ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

Pewna wygrana Jaroty na inaugurację przygotowań

› Sport i rekreacja 2 miesiące temu    28.06.2020
Dawid Borucki
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Jarota Jarocin

W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim w Jarocinie Jarota rozegrała pierwszy sparing podczas letniego okresu przygotowawczego. JKS pokonał 3:0 IV-ligową Iskrę Szydłowo.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Jarociniacy letnie sparingi mieli rozpocząć już przed tygodniem, ale starcie z rezerwami Miedzi Legnica zostało odwołane. Tym razem do Jarocina przyjechała Iskra Szydłowo, która w sezonie 2019/2020 w grupie I V ligi zajęła 2. miejsce, a w zbliżających się rozgrywkach będzie beniaminkiem IV ligi.

Jarota była zdecydowanym faworytem tego spotkania, co udowodniła w pierwszej połowie. Po kwadransie podopieczni Piotra Garbarka objęli prowadzenie dzięki trafieniu Szymona Piekarskiego. Nie trzeba było długo czekać, a wynik po 5 minutach podwyższył Patryk Rzepka po asyście Michała Niedźwiedzkiego. Jarota kontynuowała dobrą grę, szansę na podwyższenie miał jeden z testowanych zawodników, ale udało się to dopiero tuż przed przerwą Niedźwiedzkiemu. W drugiej połowie obraz gry nie uległ dużej zmianie, ale brakowało już skuteczności. Swoją sytuację na zdobycie bramki mieli również goście, ale świetnie spisał się między słupkami Sebastian Kmiecik. Wynik w drugiej części meczu się nie zmienił.

 

 

W najbliższą sobotę, 4 lipca Jarotę czeka wyjazdowe spotkanie w Kleczewie z Sokołem.

Jarota Jarocin: Sebastian Kmiecik – Piotr Skokowski, Dawid Idzikowski, Sebastian Golak, Marcin Maćkowiak, Szymon Piekarski, Piotr Stachowiak, Michał Niedźwiedzki, zawodnik testowany, Patryk Rzepka, zawodnik testowany

Na zmiany wchodzili: Miłosz Kowalski, Mateusz Dunaj, Damian Pawlak, Kacper Szymankiewicz, Krzysztof Bartoszak, Mikołaj Kowalski, Damian Walkowiak

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!