ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Pijany rowerzysta spowodował wypadek

› Aktualności› Na sygnale 6 miesięcy temu    18.03.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Jarocińscy policjanci ustalają okoliczności poniedziałkowego zdarzenia w Wojciechowie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Przed godziną 20.00 została tam wezwana policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

- 46-letni mieszkaniec gminy Jaraczewo jadąc rowerem w stanie nietrzeźwości doprowadził do bocznego zderzenia z wyprzedzającym go fordem galaxy, którym kierował 40-latek z powiatu gostyńskiego - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Cyklistę przewieziono do szpitala. W jego organizmie stwierdzono 1 promil alkoholu. Czytaj również: Auto w rowie. Jedna osoba w szpitalu.

 

Czytaj również: Auto w rowie. Jedna osoba w szpitalu      

 

O bieżącej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem, gdzie się udać z podejrzanymi objawami, czytaj w kompleksowej informacji, którą na bieżąco dla Was aktualizujemy - szczegóły TUTAJ.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!