ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 - Głosowanie trwa!

› Konkursy› Megakonkursy 7 miesięcy temu    18.02.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Przypominamy, że trwa głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca i Najpopularniejszego Trenera Roku 2019.  Zachęcamy miłośników sportu i nie tylko do oddania głosów na swoich  faworytów.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

ZASADY PLEBISCYTU

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca 2019 składa się z dwóch etapów:

I etap- biorą w nim udział wszyscy zgłoszeni kandydaci. W tym etapie wyłonionych zostanie 10 sportowców z największą ilością punktów z głosowania sms-owego i gazetowego. Czas trwania: 11.02.2020- 21.02.2020 do godziny 12:00.

II etap- z 10 kandydatów zostanie wyłonionych trzech z największą ilością punktów z głosowania sms-owego i gazetowego,w tym zwycięzca, który uzyska tytuł Najpopularniejszego Sportowca roku 2019. Czas trwania: 25.02.2020- 5.03.2020 do godziny 12:00.

UWAGA! Punktacja w każdym etapie zaczyna się od zera. Każdy sportowiec otrzyma swój indywidualny numer, będący treścią wiadomości sms.

Plebiscyt na Najpopularniejszego Trenera Roku 2019 składa się z jednego etapu, który trwa od do. Wygrywa osoba, która zdobędzie największą ilość punktów w głosowaniu sms-owym i kuponowym. Czas trwania: 11.02.2020- 5.03.2020 do godz. 12:00

Jak głosować?

1. Aby oddać głos wystarczy wystarczy wysłać sms pod numer 72601 (koszt to 2,46 z VAT) w treści wpisując: w przypadku sportowca „gj.sport.numer kandydata”, a w przypadku trenera „gj.trener.numer kandydata”. Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania. Każdy sms daje 3 punkty

2. Wypełnić kupon i dostarczyć go do siedziby „Gazety Jarocińskiej”, przy ul. Kasprzaka 1a w Jarocinie. Kupon daje 5 punktów.

Punkty z obu głosowań sumują się na każdym etapie, natomiast punktacja w każdym etapie zaczyna się od zera.

Uwaga! Warto śledzić informacje o plebiscycie, które pojawiać się będą na portalu jarocinska.pl oraz w kolejnych numerach „Gazety”, bowiem dla głosujących zorganizowane zostaną specjalne niespodzianki (bonusowe godziny oraz kupony). 

Patronat nad tegorocznym plebiscytem objęło Starostwo Powiatowe w Jarocinie. 

