ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Pierwszy przypadek koronawirusa na naszym terenie - chora w szpitalu.

› Koronawirus - Raport 3 miesiące temu    22.03.2020
Redakcja
komentarzy 7 ocen 35 / 100%
A A A
 fot. Archiwum WUW

Koronawiurus został stwierdzony u mieszkanki powiatu jarocińskiego - według danych Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego). Kobieta przebywa w szpitalu.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Badania laboratoryjne potwierdziły dodatnie wyniki u kolejnych 6 osób z Wielkopolski. Są to:

- młoda kobieta z powiatu poznańskiego, która w stanie dobrym przebywa w kwarantannie domowej. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

- młody mężczyzna z powiatu poznańskiego, w stanie dobrym jest na kwarantannie domowej. Miał kontakt z osobą zakażoną, - starszy mężczyzna z powiatu poznańskiego. Jego stan jest dobry, przebywa w kwarantannie domowej. Miał kontakt z osobą zakażoną.

- mężczyzna w średnim wieku z powiatu poznańskiego, w stanie dobrym przebywa w kwarantannie domowej. Wrócił z zagranicy, gdzie doszło prawdopodobnie do zakażenia,

- kobieta w średnim wieku z powiatu jarocińskiego. Jej stan jest dobry, leży w poznańskim szpitalu przy ul. Szwajcarskiej. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- mężczyzna w podeszłym wieku z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Jego stan jest dobry, leży w poznańskim szpitalu przy ul. Szwajcarskiej. Miał kontakt z osobą zakażoną. W Wielkopolsce jest łącznie 36 osób zakażonych koronawirusem.

Dwie osoby zmarły.

 

WIĘCEJ o sytuacji związanej z pandemią, na bieżąco przeczytasz TUTAJ

+ 35 głosów: 35 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A