczny-michalek. - KLIKNIJ TUTAJ

Sobotni festyn w Witaszycach przyniósł prawie 10 tysięcy złotych. Nadal jednak brakuje jeszcze 28 tys. zł.

 

Dobre wiadomości są takie, że lekarze w Niemczech potwierdzili diagnozę i zakwalifikowali Michałka do operacji. Termin będzie znany w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy. I wygląda na to, że będzie to już ostatni tak duży wydatek dla rodziny Michałka.

 

Po zabiegu nie będzie bowiem konieczna kosztowna rehabilitacja, o której mówiono wcześniej. 27 września Michałek będzie obchodził 4. urodziny. Zróbmy mu prezent. Niech pasek zbiórki zazieleni się od końca.

 

Na facebooku działa grupa Licytacje dla Michałka z Witaszyc, na której można wziąć udział w aukcjach, ale i samemu przekazać fanty. Jeśli ktoś nie chce korzystać z internetu, może Michałka wspomóc bezpośrednio wrzucając pieniądze do puszek.

 

Znajdziecie je m. in. w sklepach Bukat w Witaszycach i Kotlinie, w Texas Barze w Jarocinie, w Restauracji "Podmiejska" w Witaszycach, w Beauty Roomie i Salonie Fryzjerskim w Witaszycach, w jarocińskich pizzerniach - "Stajenka", "Primavera", "Stodoła", w Cateringu "Plejada Dań", Mini Markecie "Groszek", w sklepie z zabawkami "Borys", w "Promilku", w Salonie Fryzjerskim "Dama" w Jarocinie, w Bistro "Esencja Smaku" w Kotlinie, w Księgarni przy ul. Paderewskiego oraz z sklepie z firankami przy ul. Świętego Ducha.

 

 

JEŚLI CHCESZ WSPOMÓC ZBIÓRKĘ W INTERNECIE KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ pboy
  28 dni temu ocena: 89%  2
  W pewien sposób podbudowuje mnie fakt, że aby pomoc choremu dziecku składają się zwykli ludzie, którzy robią to w odruchu serca. Załamuje mnie jednak to, że przecież płacimy ogromne daniny państwowe w postaci potrąceń na ZUS, NFZ itd. Jak mogą więc te instytucje odmawiać refundacji za takie leczenia/ operacje?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Andrzej
  28 dni temu ocena: 100%  1
  No to Polacy Rodacy do dzieła. Już nie raz pokazaliśmy iż jesteśmy wstanie razem pomóc niejednemu. Michałku - będzie dobrze .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji