ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Pierwszy wakacyjny weekend z kinem w plenerze

› Aktualności› Wydarzenia 12 dni temu    26.06.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Jakkolwiek dziwny był to rok szkolny, jednak skończyć się musi jak należy. Dlatego Kino „Echo” wraz z Kawiarnią Filmową zapraszają na pierwszy letni „Weekend na Gołębiej”.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W piątek 26 czerwca będzie tradycyjnie już muzycznie. Ale to nie film tylko DJ Mocny zapewni muzyczną zabawę na cały wieczór. Impreza potrwa w godz. 19.00-24.00. W sobotę startuje „filmowa podróż po Europie”. Skoro nie można pojechać na wakacje, wakacje przyjadą do Jarocina. Pierwsza propozycja to „Vicky Cristina Barcelona”, czyli Penelona Cruze i Antonio Banderas w zwariowanej komedii pomyłek i namiętności, a wszystko to w środku gorącej stolicy Katalonii. Początek plenerowego pokazu o 19.00.

 

W niedzielę 28 czerwca odbędą się pokazy filmów z serii „Oko Kalejdoskopu”, czyli tych stworzonych przez dzieci. Kino zaprasza najmłodszych z rodzicami od godz. 13.00. A w poniedziałek 29 czerwca, już tradycyjnie: „W Starym Kinie”. Tym razem przedwojenne polskie kino, czyli „Dziewczyna Szuka Miłości”. Seans rozpocznie się o 19.00. Wszystkie wydarzenia odbywają się dzięki pomocy PKO BP. „Weekendy na Gołębiej” to część projektu: „Kino Echo - działamy mimo wszystko”, który został dofinansowany ze środków „Narodowego Instytutu Wolności. Program COVID”. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A