ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

PILNIE potrzebni wolontariusze do pomocy w szpitalu

15 dni temu    18.11.2020
Anna Konieczna
komentarzy 33 ocen 0 / 0%
A A A
PILNIE potrzebni wolontariusze do pomocy w szpitalu PILNIE potrzebni wolontariusze do pomocy w szpitalu  fot. Zdjęcie poglądowe

Szpital. Koronawirus. COVID-19. Pomoc. Wolontariusz. Trudna sytuacja. Służba zdrowia. Lekarze. Pielęgniarki.

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego przy ulicy Przybyszewskiego w Poznaniu PILNIE poszukuje wolontariuszy.

 

R E K L A M ABolsius Podstrona

Z prośbą o pomoc w rozpropagowaniu apelu zwróciła się do nas Katarzyna Mąka z Cielczy, która jest pielęgniarką w poznańskim Szpitalu Klinicznym przy ul. Przybyszewskiego.

 

- Właśnie wróciłam po 36 godzinach dyżuru w szpitalu. Pomyślałam, że może ktoś z naszego terenu chciałby się podjąć wolontariatu, dlatego do państwa dzwonię. Potrzebujemy każdej pary rąk do pomocy - stwierdziła pielęgniarka.

 

Ogłoszenie w sprawie przyjęcia wolontariuszy jest także na profilu Szpitalu Klinicznym przy ul. Przybyszewskiego w mediach społecznościowych.

 

„W związku z trudną sytuacją kadrową Szpitala a także potrzebami otwartego Oddziału COVID szukamy osób chcących wesprzeć naszych lekarzy i pielęgniarki. Szczególnie cennym wsparciem będą studenci kierunków medycznych” - czytamy w nim.

 

 

Osoby zainteresowane pomocą mogą zgłaszać swoje CV oraz proponowany tygodniowy czas zaangażowania na adres e-mail: wolontariat@spsk2.pl

 

 

Nowy - 46. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i aktualnych materiałów oraz ciekawych wywiadów.

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

Powiązane

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (34)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ XyZ
13 dni temu ocena: 100%  34
Jeszcze będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gwiazdor
14 dni temu ocena: 100%  33
Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wszystkim ZDROWIA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ twooj_nick
14 dni temu ocena: 91%  32
Państwo z dykty rozdaje miliony artystom discopolo i apeluje do zwykłych ludzi, aby za darmo pracowali w szpitalach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lekarz
14 dni temu ocena: 86%  31
wg pisu facet który śpiewa "majteczki w kropeczki" to dobro narodowe i daje mu pół miliona!!!!!!!!!!!! a przedsiębiorcy albo medycy tyrają za marne grosze, jeżeli ktoś tak zarządza państwem to może jest poważnie chory????!!!! a ludzie chorzy powinni siedzieć w domu albo do szpitala, najlepiej takiego bez klamek!
~ katarzyna
15 dni temu ocena: 52%  30
Bardzo proszę nie wypisywać takich obrażliwych słów w stosunku do innych osób, sianie hejtu.Obrażanie urzędników czy innych osób jest nie na miejscu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bagno w kolorze purpury
14 dni temu ocena: 80%  29
do kogoś kto się określił nickiem Do Andrzeja: musisz być bardzo zgorzkniałą i mscitą osobą, a do tego niebywale prymitywną. musiałbym się nie szanować aby wchodzić z dyskusja na twój prymitywny i pewnie pisowski poziom. Powiem tyle, jesteś tępy /a a przez to nic nie rozumiesz. sam/a jesteś przez to obrzydliwa bo w moim komentarzu tego nie mozna znaleźć, poza tym nikogo tutaj nikt nie oczernia, sama to zrobiłeś/aś w swoim bełkocie. Nie jestem na państwowej posadzie i nie należę do tych którzy sprawuja władzę więc nie moim obowiazkiem jest wskazywanie czegokolwiek, wystarczy że płacę na tych nieumiałków pisowskich i bez polotu ludzi na stanowiskach. Wynagrodzenie należy się tak, ale za pracę a nie za nic nie robienie i tworzenie propagandy politycznej i nawoływanie do ciągłej pomocy i pokazywanie jak bardzo my nic nie mozemy, my władza z pisu, myslę że tutaj ani ty ani nikt z pisu tych słow nie rozmumie, to smutne i pymitywne miasto ten Jarocin, niestety żoliborska kocia prowncja
~ Do Andrzeja
14 dni temu ocena: 31%  28
Krytyka owszem, ale chamski, zawistny hejt z pańskiej strony to obrzydliwość, W pańskie krytyce brak jest wskazówek, co do poprawy obecnej sytuacji tylko chęć oczerniania ludzi, którzy robią wiele dobrego dla społeczeństwa jak nikt co do tej pory rządził,Bez wyprzedaży, bez pseudo prywatyzacji itd Natomiast wynagrodzenie za pracę każdemu się należy, bez względu na to kto jest płatnikiem,
~ Andrzej
14 dni temu ocena: 78%  27
szanowna katarzyno, a ja bardzo proszę aby pani nie prosiła o nie wypowiadanie własnego zdania, nawet jezeli jest bardzo krytyczne! Krytyka łaskawa pani to nie hejt!!!! a jezeli ktoś się popdjął reprezentowania społeczeństwa, zajął publiczne posady za nasze publiczne pieniadze, tak jak np. starościna Lidia Czechak, "prezes" szpitala Szymczak, przewodn,. rady Szczerbań, Krawiec, radny Drzazga (wszyscy z pisu) i inni pisowcy to musi dobrze wypełniać swoje obowiązki i nie marudzić że ludzie krytykują, bo jak ludzie im płacą pani katarzyno to maja prawo krrytykować, jest pani pielęgniarka i w swoim fachu pewnie dobra ale moze pani nie ma pojecia że pracodawcami ludzi na urzedowych stołkach jest spoleczeństwo. więc proszę niech pani juz zamilknie i się nie upodabnia do starca kaczyńskiego?
~ Rozczarowana
15 dni temu ocena: 68%  26
Ci wszyscy co się teraz pozamykali w urzędach i kawkę popijają powinni pomoc. Chyba za coś kasę z naszych skladek dostaja? Nie dosc ze wredotata taka jak się idzie do nich coś zalatwic to teraz kase dostaja a nic nie robią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!!!!!!!
14 dni temu ocena: 69%  25
do Oceny: to spojrzyj baranie w to lustro nie bełkocz!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Ja
14 dni temu ocena: 67%  24
Dobrze napisane!!!
~ ocena
15 dni temu ocena: 33%  23
Do Rozczarowanej- zanim ocenisz drugiego warto spojrzeć w lustro.
~ jacekpl
15 dni temu 22
Polityka nie leczy tylko , wiedza i nauka co blokuje konusa piszą wiele https://news.mit.edu/2020/chem... https://www.ncbi.nlm.nih.gov/p... http://vri.cz/docs/vetmed/46-10-244.pdf
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jędrek
15 dni temu ocena: 88%  21
Współczuje i podziwiam wszystkie osoby które pracują w szpitach i słuzbach medycznych, są dzisiaj bohaterami bez watpienia! Brawo! ale nie przebrane mozliwości wolontariatu można znaleź w rozmodlonych rzeszach pisowców, a zatem proponuję wrażliwych na ludzką biedę i ludzką krzywdę jarocińskich pisowców z p. starościną Lidią Czechak na czele, powinni dołączyć też inni jarocińscy pisowcy, choćby "wrażliwi" na ludzką krzywdę takie persona jak Drzazga, Krawiec, Szymczak, katecheta Szczerbań, elokwentny niedoszły burmistrz z krusu, etc, etc, przecież pisowcy wszystko co robią to wolontariat, prawda pani Czechak?, panie Drzazga?, panie Krawiec?, panie Szczerbań?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ od**********cie się od Jędrka!!!!!!!!!!