Nominowani sportowcy
 
Taekwondo
 
Maja Bierła – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.1 pod numer 72601
Zajęła 2. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim. W 2019 roku odnosiła też sukcesy międzynarodowe, zwyciężając w Pucharze Świata w belgijskim Lommel, zajmując 2. miejsce w Pucharze Świata w Hamburgu i 3. miejsce w Pucharze Świata w Warszawie. Zwyciężyła także w zawodach Pucharu Polski Swarzędz Cup.
Emilia Jędrzejczak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.2 pod numer 72601
Zajęła 2. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim. W tym samym miejscu wywalczyła także 3. miejsce w Pucharze Polski.
Alicja Kowańdy – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.3 pod numer 72601
Brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorów rozgrywanych w Hiszpanii. Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Płocku. Zajmowała także 2. miejsce w zawodach Pucharu Świata w belgijskim Lommel oraz 3. miejsce w niemieckim Hamburgu. W kraju zwyciężała w zawodach Pucharu Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim i Swarzędzu. Członkini kadry narodowej.
Anita Murawska - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.4 pod numer 72601
Wywalczyła 2. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Bornem Sulinowie. Zajęła także 3. miejsce w zawodach Pucharu Polski w Olecku.
Julia Naskręska - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.5 pod numer 72601
Brązowa medalista Mistrzostw Polski Seniorów w Toruniu. Zajęła także 2. miejsce w zawodach Pucharu Polski w Legionowie.
Patryk Naskręski - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.6 pod numer 72601
Brązowy medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w Toruniu. Zajął 3. miejsce w zawodach Pucharu Polski w Legionowie.
Marta Stasik – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.7 pod numer 72601
Dwukrotna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (złoto w walkach i brąz w dwuboju technicznym) w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zwyciężczyni zawodów Pucharu Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim, srebrna medalistka Pucharu Polski w Swarzędzu i Olecku oraz brązowa medalistka Pucharu Polski w Legionowie. Trzykrotnie startowała także w zawodach Pucharu Świata.
Martyna Stasik - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.8 pod numer 72601
Brązowa medalista Mistrzostw Polski Seniorów w Toruniu. Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Płocku. Zajmowała także 2. miejsce w zawodach Pucharu Świata w belgijskim Lommel. Zwyciężczyni zawodów Pucharu Polski w Swarzędzu i Ostrowcu Świętokrzyskim.
Weronika Szymańska - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.9 pod numer 72601
Mistrzyni Polski Seniorów z Torunia. Zajęła 2. miejsce w zawodach Pucharu Polski w Swarzędzu oraz 3. miejsce w Pucharze Polski w Legionowie i Olecku.
Aleksandra Szymczak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.10 pod numer 72601
Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zajęła 3. miejsce w zawodach Pucharu Świata w Hamburgu. Wygrała zawody Pucharu Polski w Swarzędzu, zajmowała 2. miejsce w Olecku i Legionowie oraz 3. miejsce w Ostrowcu Świętokrzyskim i Olsztynie.
Joanna Szymczak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.11 pod numer 72601
Brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim. Uczestniczka zawodów Pucharu Świata w Belgii, Niemczech i Polsce. Zajęła 1. miejsce w zawodach Pucharu Polski w Swarzędzu i Ostrowcu Świętokrzyskim.
Zuzanna Szymkowiak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.12 pod numer 72601
Złota medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Bornem Sulinowie. Zajęła 3. miejsce w zawodach Pucharu Polski w Swarzędzu i Olecku.
Nikodem Urban - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.13 pod numer 72601
Srebrny medalista Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Bornem Sulinowie.
Natalia Wosiek – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.14 pod numer 72601
Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Płocku. Zajęła 2. miejsce w zawodach Pucharu Polski w Legionowie i Olecku oraz 3. miejsce w Pucharze Polski w Swarzędzu I Olsztynie.
Michalina Wróbel - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – sms o treści: gj.sport.15 pod numer 72601
Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim. Uczestniczka zawodów Pucharu Świata w Belgii, Niemczech i Polsce.
 
Lekkoatletyka

Dawid Aleksandrowicz – UKS Przełaj Żerków – sms o treści: gj.sport.16 pod numer 72601
Srebrny medalista halowych Mistrzostw Polski  U-18 w Toruniu w chodzie na 5000 m, srebrny medalista Mistrzostw Polski LZS U-18, mistrz Wielkopolski U-18 w Pile. 
Igor Bogaczyński - MKL Jarocin – sms o treści: gj.sport.17 pod numer 72601
Zwycięzca klasyfikacji U-18 w trójboju sprinterskim w Ogólnopolskim Memoriale Grzegorza Duneckiego w Toruniu, dziewiąty zawodnik Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu. 
Maciej Chmiel – MKL Jarocin – sms o treści: gj.sport.18 pod numer 72601
Złoty medalista Mistrzostw Polski U-16 w biegu na dystansie 300 m w Tarnowie, złoty medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegu na 300 m w Szczecinie. 
Natalia Drzewiecka – UKS Przełaj Żerków – sms o treści: gj.sport.19 pod numer 72601
Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu na dystansie 100 m ppł oraz Halowych Mistrzostw Polski U-18 w Toruniu w biegu na 60 m ppł. Srebrna medalistka Mistrzostw Wielkopolski U-18 w Pile w biegu na 100 m ppł. 
Kacper Gowgiel – UKS Piątka Jarocin – sms o treści: gj.sport.20 pod numer 72601
Złoty medalista finału ogólnopolskiego „Czwartków lekkoatletycznych” w Łodzi w biegu na 300 m. Srebrny medalista Halowych „Czwartków lekkoatletycznych” w Spale na dystansie 300 m. 
Marta Haczyk – UKS Przełaj Żerków – sms o treści: gj.sport.21 pod numer 72601
Brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski U-18 w Toruniu w chodzie na 3000 m. Brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu w chodzie na dystansie 5000 m. Złota medalistka Mistrzostw Polski LZS-ów w Zamościu. Mistrzyni Wielkopolski. 
Roksana Jędraszak – MKL Jarocin – sms o treści: gj.sport.22 pod numer 72601
Druga zawodniczka Meczu Międzynarodowego U-18 w Kijowie w skoku w dal. Liderka tabel krajowych U-18 w skoku w dal. Czwarta zawodniczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skoku w dal. Zawodniczka kadry narodowej. 
Szymon Juszczak - UKS Przełaj Żerków – sms o treści: gj.sport.23 pod numer 72601
Brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski U-18 w Toruniu w biegu na 60 m ppł. Dziewiąty zawodnik Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu w biegu na 110 m ppł, a ósmy zawodnik OOM w Poznaniu w konkursie skoku w dal. Srebrny medalista Mistrzostw Polski LZS-ów w Zamościu na 110 m ppł i 200 m. 
Julia Pawełczyk – MKL Jarocin – sms o treści: gj.sport.24 pod numer 72601
Brązowa medalistka  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu w biegu na 1500 m przez przeszkody. 
Paulina Stempniak – UKS Piątka Jarocin – sms o treści: gj.sport.25 pod numer 72601
Brązowa medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich w biegach przełajowych w Poznaniu. Srebrna medalistka  Mistrzostw Międzywojewódzkich w Szczecinie w biegu na 1000 m. Czwarta zawodniczka Mistrzostw Polski LZS-ów w biegach przełajowych w Żerkowie. 
Aleksandra Styś – MKL Jarocin – sms o treści: gj.sport.26 pod numer 72601
Brązowa medalistka Mistrzostw Polski U-20 w Raciborzu w biegu na 2000 m przez przeszkody. 
Katarzyna Wałęsa – MKL Jarocin – sms o treści: gj.sport.27 pod numer 72601
Złota medalistka w skoku w dal i srebrna medalistka w biegu na 75 m w Europejskim Mityngu Lekkoatletycznym w niemieckim Zittau. Brązowa medalistka finału ogólnopolskiego „Czwartków lekkoatletycznych” w skoku w dal. 
Liwia Włoszczyk – UKS Przełaj Żerków – sms o treści: gj.sport.28 pod numer 72601
Srebrna medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziików U-16 w Szczecinie w biegu na 80 m ppł. Dwukrotna srebrna medalistka Mistrzostw Wielkopolski U-16 w biegach na 80 m ppł i 200 m ppł. 
 
Piłka nożna

Wojciech Banaszak – Błękitni Sparta Kotlin – sms o treści: gj.sport.29 pod numer 72601
Kapitan drużyny Błękitnych Sparty Kotlin, lider formacji obronnej swego zespołu. 
Mateusz Dunaj – JKS Jarota Jarocin – sms o treści: gj.sport.30 pod numer 72601
Najlepszy strzelec Jaroty. Dynamiczny piłkarz, którym interesowały się klubu z wyższych lig. 
Jakub Goździaszek – Grom Golina – sms o treści: gj.sport.31 pod numer 72601
Jeden z lider środka pola w Gromie Golina. Przyczynił się do awansu drużyny do klasy okręgowej. 
Dawid Idzikowski – JKS Jarota Jarocin – sms o treści: gj.sport.32 pod numer 72601
Jeden z wychowanków Jaroty, który w minionym roku poczynił największe postępy. Wszechstronny zawodnik, potrafiący zagrać niemal na każdej pozycji. 
Jakub Kłodziński – WKS Witaszyce - sms o treści: gj.sport.33 pod numer 72601
Dynamiczny skrzydłowy WKS-u Witaszyce. Najlepszy strzelec zespołu. 
Nikodem Kolecki - Akademia Piłkarska Reissa – sms o treści: gj.sport.34 pod numer 72601
Jeden z liderów zespołu APR Jarocin rocznik 2010, która wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Wielkopolski. Zawodnik Reprezentacji Polski Akademii Piłkarskiej Reissa U-10. 
Dariusz Małecki – GKS Jaraczewo – sms o treści: gj.sport.35 pod numer 72601
Główny rozgrywający GKS-u Jaraczewo, specjalista od zdobywania ważnych goli. 
Jakub Nowak – LZS Cielcza – sms o treści: gj.sport.36 pod numer 72601
Najlepszy strzelec LZS-u Cielcza. W kilku spotkaniach jego gole decydowały o zwycięstwie drużyny z Cielczy. 
Nikodem Roszak – Akademia Piłkarska Reissa – sms o treści: gj.sport.37 pod numer 72601
Jeden z liderów zespołu APR Jarocin rocznik 2011, która wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Wielkopolski. Zawodnik Reprezentacji Polski Akademii Piłkarskiej Reissa U-9.
 

Kolarstwo


Sandra Jędrzejak - MLUKS Victoria Jarocin – sms o treści: gj.sport.38 pod numer 72601
Zwyciężczyni ogólnopolskich zawodów „Szukamy następców olimpijczyków” w kolarstwie torowym w Pruszkowie w kategorii juniorek młodszych w wyścigu punktowym. Srebrna medalistka Mistrzostw Polski w konkurencjach nieolimpijskich w wyścigu eliminacyjnym, a brązowa w wyścigu na 2 km na dochodzenie juniorek. 
Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – sms o treści: gj.sport.39 pod numer 72601
Srebrny medalista Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym w wyścigu Elity. 

