ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Pierwsze "Ferie w koszarach". Skorzystało kilkadziesiąt osób [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    12.02.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Profil społecznościowy 16. jbrl

Tym razem 16. Batalion Remontu Lotnisk w ramach akcji promocyjnej "Dni Otwartych Koszar" zaprosił do siebie najmłodszych. Dwa ostatnie dni ferii były okazją do odwiedzenia koszar i zapoznania się ze specyfiką żołnierskiej służby.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Liczne grono przybyłych gości odwiedziło salę tradycji, oddali strzał z broni z wykorzystaniem urządzenia treningowego oraz podziwiali sprzęt saperski, pojazdy kołowe oraz sprzęt lotniskowy. Najmłodsi mieli okazję pooglądać projekcję bajek oraz kolorować obrazki przedstawiające "wojsko na wesoło". W akcji promocyjnej żołnierzy wspomogli przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Kaliszu, którzy informowali dorosłych, którzy towarzyszyli uczniom, o zasadach naboru do różnych form służby wojskowej. To pierwsza tego typu akcja organizowana przez jarociński batalion.

 

CZYTAJ TEŻ] W NIEDZIELĘ IMPREZA W PARKU PRZY UL. HALLERA. WEŹ ZE SOBĄ TALERZ I SZTUĆCE

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!