ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Poczta Polska wprowadza godziny dla seniorów

› Koronawirus - Raport 11 dni temu    15.10.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Redakcja

Od dzisiaj zaczęły obowiązywać godziny dla seniorów. W wyznaczonym czasie tylko osoby powyżej 60 roku życia będą mogły zrobić zakupy oraz skorzystać z usług Poczty Polskiej.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Nagły wzrost zakażeń SARS-CoV-2 przyczynił się do podjęcia decyzji przez rząd. Przede wszystkim wprowadzono szereg obostrzeń. Te zaczęły obowiązywać od 10 października.

 

 

W całym kraju przywrócono obowiązkowe maseczki w przestrzeni publicznej. Od dzisiaj wracają godziny dla seniorów. Sklepy spożywcze, apteki i drogerie są otwarte od godz. 10.00 do 12.00 tylko dla osób starszych. To obostrzenie nie obowiązuje w soboty.

 

 

Dodatkowo godziny dla seniorów wprowadziła również Poczta Polska. Między godz. 10.00-12.00 będą obsługiwane wyłącznie osoby powyżej 60 roku życia.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!