Siatkówka

Joanna Piotrowicz, Zuzanna Kujawa, Maria Cuprych, Tatian Olszewska – TKS Siatkarz Jarocin – sms o treści: gj.sport.40 pod numer 72601
Mistrzynie Wielkopolski w minisiatkówce dziewcząt. Trzynaste zawodniczki w Mistrzostwach Polski. 
Oliwia Pasiak - TKS Siatkarz Jarocin – sms o treści: gj.sport.41 pod numer 72601
Złota medalistka Mistrzostw Wielkopolski w siatkówce plażowej. Zawodniczka Kadry Wielkopolski rocznika 2006. 

Warcaby

Mateusz Rutkowski – UKS Komorzanka Komorze – sms o treści: gj.sport.42 pod numer 72601
Brązowy medalista Mistrzostw Polski Szkół i UKS-ów w warcabach kklasycznych. 
Patrycja Tomczak – UKS Komorzanka – sms o treści: gj.sport.43 pod numer 72601
Zdobywczyni sześciu medali (3 złotych i 3 brązowych) w Mistrzostwach Polski Juniorek w warcabach klasycznych i międzynarodowych. Piąta zawodniczka Młodzieżowych Mistrzostw Świata w warcabach klasycznych. 

Sumo

Aleksandra Grygiel – Ippon Jarocin – sms o treści: gj.sport.44 pod numer 72601
Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorek w sumo w kategorii Open. Także brązowa medalistka Pucharu Polski w sumo w kategoriach 80 kg i 73 kg. 

Kulturystyka

Ewa Menzel – Atlas Fitness Club Jarocin – sms o treści: gj.sport.45 pod numer 72601
Zajęła 2. miejsce w debiutach Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego, 2. miejsce w Pucharze Bałtyku PZKFiTS. Dzięki tym osiągnięciom trafiła do kadry narodowej i zajęła 3. miejsce w zawodach Diamond Cup w Madrycie.

Triathlon

Wiktor Smoczyk – MLUKS Victoria Jarocin - sms o treści: gj.sport.46 pod numer 72601
Zajął 1. miejsce w Mistrzostwach Polski w Duathlonie podczas Coccodrillo Champions Kids Duathlon w Czempiniu, 1. miejsce w Enea Junior Poznań Triathlon, a także 1. miejsce w Super League Triathlon Poznań oraz 1. miejsce w Triathlon Kiekrz Duathlon Kids

Tenis stołowy

Paweł Idziaszek – UKS Komorzanka Komorze – sms o treści: gj.sport.47 pod numer 72601
Zdobył 5 medali (2 złote i 3 brązowe) w Mistrzostwach Okręgu Południowej Wielkopolski w kategoriach młodzików i kadetów

Biegi długodystansowe

Jacek Klimczak – ultramaratończyk – sms o treści: gj.sport.48 pod numer 72601
Uczestnik niezliczonej liczby maratonów, półmaratonów i supermaratonów w całej Polsce

Nominowani Trenerzy:
Mateusz Gościniak – MKL Jarocin – lekkoatletyka, sms o treści: gj.trener.1 pod numer 72601
Michał Gulcz – Błękitni Sparta Kotlin – piłka nożna, sms o treści: gj.trener.2 pod numer 72601
Paweł Kryś – LZS Grom Golina – piłka nożna, sms o treści: gj.trener.3 pod numer 72601
Piotr Kryś – JKS Jarota Jarocin, LZS Grom Golina– piłka nożna, sms o treści: gj.trener.4 pod numer 72601
Łukasz Łączny – Akademia Piłkarska Reissa – piłka nożna, sms o treści: gj.trener.5 pod numer 72601
Adam Sobczak – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka, sms o treści: gj.trener.6 pod numer 72601
Kamil Stefaniak – GKS Jaraczewo – piłka nożna, sms o treści: gj.trener.7 pod numer 72601
Jacek Tomczak – Ippon Jarocin – judo i sumo, sms o treści: gj.trener.8 pod numer 72601
Wojciech Wiśniewski – Atlas Fitness Club Jarocin - kulturystyka, sms o treści: gj.trener.9 pod numer 72601
 
Regulamin
 
Sponsorzy:
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.