14 dni temu ocena: 89%  20
od Jędrka się odpier.....olcie!!!!!!!!!!!!!!! jakoś trudno znaleźć przykład pomocy ludziom przez pisowska władzę, myślę o dobrym sercu i wolontariacie, bo na posadach pańsrtwowych i spółkach to jest pisowców pełno, więc??? więc od Jędrka się odpierdol.......cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Do cwaniaka Jędrka
14 dni temu ocena: 18%  19
Dlaczego domagasz się pisowskiego wolontariatu,Nie licz na kogoś, oni dosyć ludziom pomogli, teraz ty daj coś od siebie. Zawsze chcesz jeździć na czyichś plecach.Dość się nachapałeś, teraz podziel się z potrzebującymi.
~ Właśnie
15 dni temu ocena: 78%  18
Słusznie.
~ kat
15 dni temu ocena: 78%  17
To może urzędnicy z urzędów - gminnych i powiatowych zasilą szeregi wolontariuszy - no oczywiście radni powinni tworzyć ich awangardę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dyktator
15 dni temu ocena: 95%  16
Tych wszystkich nierobów i patoli z 500+ oraz nierobów milicjantów z jarocińskiego komisariatu zagnać do roboty, bo pieniądze dostają i to lepsze od uczciwie pracujących ludzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pigułka
15 dni temu ocena: 60%  15
Yogi czytaj artykuł to nie chodzi o szpital w Jarocinie tylko w Poznaniu .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aga
15 dni temu ocena: 92%  14
Za darmo pracowac i jechać coś nie halo ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Taka prawda
15 dni temu ocena: 92%  13
Kto zafriko sie podlozy ? Przeciez to jest jakas kpina ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ eee
15 dni temu ocena: 67%  12
Nie za darmo!!! NIE SIEJ ZAMĘTU!!! Do krytyki, hejtu wszyscy ale do pomocy- nikogo.Katolicki kraj.
~ Yogi
15 dni temu ocena: 69%  11
Chyba łatwiej powiedzieć co w tym szpitalu jest, bo co pre dni starościna ogłasza jakieś nowe potrzeby i apele do mieszkańców aby wspomagać szpital. Placówka jest kompletnie nieprzygotowana do tej sytucji. Ostatnie pół roku zostało kompletnie zmarnowane. Zarząd szpitala tylko potrafił generować kolejne długi w tym czasie. Przecież obecne władze powiatu są kompletnie dysfynkcyjne i sobie nie radzą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DO
14 dni temu ocena: 33%  10
Yogi, Ty dalej wypisujesz te brednie,Popatrz na statystyki w porównaniu z innymi szpitalami.Ty jesteś chyba od sąsiadów ,i uważasz,że zemsta jest słodka, ale wierz mi ,że nikt nie popiera twoich herezji. Swoimi wpisami męczysz ludzi
~ Pielęgniarka
14 dni temu ocena: 67%  9
Kieruję apel do wszystkich flustratów naszego miasta. Niech każdy spojrzy co czują i jak żyją nasi najbliżsi w swoich domach wśród was, dlaczego chorzy nie chcą do własnych dzieci wnuków wracać reagują płaczem na informację że czas wracać do domu , proszę odwiedzić naszych seniorów i zobaczyć czy mają zapewnione zwykle domowe potrzeby : higiena odżywianie wydalanie.
~ katarzyna
15 dni temu ocena: 87%  8
Bardzo dziękuję Gazecie Jarocińskiej za opublikowanie w/w informacji odnośnie bardzo trudnej sytuacji związanej z brakiem personelu w naszym szpitalu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pielęgniarki
15 dni temu ocena: 100%  7
Zapraszamy wszystkich którzy ignorują tego wirusa :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tylko
15 dni temu ocena: 75%  6
a z jakiej racji za darmo ?
~ Jaa
15 dni temu ocena: 100%  5
A w naszym szpitalu co? Też są potrzebni! Nikt nic z tym nie robi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocin
15 dni temu ocena: 86%  4
W naszym szpitalu? Też by się przydali i nikt z tym nic nie robi..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wolon
15 dni temu ocena: 67%  3
tera wolontariusze potrzebni za fri .a dobra kase zostawmy lekarzom co ? Covida wszystkim bija tera bo lepszy pieniadz.Wolontariat to super sprawa i szlachetna .ale niech nierobia z nich debili .bo na tej krzywdzie tylko nieliczni sie bogaca a my mamy robic za darmo co ?dobre sobie
~ ASD
15 dni temu ocena: 88%  2
W naszym szpitalu, przydałaby się zmiana Pana ordynatora oddziału wewnętrznego... ten człowiek to dramat...
~ miru$
15 dni temu ocena: 87%  1
Dzwonić do Dudy on ma dobre pomysły bo kto by wymyślił żeby dać 2 mld na TVP albo Gliński ooo... to jest tęga głowa dać grajkom z disco polo gruby hajs i tu widać kto martwi się naszą ojczyzną zwykli ludzie, a rządzący mają to gdzieś najważniejsze że kasa wpada a wy robaki za miskę ryży róbcie ***** ***
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji