ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Po 15 tysięcy stypendium na studia w Poznaniu. Kto je dostanie?

4 miesiące temu    16.05.2020
Anna Konieczna
komentarzy 8 ocen 1 / 0%
A A A
Na zdjęciu od prawej starosta Lidia Czechak i Magdalena Górska, założycielka Wyższej Szkoły Handlu i Usług w PoznaniuNa zdjęciu od prawej starosta Lidia Czechak i Magdalena Górska, założycielka Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu fot. Starostwo Powiatowe Jarocin

Starosta Lidia Czechak dostała dwa czeki, każdy na 15 tysięcy złotych. Są one stypendiami naukowymi dla najzdolniejszych absolwentów jarocińskich szkół średnich. Kto będzie miał opłacone studia w Poznaniu?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Starostwo Powiatowe w Jarocinie odwiedziła Magdalena Górska, założycielka Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu.

 

[kupili laptopy dla uczniów, kto je dostanie - o tym więcej czytaj TUTAJ]

 

Podczas spotkania ze starostą Lidią Czechak, przekazała dwa czeki - każdy po 15 tysięcy złotych, jako stypendia naukowe.

 

 

Pozwolą one na bezpłatną naukę na studiach I stopnia w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Lidia Czechak zdecydowała, że zostaną one przekazane do dwóch jarocińskich szkół - Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 i Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.

 

[szkoły nadal zamknięte - zobacz, do kiedy TUTAJ]

 

I to dyrektorzy tych placówek wybiorą, którzy najzdolniejsi absolwenci zostaną nimi nagrodzeni. Poznańska uczelnia oferuje osiem kierunków studiów I stopnia: zarządzanie, bezpieczeństwo narodowe, ekonomia, finanse i rachunkowość, logistyka, turystyka i rekreacja, administracja oraz dziennikarstwo.

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Andrzej
4 miesiące temu ocena: 92%  6
bezstronność i obiektywizm w Jarocinie to kosmos! pisowska starościna więc trzeba zapytać czy może będą pisowskie kryteria? to chyba ostry cień kampanii A. Dudy, lud na prowincji głupi to kupi ?, tak pewnie uważają te kręgi betonowe co bawią się ze społeczeństwem w socjalne konfetti
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ to tylko przedsmak
4 miesiące temu ocena: 71%  5
to stypendium to jedna wypłata dla prawdziwego fachowca w Poznaniu (nie mylić z "informatykami" i innymi "fachowcami" z jarocina, żeby być prawdziwym fachowcem trzeba pracować w zawodzie z najlepszymi nad najlepszymi projektami, do czego niezbędny jest konkurencyjny rynek pracy)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JA
4 miesiące temu ocena: 69%  4
Dlaczego teraz? nie rok lub dwa wcześniej? PISowska sprawiedliwość!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ emigrant wolny i niezależny
4 miesiące temu ocena: 78%  3
Mlodzi uciekajce z tej dziury, szkoda waszego życia w Jarocinie. Dopóki nie będzie tu kryształ uczciwości omijajcie to miasto. Współpracujący wstydźcie sie. Historia i Bóg was osądzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
4 miesiące temu ocena: 100%  2
w księgach 25-go wieku napiszą . Po erze Edwarda z Sosnowca gdy budowano podwaliny po nową erę kraju z nad Wisły , gdzie potem generał w nocy poddał Kraj kwarantannie politycznej , po późniejszych zmaganiach i układach przy stole zapanował hałas dynio-kracji i wysychania kraju z mądrości nastąpiła wielka zaraza , gdzie uczniowie siedzieli miesiącami przed małymi ekranami wyczekując gruntownej zmiany chaosu .....
~ jacekpl
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Stypendium dla dwóch zdolnych , by ruszyć z zapaści technologicznej i nie być tanią montownią dla EU, jak ruszyć z kopyta jak zrobiły to kraje dalekiego wschodu Japonia , Korea Południowa , Państwo Środka ,jaki stan wykształcenia był KR i Ghany w 1957 roku https://www.wykop.pl/cdn/c3201... a jak wyglądał Seoul w 1960 roku https://www.flickr.com/photos/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji