ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

Ostre oskarżenia pracownika starostwa na sesji w powiecie [AKTUALIZACJA]

6 miesięcy temu    27.02.2020
Anna Konieczna
komentarzy 290 ocen 11 / 73%
A A A
Posiedzenie Rady Powiatu JarocińskiegoPosiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego fot. esesja.pl/powiatjarocinski

Przewodniczący Jan Szczerbań zwołał kolejne posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie znalazło się dwanaście punktów.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Od wyborów samorządowych minęło półtora roku. Od tego czasu radni powiatowi tej kadencji obradowali już dwadzieścia cztery razy. Przewodniczący Jan Szczerbań zwołał właśnie dwudzieste piąte posiedzenie.

 

 

[rekordowe tempo na posiedzneiu rady powiatu - szczegóły TUTAJ]

 

 

Program jest tym razem jednym z krótszych - zawiera tylko dwanaście punktów.

 

 

[pożegnali jedną z ważniejszych osób w gminie - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Oprócz sprawozdań z działalności zarządu powiatu i przewodniczącego rady, uczestnicy posiedzenia wysłuchają informacji na temat działalności inspekcji weterynaryjnej na terenie powiatu jarocińskiego.

 

 

Posiedzenie odbędzie się dzisiaj - 27 lutego o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Wstęp jest wolny dla każdego.

 

 

[AKTUALIZACJA 15.50]

 

Radni w ekspresowym tempie realizują program obrad. Obecnie są w punkcie "wolne głosy i wnioski". Na sali nie ma już starosty Lidii Czechak. Tymczasem radne: Elżbieta Kostka i Agnieszka Borkiewicz czytają 11-stronicowy list otwarty pracownika Starostwa Powiatowego w Jarocinie Jacka S. Radni opozycji - jak poinformował radny Julian Zegar - otrzymali pismo tuż przed posiedzeniem. 

List zawiera wiele oskarżeń i zarzutów pod adresem osób na kierowniczych stanowiskach w starostwie. 

 

Przewodniczący rady Jan Szczernań próbuje przerwać odczytywanie listu. Radni się temu sprzeciwiają i nie udaje mu się zamknąć obrad. 

 

[16.30]

 

Zakończyło się czytanie listu otwartego Jacka S. Radny Stanisław Martuzalski proponuje przekazać jego treść do analizy przez służby prawne starostwa.

 

Radni dyskutują, co zrobić z listem. Niespodzewanie przewodniczący Jan Szczerbań zamyka posiedzenie i oznajmia: - Teraz to jest już dyskusja prywatna.

 

 

O dalszym przebiegu sprawy będziemy informować na bieżąco.

 

Kim jest autor listu odczytanego przez radne ZJ? Został zatrudniony w Starostwie Powiatowym w Jarocinie wiosną 2017 roku między innymi do kontaktów z mediami [więcej na ten temat czytaj TUTA]. Ale prowadził też działania kontrolne w jednostkach podległych starostwu. 

 

Zasłynął kontrowersyjną wypowiedzią na temat starosty Lidii Czechak i jej zastępczyni, o których w jednym z wywiadów powiedział "trudno przy takim towarze coś zrobić źle"  [więcej szczegółów TUTAJ].

 

W ubiegłym roku Prokuratura Rejonowa w Ostrzeszowie postawiła jemu oraz innemu pracownikiem starostwa zarzut składania fałszywych zeznań w sprawie dotyczącej wydarzeń z 2018 roku. Innym oskarżonym w związku z tymi samymi zdarzeniami jest były wicestarosta Mirosław D. Obie sprawy trafiły do sądu w Ostrzeszowie [o szczegóły sprawy pzreczytasz TUTAJ].  

 

Jacek S., jak i drugi oskarżony urzędnik, są nadal pracownikami Starostwa Powiatowego w Jarocinie. S. od kilku miesięcy przebywa na zwolnieniu lekarskim. Natomiast Mirosław D., który był do niedawna etatowym członkiem zarządu powiatu, przeszedł na emeryturę. Nadal jest jednak radnym powiatu jarocińskiego.

 

[ZOBACZ WIDEO Z SESJI]

 

Najnowsze wydanie Gazety Jarocińskiej już w sklepach, a w nim - kliknij TUTAJ

+ 8 głosów: 11 (73%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (291)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jasek
6 miesięcy temu 291
Co za jełop przewodniczący w Jarocinie jest szpital a nie "śpital" nauczyciel przewodniczący rady ŻENADA!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qaz
6 miesięcy temu ocena: 50%  290
Poddaję w wątpliwość te wypociny Szczepaniaka. Nie wiem na ile wiarygodne i obiektywne są w kontekście jego złej formy psychicznej (sam to napisał). Większość to pomówienia bez dowodów. Oczekujecie, że ci których opisał będą teraz udowadniali, że nie są wielbłądami? Powinien zgłosić to do prokuratury, zamiast przy pomocy radnych opozycji robić szopkę na sesji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czytelnik
6 miesięcy temu ocena: 57%  289
A czy tutaj nie zostala naruszona ustawa RODO?? I jak to jest, że pracownik przebywający na L4 znajduje sie w miejscu pracy aby podac list. Moze ZUS się zajmie ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Derka Załatwiacz
6 miesięcy temu ocena: 100%  288
Jeden telefon do Andrzejka D. i może już nikt treścią listu nie będzie musiał się zajmować. Uzasadnienie? Szkoda pieniędzy podatników na takie "błahostki".
~ Jaa
6 miesięcy temu ocena: 100%  287
Typowo pisowskie odwracanie kota ogonem :) Jakie to ma znaczenie w świetle przedstawionych w liście informacji??? Nad tym się zastanów. A ZUS, to ostatnia z instytucji, która powinna się tym zająć. Pierwszeństwo należy się organom ścigania.
~ Wy
6 miesięcy temu ocena: 86%  286
Ta pierwsza baba co czytalam to niech wróci do szkoły i się nauczy czytać a nie się pchać do starostwa, ludzie czytanie na poziomie 1 kklasy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POPIS
6 miesięcy temu ocena: 80%  285
Elyta PISu: Szczepaniak Jacek (do 28.02.2020), Drzazga Mirosław, Czechak Lidia, szef Krawiec Janusz, Kulka Patryk, Szczerbań Jan. PS. Pytanie. Andrzej który Mirosława wcześniej nagrał w powiecie, który startował do powiatu z list PiS też jest w pis? Elyta PO: szef Leszek Mazurek, członek Stanisław Martuzalski.
~ Agnieszka
6 miesięcy temu ocena: 78%  284
Elyta Ziemi Jarocińskiej buhahahaha
~ Z kart historii
6 miesięcy temu ocena: 85%  283
Słowa Pana Tomasza Gogulskiego (nie mylić z Andrzejem wylobbowanym przez Stanisława Gonadę i zatrudnionym w powiecie jako dźwiękowiec) po wyrzuceniu z PIS w XII. 2017: Pis jako założenia nie jest zły tylko ludzie w pis są nieodpowiedni. W PiS Jarocin jest wiele patologii i to na pewno nie dobra zmiana dla społeczeństwa i nie rozwój, a marazm i układy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dźwiękowiec Gonady
6 miesięcy temu ocena: 96%  282
Cóż za prorocze słowa Panie Tomaszu. Oni jednak woleli Andrzeja i w 2018 wystawili go na swoich listach do powiatu w jakże znamienitym i doborowym towarzystwie Mirka D. i Lidii Czechak.
~ Czyżby to była zemsta za 2010?
6 miesięcy temu ocena: 100%  281
Brak słów. Mireczek dał się nagrać przez gościa który za platfusa został zatrudniony w gminie, a potem za członka platfusa w powiecie. Ale najlepsze w tym wszystkim jest to że pisuarki lokalne wciągnęły go na listę kandydatów na której był i Mireczek i Lidunia. No to macie za swoje. Tak się kończy kolaboracja.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oczujnikowani
6 miesięcy temu ocena: 95%  280
Wsparci "technicznym" Krzysiem i posprzątane.
~ tak było ?
6 miesięcy temu ocena: 100%  279
Słuchając nagrania czytanego pisma można wysnuć wniosek, że Lidia też nakłaniała do składania tych fałszywych zeznań. Czy już toczy się postępowanie w jej sprawie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lida super masz rzecznika SP
6 miesięcy temu ocena: 100%  278
https://epoznan.pl/komunikacja...
~ Pytam
6 miesięcy temu ocena: 41%  277
Agnieszka Borkiewicz jest z siebie dumna? Warto było?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Odpowiedź
6 miesięcy temu ocena: 100%  276
Lidia Czechak, Jan Szczerbań, Mirosław D. myślę że nie są z siebie dumni. A Agnieszka Borkiewicz może być z siebie dumna, że miała odwagę przeczytać o kulisach władzy zawartych w liście otwartym rzecznika prasowego powiatu i działacza PiS Szczepaniaka
~ Roman
6 miesięcy temu ocena: 76%  275
Cała nadzieja w Panu Szymczaku że odnowi moralnie PiS w Jarocinie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mireczek
6 miesięcy temu ocena: 100%  274
Nie Lidka to inny aparatczyk. Mierny, bierny ale wierny. Ale macie kadry!?!?! W zasadzie to ich nie macie. Cały PiS jest do bani. Jak to było.... Umiar, pokora no i Bóg, honor, ojczyzna. Ha ha. Mam nadzieję, że niezdecydowani zagłosują i będzie wyPAD
~ Szkoda jej
6 miesięcy temu ocena: 87%  273
Lidka jest skończona. Ale nie możemy pozwolić aby pociągnęła na dno cały PiS. Szkoda. Ale świat kręci się dalej.
~ Oddziały
6 miesięcy temu ocena: 77%  272
Henryk pora wziąć los w swoje ręce i działać. Dla dobra Jarocina. Dla dobra powiatu. Dla dobra PiS. Dla dobra RP.
~ Hipokryci
6 miesięcy temu ocena: 97%  271
Dlaczego JRS w składzie Jerzy Walczak, Tomasz Klauza i Anna Iwicka nie wezwali pani Czechak do okazania umów oraz dowodów przelewów? Na sesjach rady miejskiej to się opowiada o praworządności i uczciwości ale widać w powiecie można robić co się chce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Audiobook
6 miesięcy temu ocena: 100%  270
Hehe. Jak podsłuchałem system. Czyżbyśmy za chwilę mieli w empiku nową pozycję do kupienia?
~ Ich Troje
6 miesięcy temu ocena: 100%  269
Może też zostali nagrani? Dlatego strach ich obleciał?
~ Bonzo
6 miesięcy temu ocena: 100%  268
Za chwile upłynie czwarta doba a najbardziej zainteresowani w sprawie jakby zapadli się pod ziemię. Zarzuty naprawdę poważne i nie stawiane anonimowo tylko otwarcie przez osobę która pracuje w starostwie, więc wypadało by złożyć jakieś wyjaśnienia, ludzie zaczynają mówić, że skoro osoby oskarżone w liście milczą to musi być on prawdziwy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "Załatwione"
6 miesięcy temu ocena: 100%  267
Albo dzwonią do Andrzeja D.
~ Ausweis
6 miesięcy temu ocena: 100%  266
Sprzątają
~ Do Redakcji
6 miesięcy temu ocena: 25%  265
GJ nie panuje nad hejtem!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hejt to dopiero będzie
6 miesięcy temu ocena: 89%  264
To teraz wyobraź sobie pisowcu jeden z drugim jaki będzie hejt jak te wasze wewnętrzne rozgrywki, zachowania i knucia rozleją się na cały kraj. Myślę że wtedy wasi decydenci partyjny nie będą mieli żadnych skrupułów żeby wywalić was z Partii na zbity pysk.
~ Sumienie
6 miesięcy temu ocena: 88%  263
Prawda to nie hejt. Wystarczy zachowywać się przyzwoicie
~ $$$ duzo miesa malo drewna czyli Drz...w d..
6 miesięcy temu ocena: 98%  262
Miro miej honor....no właśnie czy ty wiesz co to jest HONOR odejdź od koryta bo mogą cię wyprowadzić w mało gustownej biżuterii. cytując klasyka: "s.. .. aj dz....u" rodzina cię załatwiła...a ty Bogu ducha winnego kontrolera...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wcale mi cie nie żal pisiorze
6 miesięcy temu ocena: 97%  261
ej rzecznk wszystko sie w tym liście moze i zgadza ale do swych naciaganych obowiazków zapomniałeś dodać jak niemal codzień pisaliście na kogoś doniesiania z wujem Mirkiem D a takrze ty rzecznik podejmowałeś wiele szujostw przeciw innym
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ LIdka krwiec chyba wiecie kto Andrzejowi Derze już posłał ?
6 miesięcy temu ocena: 98%  260
malina nalepszy kolega i doratca Lidzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Poradzimy sobie
6 miesięcy temu ocena: 71%  259
Pan Patryk Kulka, Pan Henryk Szymczak oraz Pan Surdukowski. To byłby tercet marzeń w zarządzie powiatu. Więc nie ma co panikować. Ważne że ławka profesjonalistów w PiS jest długa. Bym nawet powiedział że w lokalnych strukturach PiS jest klęska urodzaju, za mało stanowisk do obsadzenia a za dużo fachowców i być może dlatego czasami takie wewnętrzne tarcia i przy okazji zupełnie niepotrzebnie szum medialny. Zupełnie nieuzasadniony.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rusz d.pę a będzie wyPAD
6 miesięcy temu ocena: 100%  258
Tak, PiS ma twarz Lichockiej, Kurskiego, Tarczyńskiego, Horaly, a w Powiecie Lidki, Krawca i Szymczaka. Tragedia dla mieszkańców, dla opozycji pożywka :))))
~ Tuti
6 miesięcy temu ocena: 95%  257
Mafijnej...
~ Zima
6 miesięcy temu ocena: 100%  256
Kłótnia w rodzince?
~ pajac
6 miesięcy temu ocena: 61%  255
malina nie ośmieszaj sie piszesz sobie Pan przed nazwiskiem i to z dużej litery ? powinieneś errate sprostowanie zrobić i pisać właściwie pajac, parszywy, podpierdalacz, poplecznik, pogrążony coś z z tego wybierz albo wszystkie na raz bo każde pasuje
~ laska kuli on kocha tylko kase Już go laska narzeczona rzuciłą przed slubem bedzie musiału ksiedza pwoiedzieć
6 miesięcy temu ocena: 58%  254
lIDZIA KULEK NIE MA GDZIE PALĄCĄ KITE OSTUDZIĆ DAJ MU SWÓJ GABINET BO NA DWORCU NOWEJ MIŁOŚĆI NIE MOZE SPEŁNIŁ W TRAKCIE ROBOTY
~ LUJ MALINA PIASKOWY S TWOERK
6 miesięcy temu ocena: 68%  253
DO HENDRYK WSZYSTKO SIE ZGADZA NALEZY JEDNAK DODAĆ I NIE OMINĄĆ NIEBYWAŁE OSIĄGNIECIA TEGO MENAGERA HENIIA PRZY TWORZENIU STRUKTUR WIELKOPOLSKICH SOLIDARNEJ POLSKI A WIEC DO FRAKCJI ZIOBRYSTÓW SOLIDARNEJ POLSKI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA WIELKOPLSIEGO HENIUŚ POZYZKAŁ AZ JEDNĄ OSOBĘ HENOUsIA $ZYMCZOKA BUHAAAHHA
~ Hendyk $TEFAN
6 miesięcy temu ocena: 62%  252
Szymczak nalezał do niedawna do uni wielkopolan od kulczyka. Wczesniej uwaga tworzył koło solidarnej polski po wyłamaniu sie adrzeja dery z pis Za to od dery otrzymał rade nazorczą w kanałach i gównach z terenu krotoszyna Tak wiec krawiec z którym dziś rozmawiałem nie jest tak głupi i wie ze malina chce go ostatecznie sprżatnąć
~ WSI malina
6 miesięcy temu ocena: 67%  251
Malina skończ bo rzygać sie chce na te propagande którą tu siejesz WSI ci kazało czy co ale se wymysliłeś ty mąciciel i 2 pachołków do roboty. Surdyk moze jest i miernotą prawnikiem ale cos mu sie chce ale kulka do wykulania sie nadaje to nie typ musielaka malina zeby za ciebie cos robił Ciebie i tak zwią wczesniej jak opalonego i ci dera nie pomoze bo ma juz na biurku wasze wyczyny
~ Patyk
6 miesięcy temu ocena: 78%  250
Co tam slychac zmieniłes rejony nie kochasz blondynki moze ktos zabral
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ e b
6 miesięcy temu ocena: 67%  249
Środa dzień loda
~ śliski odbyt
6 miesięcy temu ocena: 71%  248
Tak Miro mnie rzucił
~ Czy możemy my wyborcy PIS na Pana liczyć?
6 miesięcy temu ocena: 64%  247
Panie Henryku Szymczak proszę wziąć los jarocińskiego PiS w swoje "ręce" i uratować tę tonącą łajbę. Bez takiego kapitana jak Pan, PiS w Jarocinie pójdzie na dno. Już osiągnął dno moralne ale jeszcze płynie. Ale tylko fizycznie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rocznik 95
6 miesięcy temu ocena: 100%  246
Lidka ze swoją bogobojnoscią się skompromitowała!!!!
~ kapitan tytanika
6 miesięcy temu ocena: 54%  245
malina pragę ci przyponieć że żadni wyborcy cie nie wybrali Wszedłeś tylko do rady dizeki pielegniarce i jej głosami
~ wsi
6 miesięcy temu ocena: 53%  244
malina nie osmieszaj sie liczyc to ty umiesz kasiore ale zwiną cie predzej jak opalonego
~ Działacz
6 miesięcy temu ocena: 79%  243
Umarł król. Niech żyje król. Wszystkie ręce na pokład i wspólnie wiosłujemy z Kapitanem Henrykiem ku zwycięstwu Pana Prezydenta Dudy. Nie ma nic ważniejszego dla Polski.
~ Łukasz
6 miesięcy temu ocena: 94%  242
Ciekawe czy tak jak jest radny z Pis na ławie oskarżonych i dla PiS to żaden problem to czy ktoś z zarządu powiatu gdyby miał zarzuty to też dla PiS to nie będzie żaden problem?
~ Tomasz
6 miesięcy temu ocena: 75%  241
Henryk na starostę.
~ Wiktor
6 miesięcy temu ocena: 88%  240
Miejmy nadzieję że szczerość Pana Szczepaniaka sięgnie też dwuletnich rządów koalicji PO PiS i PSL w latach 2017-2018. Readagował Informator Powiatowy czym chwali się w liście, więc wiedzę ma zapewne przeogromną. Miejmy nadzieję że kolejne fakty ujrzą światło dzienne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ściany mają uszy
6 miesięcy temu ocena: 98%  239
To robicie doniesienie do prokuratury czy wytaczacie procesy cywilne Panu Szczepaniakowi? Buhaha, hehehe, uhaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mają problem
6 miesięcy temu ocena: 96%  238
Daje do myślenia że Lidia Czechak oraz jej przydupasy powiatowe nie zrobili nazajutrz po sesji w piątek konferencji prasowej i wszystkiemu nie zaprzeczyli. Nie uważacie że to dziwne że tak aktywna Lidia tego nie zrobiła? Nie zastanawia was pełen spokój Mirka D radnego który siedział na sesji kiedy był odczytywany list i nie zająknął się ani słowem. Swoim zachowaniem uwiarygodniają treść listu.
~ DAMY RADĘ
6 miesięcy temu ocena: 79%  237
Henryku Szymczak ratuj jarocinski PiS.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ farbowany pi$$$$$$$$$$ior
6 miesięcy temu ocena: 71%  236
on tak ratował juz pis ze nalezał do uni wielkoplan i zakładał konkurencyjna dla pis na wielkopolskim frakcje solidarnej polski tylko miał taki problem nikt po za nim nie przystapił
~ Tomasz
6 miesięcy temu ocena: 75%  235
Prosimy!!!!
~ szafarze obłudy
6 miesięcy temu ocena: 50%  234
przestań
~ Zdegustowany
6 miesięcy temu ocena: 95%  233
Do starszych komentujących: czy w 1989r. tak wyobrażaliście sobie jarocińską (a również i polską) demokrację? Podgryzanie, walki o kasę, stołki, wpływy, wazeliniarstwo, chamstwo, zakulisowe gierki i co tam jeszcze... "Władza" kompletnie zapomniała, po co tę władzę dzierży. Gdzie w tym wszystkim ten przysłowiowy "zwykły człowiek" i dobro wspólne? Dlatego nie garną się do polityki wartościowi ludzie, bo trudno w tym "bagnie" zachować przyzwoitość.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ubabrani
6 miesięcy temu ocena: 92%  232
Powiatowe szambo wylało. Gówno w wentylatorze to przy tym pikuś
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Urzędnik
6 miesięcy temu ocena: 73%  231
Czy to prawda że jeden z vice burmistrzów zrezygnował ze stanowiska?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolaboranci z was. Może ktoś w końcu przejrzy na oczy
6 miesięcy temu ocena: 100%  230
Ale pisowcu jesteś bezczelny sugerując że za waszą aferą stoi ktoś z zewnątrz. Najpierw zawiązaliście koalicję z PO i PSL. Potem zatrudniliście historyka za którym lobbował platformiarz Stanisław który was ponagrywał. W szeregi PiS przyjęliście gościa którego wasz guru nazwałby resortowy synek z korzeniami w UB, następnie ten synek zatrudnił pracownika który mu tytuował wuja. Który następnie prawdopodobnie was nagrał a na koniec napisał list otwarty którego treść za chwilę nie zdziwię się jak pozna cała Polska. Nie dziwię się że teraz szukacie winnych na zewnątrz, bo inaczej struktury krajowe was zmiecią jak śmieci.
~ Oli
6 miesięcy temu ocena: 88%  229
Jeśli byłaby to prawda to oznaczałoby że zostanie kandydatem na starostę z ramienia PiS? Czyli jednak zarząd powiatu poda się do dymisji po aferze drukarskiej?
~ Zajmij się lepiej robotą
6 miesięcy temu ocena: 50%  228
Fake news
~ Dziękuję Pani Lidko
6 miesięcy temu ocena: 90%  227
Wreszcie rzecznik prasowy powiatu Szczepaniak przemówił. Dotychczas często unikał mediów. Na co skarżyła się gazeta Jarocinska. Dziękuję staroście Lidii Czechak że w końcu wpłynęła na pracownika żeby sumiennie wywiązywał się ze swoich obowiązków informowania społeczeństwa co dzieje się w powiecie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja się pytam
6 miesięcy temu ocena: 20%  226
Kto na Ziemi Jarocińskiej chce zaszkodzić panu doktorowi Andrzejowi Dudzie przed wyborami atakując PIS ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolaboranci z was. Może ktoś w końcu przejrzy na oczy
6 miesięcy temu ocena: 100%  225
Ale pisowcu jesteś bezczelny sugerując że za waszą aferą stoi ktoś z zewnątrz. Najpierw zawiązaliście koalicję z PO i PSL. Potem zatrudniliście historyka za którym lobbował platformiarz Stanisław który was ponagrywał. W szeregi PiS przyjęliście gościa którego wasz guru nazwałby resortowy synek z korzeniami w UB, następnie ten synek zatrudnił pracownika który mu tytuował wuja. Który następnie prawdopodobnie was nagrał a na koniec napisał list otwarty którego treść za chwilę nie zdziwię się jak pozna cała Polska. Nie dziwię się że teraz szukacie winnych na zewnątrz, bo inaczej struktury krajowe was zmiecią jak śmieci.
~ Towarzysze będą wdzięczni. Szczególnie po maju.
6 miesięcy temu ocena: 100%  224
Miro i Lidos tajnos agentos Krzysia esbeka? Jak wy pisowcy mało wiecie. Wystarczy prześledzić życiorysy jednej rodzinki i drugiej nabytej rodzinki.
~ To pewne
6 miesięcy temu ocena: 21%  223
Skazany za...
~ Nie pij tyle EDC
6 miesięcy temu ocena: 100%  222
Odzyskać powiat? Ale mnie rozśmieszyłeś. Po co? Sekretarz powiatu z ZJ. Dyrektor PCPR z ZJ. Dyrektor UP z ZJ. Odzyskać powiat żeby prostować bagno zostawione w szpitalu przez dwóch nieudaczników platfusowych?
~ Tak się kończy kolaboracja
6 miesięcy temu ocena: 100%  221
Esbecja mająca dojścia pośrednio i bezpośrednio w strukturach lokalnych PiS. Wychodzi koalicja z PO i PSL. Pozatrudniali nieprzypadkowych ludzi którzy rozpracowali matolkow.
~ edc
6 miesięcy temu ocena: 12%  220
Kto chce zaszkodzić Dudzie? Ano ten co to się chwali że zbiera podpisy pod jego kandydaturą, bo to najlepszy prezydent, a tak naprawdę to tylko czeka i wykorzystuje każdą okazję żeby odzyskać powiat.
~ Jaa
6 miesięcy temu ocena: 95%  219
Co wy z tym szkodzeniem, sabotowaniem... Naprawdę nie widzicie, że to jest bagno - takie samo wszędzie (lokalnie i krajowo). Ani oni prawi, ani sprawiedliwi. Nie rozumiem, jak można tego nie widzieć, ba, nawet usprawiedliwiać i popierać. Ludzie, samodzielne myślenie nie boli i jest cenniejsze niż 13.emerytura czy 500+
~ Sabotażysci
6 miesięcy temu ocena: 83%  218
Jak pojawią się nagrania to będzie za późno na rezygnacje. Wtedy nie będzie co zbierać. I komuszki zdobędą pałac. Duda poradzi sobie z wrogami. Strzec się musi "przyjaciół"
~ Kalina
6 miesięcy temu ocena: 67%  217
ten tytuł doktora to temu panu nie długo odbiorą i słusznie! wstydzę się takiego prezydenta, wstydzę się PISu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Śpioch
6 miesięcy temu ocena: 97%  216
Rączka rączkę myje. Natychmiast PiS krajowy powinien rozwiązać lokalne struktury PiS. Już za kolaborację z PO i PSL powinni polecieć. A teraz jak przez nich zatopią kampanię Dudy to będę uważał ze to nie przypadek a zamierzone działanie. Sabotują PiS od wewnątrz. Pytanie kto pociąga za sznurki? Nie zdziwiłbym się jak jakiś dawny oficer SB albo WSI. Prześwietliłbym ich życiorysy będąc na miejscu decydentów w PiS. Coś tu układa się w niezłą przedwyborczą układankę.
~ Rączka rączkę myje.
6 miesięcy temu ocena: 95%  215
Kiedy dla dobra Dudy złożą przynajmniej rezygnacje z członkostwa w PiS. Panie szefie lokalnego PiS co jeszcze w PiSie robi Mirosław D.? Jakieś haki? Szkodzi pan kampanii Dudy. Tylko imbecyl może tego nie dostrzegać.
~ fakty
6 miesięcy temu ocena: 95%  214
Kto szkodzi? Kto stworzył to bagno w powiecie? Nie próbuj zrzucić na kogoś błota które ktoś inny zrobił. Burmistrz i Ziemia Jarocińska popiera Prezydenta. Szkodzi mu lokalny aparat PIS.
~ Do Redakcji
6 miesięcy temu ocena: 13%  213
Dlaczego redakcja nie panuje nad hejtem, mowa nienawiści? Celowe zaniechanie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rzecznik prasowy powiatu to ważna funkcja. W końcu informuje społeczeństwo co się dzieje w instytucji ktorą medialnie reprezentuje
6 miesięcy temu ocena: 93%  212
Może Lidia Czechak opuściła obrady sesyjne i poprosiła o odczytanie listu otwartego rzecznika prasoweego powiatu? Osobiście nie mógł, bo jest na chorobowym i ZUS mógłby się przyczepić.
~ pliszka
6 miesięcy temu ocena: 82%  211
przestań się żalić do Redakcji tylko powiedz tym twoim ulubieńcom z PISu ze należy być uczciwym i postępować przyzwoicie!!!!!!!!!!!!!!! boicie się prawdy obłudnicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Szacunek dla zarządu powiatu
6 miesięcy temu ocena: 76%  210
Jaki hejt? Włączyłem sesję rady powiatu usłyszałem że będzie odczytany list otwarty rzecznika prasowego Powiatu Jarocińskiego, potem mi transmisję zerwało, na szczęście wróciła. Zacząłem słuchać, za głowę się łapać. Ale na koniec pomimo usłyszanych skandalicznych zachowań działaczy powiatowych doszedłem do wniosku że Pani Lidii Czechak należy się szacunek że wypowiedzią rzecznika prasowego powiatu przekazano społeczeństwu te smutne fakty. Najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa. Szacunek za szczerość. To u polityków niespotykana cecha.
~ Odwołuję się do Pańskiej odpowiedzialności
6 miesięcy temu ocena: 75%  209
Panie Henryku, prezesie szpitala, prosimy Cię o wzięcie odpowiedzialności za powiat i objęcie funkcji starosty. Wiem że masz poważanie w PiS i PSL i jesteś w stanie to przeforsować. Proszę to zrobić dla dobra powiatu, a przede wszystkim dla dobra PiS.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Henryk DAMY RADĘ odbudować z Twoją pomocą wizerunek jarocińskiego PiS
6 miesięcy temu ocena: 84%  208
To byłoby genialne posunięcie ze strony PiS
~ pliszka
6 miesięcy temu ocena: 17%  207
nie pij tyle człowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Jeśli to prawda, to w mojej opinii pierwszy raz zrobilibyście coś pożytecznego
6 miesięcy temu ocena: 100%  206
Jerzy Walczak z Klauzą podobno zbierają podpisy aby uruchomić procedurę referendum za odwołaniem zarządu powiatu koalicji PSL i PiS. To ma być próba odcięcia się od Kasi Szymkowiak z PSL którą jako JRS popierali i stanowili jej komitet poparcia. Wcześniej też próbowali odciąć się od Staszka burmistrza którego Jerzy jako radny popierał i jako jedyny uchwalił mu podwyżkę wynagrodzenia. Panowie JRS czy to prawda co zasłyszałem na ulicy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaa
6 miesięcy temu ocena: 91%  205
Co za bagno!!! A tacy prawi i sprawiedliwi mieli być. Najgorsze, że to pewnie tylko wierzchołek góry lodowej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przy takich towarkach trudno coś zrobić źle
6 miesięcy temu ocena: 97%  204
Towarki swetfociami promowane, a teraz tak gównem ubabrane że zostaną posprzątane.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gratulujemy Paniom z zarządu rzecznika prasowego. Właściwy człowiek na właściwym miejscu
6 miesięcy temu ocena: 98%  203
Kiedy konferencja Lidii Czechak i Katarzyny Szymkowiak? Kiedy odniosą się do zarzutów wysuwanych przez rzecznika prasowego powiatu? No chyba że konferencji nie będzie, bo rzecznik prasowy Szczepaniak przedstawił oficjalne stanowisko zarządu powiatu zgodnie ze swoimi kompetencjami i nie ma czego dodawać?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Partia oczekuje odpowiedzialności
6 miesięcy temu ocena: 87%  202
Honorowa rezygnacja na konferencji prasowej. Jedyne wyjście dla dobra partii i kampanii Pana Prezydenta Dudy.
~ Josefine
6 miesięcy temu ocena: 100%  201
Ha ha ha.... Świetny komentarz... Zwłaszcza tytuł....
~ Janusz
6 miesięcy temu ocena: 93%  200
Oj tam oj tam. wydrukowali parę książek za parę tysi, z umową na"słupa" i przelewem na konto drukarni męża. A robicie z tego wielkie halo. To przecież taka błahostka. Przyrównałbym to do kradzieży batonika. Będzie załatwione. U dery. Więc się tak nie podniecajcie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prosimy gazetę o kontakt z Januszem Krawcem
6 miesięcy temu ocena: 97%  199
Mirek i jak Dera ogarnął temat? Dera też uważa że to "błahostka"? Janusz był przy tym jak tak twierdził, dlatego w wywiadzie dla gj stwierdził że Twoje występki to pierdółka porównywalna z "kradzieżą batonika"? Z przyjemnością przeczytam w gazecie kolejną wypowiedź Krawca. Ostatnie farmazony Krawca głoszone i przekazane społeczeństwu na łamach gazety to było mistrzostwo kretynizmu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO CO BYŁ TEN WYJAZD?
6 miesięcy temu ocena: 100%  198
Po co jechali do Dery który jako członek Solidarnej Polski zna decydentów z Ministerstwa Sprawiedliwości? A myślałem że PiS walczy z układami w wymiarze sprawiedliwości. No bo chyba nie chodzi o to żeby jedną patologię zastąpić drugą?
~ SP
6 miesięcy temu ocena: 100%  197
Panie Krawiec zakładam, że partia oczekuje Pańskiej rezygnacji. Z tym wyjazdem do Dery prezydenckiego ministra nieźle się Pan wygłupił. O Pańskiej wypowiedzi i przyrównaniu zachowania Mirosława D do kradzieży batonika nie wspominając.
~ Ostrowsko-Kaliskie układy towarzysko partyjno - sędziowskie niezależne od partii która rządzi. Teraz jeszcze doszły układy w prokuraturze
6 miesięcy temu ocena: 96%  196
Pan Dera szara eminencja z Solidarnej Polski w 2010 namawiał Jarociniaków na konferencji Lidii Czechak kandydatki na Burmistrza Jarocina Nie głosujcie na Adama Pawlickiego, bo za chwilę może zostać skazany... W gazecie jarocinskiej był news z przytoczoną wypowiedzią Dery. Warto to odświeżyć. Już wtedy miał znajomości w wymiarze?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Się bawią....
6 miesięcy temu ocena: 100%  195
W proroków w Ostrowie tylko zamieniają się miejscami w zależności czy rządzą pisuarki czy platfuski. Układ poprzeczny niezależny od podziałów partyjnych.
~ A takie fajne dziouchy mieliśmy w zarządzie
6 miesięcy temu ocena: 93%  194
Wydrukowane i posprzątane. Kasiu po co ci to było podpisywać?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czy leci z nami lekarz
6 miesięcy temu ocena: 97%  193
Szczerbań w prokuraturze? Hehe dostał amnezji. Trzeba wezwać lekarza, bo może to od uderzenia w główkę. Na sesji też wydawać by się mogło że coś z nim nie halo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pycha I Szmal
6 miesięcy temu ocena: 97%  192
Czy prawdą jest że Jacek S, autor listu jest nadal członkiem Jarocińskiego PIS?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Medalista
6 miesięcy temu ocena: 100%  191
Tak. Honorowym. Za chwilę Duda go odznaczy brązowym krzyżem
~ Ka$a Cateringowa
6 miesięcy temu ocena: 100%  190
Drukarnia jest w formie spółki z o o w której ona ma udziały ? to nawet rozdzielność majątkowa nic jej nie pomoże,,,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ siała baba mak niewiedziała jak a dziad wiedział nie powiedział a to było tak
6 miesięcy temu ocena: 100%  189
z tą firmą słupem rolniczą to dopiero przesada. Może przez to tyle kosztowała ze środków brakło w paragrafach ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ słup
6 miesięcy temu ocena: 100%  188
Czy prawdą jest, że SŁUP to zaprzyjaźniona jej firma rolnicza z Żerkowa ( rolnicznicza - dawne powiazania z ARMIR) która na snopowiązałce zrobiła obowlute ksiązki, a na manyŻu drukowała, ? czy juz po wydruku w lutym dokonała wpisu że bedzie sie taką działalnością zajmowała?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Odbitki drzeworytnicze?
6 miesięcy temu ocena: 100%  187
Może ręcznie przepisywał? Na papirusie
~ AS
6 miesięcy temu ocena: 42%  186
Ela słabo czyta
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Robert
6 miesięcy temu ocena: 80%  185
Odchodzę...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Orgasm
6 miesięcy temu ocena: 93%  184
Myślałem że dochodzę.
~ Hania
6 miesięcy temu ocena: 74%  183
Dałeś ciała na przetargu na drugą cześć parku to nic dziwnego że odchodzisz. Kolesiostwo nie popłaca ha ha ha.
~ Powiatowe szambo
6 miesięcy temu ocena: 93%  182
A wystarczyło być przyzwoitym. Ale to dla was nieosiągalne. Himalaje... Dno i szambo. tylko referendum może nas wyzwolić od tych miernot intelektualnych bez zasad moralnych i etycznych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zmowa milczenia
6 miesięcy temu ocena: 92%  181
Nic Gazeta nie napisała jakie zarzutu. Zmowa milczenia ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ptasie móżdżki
6 miesięcy temu ocena: 92%  180
Specyficzni.... Jeśli chodzi o działaczy Platformy Obywatelskiej czy PiS to dostają amnezji. Hehe. Jak Szczerbań w prokuraturze...
~ Wendeta trwa aż do ostatniego śmiecia
6 miesięcy temu ocena: 92%  179
Jak to pisowcy i platfusy kiedyś twierdziliście? Poszło na sesji trzeba donieść do prokuratury. Nawet odwagi nie mieliście się przyznać kto się podpisał. Rozumiem że teraz zrobicie to samo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ G P
6 miesięcy temu ocena: 85%  178
Wszyscy tuszują i udają że nic się nie stało
~ Siedem
6 miesięcy temu ocena: 97%  177
Wszyscy ze szmatławymi wypowiedziami cytowani w szmatławcu powiatowym i komercyjnym poniosą karę. Prędzej czy później. Do ostatniego. Kilku już poniosło. Bóg sprawiedliwy w przypadku niektórych niestety nierychliwy. Uczący cierpliwości. Pomawialiście, szkalowaliście, chcieliście wyrządzić krzywdę. Karma was dopadła. Co niektórych dopadnie.
~ Joachim
6 miesięcy temu ocena: 97%  176
Troche mnie smuci bierność redakcji w tej sprawie, nic więcej o sprawie nie napisaliście a temat zdaje się naprawdę "gruby", nawet komentarza w tej sprawie nie zdobyliście od pani starosty? Tak słabo już u was z kadrą czy jednak trudno przełknąć pewne fakty?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hek
6 miesięcy temu ocena: 11%  175
Nie napisała, bo nie ma o czym. Za chwilę się okaże, że to jedno wielkie kłamstwo
~ Buhaha
6 miesięcy temu ocena: 75%  174
2 miliardy do podziału. Może liczą że kurski rzuci jakiś ochłap.
~ Jaśmin
6 miesięcy temu ocena: 100%  173
to nie o kadrę chodzi
~ Janek
6 miesięcy temu ocena: 96%  172
Moim zdanie m tuszują sprawę. Oni nic nie napiszą ale media krajowe im nie popuszczą szczególnie aferze załatwiania zamiatania pod dywan wyłudzeń i nakłaniania do składania fałszywych zeznań. Dera był wymieniony jako załatwiacz do którego pojechali. Można sprawdzić w delegacjach
~ Ot i cały ambaras
6 miesięcy temu ocena: 100%  171
Miernotami łatwiej sterować. Ale z drugiej strony są czasami nieprzewidywalne, bo mało rozgarnięte.
~ Ot i cały ambaras
6 miesięcy temu ocena: 100%  170
Miernotami łatwiej sterować. Ale z drugiej strony są czasami nieprzewidywalne, bo mało rozgarnięte.
~ Tak się kończy promowanie miernot
6 miesięcy temu ocena: 97%  169
Tyle wydrukowanych sweetfoci i wszystko ma szlag trafić. Kolejna wtopa. Znowu ktoś nie miał nosa politycznego. Był promowany Kostka przegrał wszystko. Na koniec jak awansował na wicka to jeszcze kopnął w du... tworząc własną gazetkę. Był Stasio członek też stworzył gazeciunie DezInformator POwiatowy. Aktualnie towaqrki promowane a teraz tak ubabrane że zostaną posprzątane. Na pewno politycznie. Pytanie czy nie karnie?
~ PROSIMY!
6 miesięcy temu ocena: 76%  168
Tylko Henryk Szymczak! Henryku prosimy ratuj powiat! Bez Ciebie PiS w Jarocinie przestanie istnieć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ UNIA WIELKICH PODŁYCH
6 miesięcy temu ocena: 88%  167
MALINA PRZESTAN SIE TU OŚMIESZAĆ HENRYKU STEFANIE WYWIELBIAJĄCY SAM SIEBIE TYMI KOMETARZAMI, KIM TY JESTEŚ SKARBNIKU GENERALNY UNI WIELKOPOLAN? KRAWIEC ODKĄD PRZESTAŁĘŚ BYC RADNYM - PRZESTAŁĘŚ BYC POTRZEBNY
~ Partia Oszustów
6 miesięcy temu ocena: 100%  166
Nie bardziej niż Ty pliszka vel Gonada. Wiem, wiem ty byś był najlepszy. Nasz mały acz wysoki narcyzie. Geniuszu nadzorowania powiatowej służby zdrowia. PS. Jak tego z pontonem dokonaliście. 5 baniek straty w rok. Najlepsi z najlepszych.
~ pliszka
6 miesięcy temu ocena: 20%  165
ale się nachlałeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
~ Obiektywny
6 miesięcy temu ocena: 92%  164
A brukowiec taki skromniutki . Oj nieładnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Całe dwuletnie promowanie "towarków" poszło w pissdu
6 miesięcy temu ocena: 97%  163
Ciekawe na ilu stronach zrobią artykuł o "rewelacjach" Pana Szczepaniaka? 8 zdań na 18tej stronie?
~ nn
6 miesięcy temu ocena: 76%  162
Oj coś złego dzieje się z gj. Od dziś W Jarocinie jest tylko jeden vice burmiś, a w gazecie cisza ? Co niebyło pozwolenia na to info?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ .....
6 miesięcy temu ocena: 77%  161
Nie było pisze się oddzielnie.
~ Drukarz fałszywek
6 miesięcy temu ocena: 96%  160
A ja myślałem że od dziś "towarek" pali książki pozbywając się dowodów?
~ Niezłe szambo...
6 miesięcy temu ocena: 96%  159
"Przy takich towarkach trudno coś zrobić źle ". Czyżby już wtedy ten pan miał tajemną wiedzę i dlatego za to nie poleciał?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zgo nova
6 miesięcy temu ocena: 53%  158
Czy były prezes zgo nova został już KIEROWNIKIEM OCHRONY ŚRODOWSKA, CZY DOPIORO WYGARA ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ulma
6 miesięcy temu ocena: 92%  157
Byłoby super. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Gratulacje! Jeśli to prawda! PS Dera już wie czy Mirka skarżą? Pytanie czy wie też sędzia?
~ Jan
6 miesięcy temu ocena: 80%  156
Henryk Szymczak na starostę! I będzie porządek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ TW MALINA
6 miesięcy temu ocena: 58%  155
Henryk od kiedy zmieniłeś imie na Jahn ? nie podszwywaj sie mały człowiczku podszywający się, mącący, kolaborujący z kim popadnie dla TYLKO SWOICH KORZYSCI
~ Maks
6 miesięcy temu ocena: 84%  154
Czy to nie dziwne że osoby z naszego lokalnego światka polityki, które najgłośniej w ostatnich latach krytykowały burmistrza Pawlickiego, być może są zaangażowane w największy skandal polityczny w historii jarocińskiego samorządu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pawel
6 miesięcy temu ocena: 96%  153
Poziom prowadzenia sesji przez przewodniczącego poniżej poziomu.zebrania wiejskie dużo lepiej wyglądają.Chej Stachu Chen Julek .Jasiu nie pieprz itp.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prostaczek
6 miesięcy temu ocena: 95%  152
Słoma z butów. Nie od dziś.
~ Wincenty
6 miesięcy temu ocena: 87%  151
Dlaczego JRS; Jerzy Walczak, Tomasz Klauza nie wydali chociażby oświadecznia w sprawie sytuacji w powiecie? Podejrzewam że gdyby podobna sytuacja spotkała burmistrza Pawlickiego to by już składali doniesienia do prokuratury oraz wnioski o dostęp do wszelkich akt gminy. Podwójne standardy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
6 miesięcy temu 150
A co w powiecie są tak słabi radni że Walczak z Klauzą muszą się wziąć za pracę tam żeby wyjaśnić sytuację. To dobrze świadczy o tych dwóch radnych.
~ Najciemniej pod latarnią
6 miesięcy temu ocena: 100%  149
Złodziej krzyczy łapać złodzieja.
~ Zibi
6 miesięcy temu ocena: 92%  148
Lidka pokaż umowy i wyciagi z konta bankowego firmy męża jeśli to wszystko to pomówienia. Boisz się?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ca$a cateringowa
6 miesięcy temu ocena: 100%  147
Firma jest spółką z o.o. z mężem Ona ma udziały, Rozdzielnośćć majątkowa nawet nic jej nie pomoże ,,,
~ Towarek
6 miesięcy temu ocena: 93%  146
Albo chociaż cyc...
~ Stachu
6 miesięcy temu ocena: 87%  145
Nie wiem czy pan Szczepaniak mówi prawdę, ale na miejscu Lidii Czechak, gdyby te zarzuty były nieprawdziwe, bym dziś zorganizował konferencję prasową, na której bym przedstawił rzeczoną umowę na druk książki, potwierdzenia przelewów aby można było sprawdzić kto faktycznie otrzymał te pieniądze. Do tej pory nie otrzymaliśmy nawet oświadczenia w tej sprawie, a pan Szczepaniak to jednak nie jest jakiś tam przypadkowy facet z ulicy ale osoba która przez ponad dwa lata pełniła w powiecie stanowisko kierownicze, mająca wiedze o wielu rzeczach i na codzien wspolpracująca z M. Drzazgą, L. Czechak, K. Szymkowiak.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Po co konfrencja przecież mają rzecznika prasowego który informuje co dzieje się w powiecie
6 miesięcy temu ocena: 100%  144
Gdyby były nieprawdziwe.... Hehe konferencji nie było... Hehe
~ pati
6 miesięcy temu ocena: 96%  143
a taki był ładny, amerykancki! prawda pani Czechak? teraz dostała pani laurkę wysmarowaną gnojem i usmarował się cały jarociński pis, brawo!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hehe
6 miesięcy temu ocena: 100%  142
I tak pięknie kompletujący "Przy takich towarkach...."
~ Filemon
6 miesięcy temu ocena: 93%  141
Widzę że po ponad 24 godzinach obrońcy powiatowego układu ustaluli wreszcie wersje działania i niemrawo ruszyli do kontraataku. Z poniższych wpisów widać, że linia jest taka żeby zrobić z pana Szczepaniaka osobą niezrównoważoną, komfabulującą i niezorientowaną w temacie. Nie mnie oceniać ile w tym liście jest prawdy, ale pan Szczepaniak twierdzi, że to wszystko już zeznał w prokuraturze i przed sądem, dla żartu raczej tego nie zrobił, zaryzykował też utratę pracy bo po takim liście nie ma się co łudzić żeby obecne władze powiatu utrzymały go na stanowisku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ temida
6 miesięcy temu ocena: 35%  140
Panie Szczepaniak, jeśli osoby, które Pan oskarża o mobbing czy inne obrzydliwe rzeczy oskarżą Pana przed sądem o pomówienia i kłamstwa, to będzie Pan musiał to wszystko udowodnić. Takie pisanie bez dowodów może się źle dla Pana skończyć. Na wszelkie oskarżenia to Pan musi mieć dowody. Powtarzam, dowody, a nie gadanie co ślina na język przyniesie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tek
6 miesięcy temu ocena: 14%  139
Prawda. Poniosło go w tej fantazji
~ tyle w temacie
6 miesięcy temu ocena: 33%  138
Jeśli mówisz że jest mobbing to musisz go udowodnić. Jeśli wskazujesz zachowania , które mogą świadczyć o mobbingu to też musisz mieć na to świadków inaczej są to pomówienia.
~ samoistnie nie stanie przed sądem
6 miesięcy temu ocena: 91%  137
To robicie doniesienie do prokuratury czy wytaczacie procesy cywilne?
~ Tv audio
6 miesięcy temu ocena: 92%  136
No dalej.
~ obiektywnie
6 miesięcy temu ocena: 26%  135
List trzeba było przedstawić najpierw przewodniczącemu. Następnie odczytać go radnym i zarządowi, bez mediów i osób z zewnątrz. W mojej ocenie powinien trafić do komisji skarg. W liście pojawia się wiele nazwisk i ze względu na RODO nie wolno było tego czytać publicznie. Przewodniczący powinien przerwać publiczne odczytywanie listu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Neo kars
6 miesięcy temu ocena: 89%  134
Tam są wymienione osoby publiczne pełniące funkcje publiczne. Więc przestań z tymi farmazonami typu rodo. Może teraz prokuratura z urzędu się tym zajmie. Bo na sędziego który to usłyszał podczas przesłuchiwania świadka bym nie liczył
~ Kończ waść, wstydu oszczędź
6 miesięcy temu ocena: 32%  133
Te wypociny Szczepaniaka świadczą źle głównie o nim. Domysły, pomówienia wynikające z prywatnych uprzedzeń.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Basia
6 miesięcy temu ocena: 0%  132
Zgadzam sie
~ Kot i ogon
6 miesięcy temu ocena: 78%  131
Wypociny Szczepaniaka? Ja tam słyszałem wypowiedzi ale nie Szczepaniaka ale innych prominentnych działaczy przede wszystkim PISu
~ News
6 miesięcy temu ocena: 61%  130
Dziś został skazany senator PO. A co tam u Gawlowskiego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaja jak berety
6 miesięcy temu ocena: 89%  129
Ale jaja jak można tak nisko upaść? Po takim liście osoby które tam są wymieniane ciekawe jak spojrzą w oczy ludziom. Po takim czymś to tylko zapaść się pod ziemię ze wstydu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ auto
6 miesięcy temu ocena: 88%  128
macie przykład wydziału komunikacji damulki i cwaniaki 8 ,30 brak numerków a w na sali smiechy i chichy pracownicy starostwa dobrze się bawią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mina Mirka bezcenna
6 miesięcy temu ocena: 100%  127
Może odsłuchiwali sesję powiatową podczas odczytywania listu otwartego ich kolegi powiatowego z rozdania PiS PO PSL
~ ???
6 miesięcy temu ocena: 86%  126
czy tam jest kierownikiem referatu zięć Mirosława D. ???
~ Brawo PiS
6 miesięcy temu ocena: 89%  125
Podziękujmy PiSowi za wprowadzenie transmisji internetowych obrad sesyjnych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ania
6 miesięcy temu ocena: 83%  124
Ktory ziec?
~ Karol
6 miesięcy temu ocena: 89%  123
Dymisja to mało, jestem pewien że po tej całej aferze Kaczyński zrobi to co dawno powinien. rozwiąże to koło drobnych złodziejaszków i aferzystów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dość nieudaczników w polityce!
6 miesięcy temu ocena: 100%  122
Karol Matuszak na wicestarostę!
~ Józef
6 miesięcy temu ocena: 55%  121
patrząc obiektywnie na to całe powiatowe pobojowisko to trzeba przyznać, że na wczorajszej sesji kilka osób nie zachowało się jak trzeba, nie profesjonalnie i chyba naruszyło pewne regulaminy a może i prawo. Bo owszem, list jak te panie czytające stwierdziły na początku miał być odczytany radnym powiatowym na sesji, te panie Borkiewicz i Kostka znały treść listu przed jego czytaniem na sesji bo na początku stwierdziły że to sa poważne zarzuty. List oczywiście powinien być odczytany ale te dwie radne powinny okazać je prezydium rady, które powinno nakazać wyłączenie nagrywania sesji video, wyprosić osoby spoza rady i dopiero odczytać! bo poznać treść listu mieli radni a nie cały świat! Nikogo nie bronię ale ktoś tutaj bardzo przegiął od strony prawnej. Sytuacja przerosła przewod. Szczerbania i całą radę. Dobrze że te obrzydliwe fakty ujrzały światło dzienne ale panie radne Borkiewicz i Kostka nie postąpiły, pomogły tylko temu panu w rzucaniu błotem na wszystkich, to zły precedens!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ -/-
6 miesięcy temu ocena: 78%  120
Józef pomyśl co piszesz , prawda cię boli?
~ Pretensje do siebie
6 miesięcy temu ocena: 90%  119
Mógł starosta być do końca sesji i jako prawnik zainterweniować i przerwać odczytywanie listu. Podejrzewam jednak ze dla Lidii Czechak ważniejsze były sweetfocie z jakiejś pogadanki na mieście i dlatego opuściła sesję.
~ Juryś
6 miesięcy temu ocena: 88%  118
Pretensje do przewodniczącego rady. Z drugiej strony pan Szczepaniak twierdził że to co w liście zeznał w sądzie jako świadek, a sprawa w sądzie nie była tajna. Więc społeczność lokalna mogła poznać te informacje. Po to PiS wprowadził transmisję internetową z obrad.
~ uhm
6 miesięcy temu ocena: 92%  117
Podpisał się pod tym listem. Jeżeli to nie jest prawdą to on będzie odpowiadał za to karnie. Widocznie jest pewny tego co pisał. Dziś panie z powiatu powinny zawiadomić prokuraturę, a ta powinna rozpocząć przesłuchania.
~ Józef
6 miesięcy temu ocena: 41%  116
do ~ uhm: nie w tym rzecz, chodzi o to że nie można rzucać błotem publicznie nie wiedząc jak wydarzenia faktycznie wyglądały. chce mi się wymiotować na to co usłyszałem, ale to nie powód aby dawać wiarę każdemu kto publicznie będzie rzucał inwektywami. Jeżeli popełnili przekręty czy przestępstwa to bez chwili powinni stamtąd wyp...ać, ale nie w taki sposób. Ten gość co wyprodukował 11 stron błota pewnie dalej by nadskakiwał starościnom i swojemu wujowi, opowiadał jak wszystko jest cudownie i władza super gdyby o jego fałszywych zeznaniach nikt nie wiedział, teraz wyleciał więc już pozostaje nic innego jak tylko publicznie pluć! Po za tym na tym całym bałaganie ktoś skorzysta politycznie, może to taki obrzydliwy teatr ? a pnie radne nieświadomie w nim uczestniczyły?
~ uhm
6 miesięcy temu ocena: 72%  115
Czyli aferę w powiecie należy zamieść pod dywan wyłączając kamery ?
~ Afera drukarska !
6 miesięcy temu ocena: 92%  114
Powinni podać się natychmiast do dymisji. Cały zarząd. To się nadaje do prasy !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Medium
6 miesięcy temu ocena: 88%  113
No to mamy nowe wybory w powiecie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Polecą głowy.. Oj polecą...
6 miesięcy temu ocena: 89%  112
Coś czuję że z Warszawy jedzie już Wielki Inkwizytor Pisowski i będzie czyścił struktury PiS. Najwyższy czas oczyścić tę stajnię Augiasza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiesław
6 miesięcy temu ocena: 88%  111
Tylko Lach Sądecki Joachim jest w stanie zrobić z tymi lokalnymi strukturami porządek.
~ Kiedy konferencja. Jerzy Walczak może ją zorganizuje w JRS
6 miesięcy temu ocena: 86%  110
Może jakaś konferencja prasowa Starosty Lidii Czechak i wicestarosty Katatzyny Szymkowiak popieranej przez JRS powinna się odbyć? Pani Starosta powinna się odnieść do tych zarzutów. Bo jak zostanie podjęte śledztwo, to już to będzie tajemnica śledztwa i nic nie będzie mogła powiedzieć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do 2jarek
6 miesięcy temu ocena: 100%  109
A wy boicie się nagrań.
~ Tego już nie zamieciecie pod dywan joteresowcy
6 miesięcy temu ocena: 88%  108
Czy przypadkiem Katarzyna Szymkowiak nie była m. in. kandydatem na burmistrza Jarocina popieranym przez JRS. Najwyższy czas aby JRS zrobił konferencję prasową i wyjaśnił mieszkańcom powiatu co się dzieje w powiecie. Mobbing, składanie fałszywych zeznań i 4 milionowe straty w szpitalu w jeden rok. To wszystko wymaga wyjaśnienia. Tego wymaga uczciwość wobec wyborców.
~ Cf
6 miesięcy temu ocena: 83%  107
Boimy się szkodzenia szkodników.
~ 2Jarek
6 miesięcy temu ocena: 38%  106
Boicie się JRS-u.
~ Ścieżka dźwiękowa
6 miesięcy temu ocena: 97%  105
Podejrzewam że to dopiero początek telenoweli, a nie ostatni odcinek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Heniu Szymczak na starostę!
6 miesięcy temu ocena: 88%  104
Mocne oskarżenie w stosunku do L.Czechak i K.Szymkowiak. L. Czechak dała na kartce nazwę firmy która miała robić za "słupa" w miejsce drukarni jej męża. a umowę miała podpisać K.Szymkowiak która od Mirka D wiedziała, że to nie jest zgodne z prawdą. czyli mamy do czynienia ze składaniem fałszywego oświadczenia zagrożone karą do 8 lat więzienia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mały świadek koronny?
6 miesięcy temu ocena: 100%  103
Może Mirek D potwierdzi?
~ mop
6 miesięcy temu ocena: 91%  102
Jeżeli K.Szymkowiak nie wiedziała to nic jej nie grozi. Chyba że ktoś zezna że wiedziała i to się potwierdzi.
~ Oczyścić tę stajnię Augiasza
6 miesięcy temu ocena: 67%  101
A Karol Matuszak na vicka.
~ znak zapytania
6 miesięcy temu ocena: 100%  100
Ciekawe ilu ludzi nieświadomie lub świadomie miało pod górkę przez takie charakterki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ W końcu mamy XXI wiek
6 miesięcy temu ocena: 100%  99
Pozostaje mieć nadzieję że teraz nie będzie tylko audio, a audio-video.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Audio Video
6 miesięcy temu ocena: 100%  98
Myślę że ktoś chce im dać szansę zachować się honorowo. Przyznać się, przeprosić i podać się do dymisji. Od nich zależy czy wybiorą tę drogę czy pójdą drogą Mirka D. Zaprzeczać, kłamać. Dokąd ta droga prowadzi już wiemy. Na ławę oskarżonych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ?????
6 miesięcy temu ocena: 100%  97
Kto wystawił Derę?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sabotażysci kampanii Dudy
6 miesięcy temu ocena: 96%  96
Rączka rączkę myje. Natychmiast PiS krajowy powinien rozwiązać lokalne struktury PiS. Już za kolaborację z PO i PSL powinni polecieć. A teraz jak przez nich zatopią kampanię Dudy to będę uważał ze to nie przypadek a zamierzone działanie. Sabotują PiS od wewnątrz. Pytanie kto pociąga za sznurki? Nie zdziwiłbym się jak jakiś dawny oficer SB albo WSI. Prześwietliłbym ich życiorysy będąc na miejscu decydentów w PiS. Coś tu układa się w niezłą przedwyborczą układankę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytanko na wczesne śniadanko
6 miesięcy temu ocena: 85%  95
Płk Kwiatkoś od Walecznego z Ługów? A może esbek od Gonady? PiS dla esbecji to największe zło. Radziłbym prześwietlić szeregi lokalnego PiS w poszukiwaniu śpiocha. Dla dobra towarzyszy co niektórzy towarzysze mogą zostać poświęceni..... W przyszłości po odzyskaniu władzy zostanie to im wynagrodzone....
~ Naprzyjmowali tumanow i przebierańców w lokalnym pisie to teraz prawdziwy PiS w całym kraju będzie cierpiał. Niestety. Jak najszybciej komisarz w miejsce Krawca
6 miesięcy temu ocena: 100%  94
Już teraz wiem czemu Surdyk tak wściekł się na sądy. Jakim prawem pani sędzia śmie przesłuchiwać świadków i toczyć proces przeciwko tak zasłużonemu działaczowi partyjnemu z Pis? Przecież wszystko miało być załatwione? Taka błahostka a ona niepotrzebnie marnotrawi publiczne pieniądze. Przecież Janusz mu mówił że to taka pierdółka jak kradzież batonika.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do sygnalisty
6 miesięcy temu ocena: 100%  93
Ale śmieszne.... Z listu wynika że za Gogulskim lobbował Stanisław Martuzalski kolega Krzysia H. Gogulskim zatrudnionym za czasów Starosty Grobelnego, wicestarosty Mirosława D i członka zarządu powiatu Stanisława Martuzalskiego. A z Bartoszem Walczakiem, masz rację to byłaby dobra kandydatura, ale lokalne pusiorki matołki wystraszyły się że będzie nad nimi górował jak lew na stadem baranów i intrygami go wyautowali. Dzisiaj PiS byłby potęgą, a nie zgrają nieudaczników i kretynów nagranych przez własnych pracowników.
~ sygnalista
6 miesięcy temu ocena: 40%  92
Jak najszybciej komisarz...proponuję Walczaka B. lub Kołka P. a najlepiej Gogulskiego T. razem z Hajdaszem K. Kaczyński ma ogromny wybór z pośród tego doborowego towarzystwa...
~ Naprzyjmowali tumanow i przebierańców w lokalnym pisie to teraz prawdziwy PiS w całym kraju będzie cierpiał. Niestety. Jak najszybciej komisarz w miejsce Krawca
6 miesięcy temu ocena: 91%  91
Już teraz wiem czemu Surdyk tak wściekł się na sądy. Jakim prawem pani sędzia śmie przesłuchiwać świadków i toczyć proces przeciwko tak zasłużonemu działaczowi partyjnemu z Pis? Przecież wszystko miało być załatwione? Taka błahostka a ona niepotrzebnie marnotrawi publiczne pieniądze. Przecież Janusz mu mówił że to taka pierdółka jak kradzież batonika.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DEGRENGOLADA I PATOLOGIA
6 miesięcy temu ocena: 90%  90
Ładnie lokalni pisowcy załatwili kampanię Dudy. Już widzę ten artykuł w gazecie.... Działacz PiS Mirek D na ławie oskarżonych za składanie fałszywych zeznań zagrożonych karą pozbawienia wolności do lat 8 (zmienione przez PiS z 3 lat). Prezydencki Minister Dera po wizycie Mirka D i szefa jarocińskiego PiS z uśmiechem na twarzy w rozmowie telefonicznej do starosty z PIS Lidii Czechak "błahostka", "załatwione".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DEGRENGOLADA I PATOLOGIA
6 miesięcy temu ocena: 95%  89
Po rozmowie z szefem jarocińskiego PiS Januszem Krawcem. Już teraz wiem czemu Krawiec w wypowiedzi dla gazety jarocinskiej twierdził że to co zrobił Mirek to taka błahostka i przyrównał to do kradzieży batonika. Może Dera nie tylko Lidię Czechak utwierdził w przekonaniu że to do załatwienia (albo raczej załatwione) i jest to błahostka. Widocznie Januszka też uświadomił że to błahostka?
~ Fae
6 miesięcy temu ocena: 86%  88
Słyszałem że Jerzy Walczok i Tomasz klausa z JoteresS oraz Surdykowski zbierają podpisy za referendum odwołującym Lidię Czechak, Kasię Szymkowiak i Stoleciego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sowa i przyjaciele
6 miesięcy temu ocena: 91%  87
Coś czuję że za chwilę pojawią się taśmy prawdy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dobrze
6 miesięcy temu ocena: 79%  86
Szczepaniak oskarża o koneksje partyjne i rodzinne a sam przecież został zatrudniony po znajomości.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kasia
6 miesięcy temu ocena: 100%  85
To jeszcze raz potwierdza regułę że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu.
~ Pawel
6 miesięcy temu ocena: 71%  84
Przez wujka w pierwszej linii.teraz mu siostrzeniec odpuścił.za fuche w starostwie.
~ No i co z tego. Sam siebie nie wybrał.
6 miesięcy temu ocena: 86%  83
Jeden grzesznik Nawrócony jest więcej warty dla Boga niż 100 od początku wierzących.
~ kolo
6 miesięcy temu ocena: 50%  82
Chwila... książka została wydana w którym roku? Przez tyle czasu milczał???? Dlaczego? Coś tu nie gra...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ A ty pewnie jesteś Figo fago...
6 miesięcy temu ocena: 85%  81
Bał się utraty pracy i tyle i aż tyle.
~ Fakty
6 miesięcy temu ocena: 78%  80
Bo był zastraszany przez przełożonych?????
~ fan
6 miesięcy temu ocena: 49%  79
A Borkiewiczowa to już nie zajmuje się biblioteką tylko polityką?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olo
6 miesięcy temu ocena: 43%  78
Musi palec trzymać w d... opalonemu, aby smród nie wyszedł poza klub wzajemnej adoracji.
~ KRUS bez kursu
6 miesięcy temu ocena: 79%  77
Tam jest miszcz od zażądzania ...
~ Fakty
6 miesięcy temu ocena: 73%  76
Jest radną w powiecie i była na sesji - więc po co głupie pytania. Wypełniała mandat radnej
~ Anka
6 miesięcy temu ocena: 26%  75
Ale bzdury
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Audio Video
6 miesięcy temu ocena: 94%  74
Myślę że ktoś chce im dać szansę zachować się honorowo. Przyznać się, przeprosić i podać się do dymisji. Od nich zależy czy wybiorą tę drogę czy pójdą drogą Mirka D. Zaprzeczać, kłamać. Dokąd ta droga prowadzi już wiemy. Na ławę oskarżonych.
~ Audio Video
6 miesięcy temu ocena: 100%  73
Myślę że ktoś chce im dać szansę zachować się honorowo. Przyznać się, przeprosić i podać się do dymisji. Od nich zależy czy wybiorą tę drogę czy pójdą drogą Mirka D. Zaprzeczać, kłamać. Dokąd ta droga prowadzi już wiemy. Na ławę oskarżonych.
~ To może być powtórka z historii
6 miesięcy temu ocena: 90%  72
Mirek D też twierdził że to bzdury dopóki nie usłyszał nagrań, następnie zarzutów, potem zobaczył akt oskarżenia a następnie zasiadł na ławie oskarżonych.
~ AG
6 miesięcy temu ocena: 33%  71
Krzysztof masz rację, inaczej to lipa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AG
6 miesięcy temu ocena: 92%  70
Kiepsko to wygląda z perspektywy pana Dudy a wybory tuż tuż, PIS to przecież matecznik PAD prawda ? Jacek dziękujemy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysztof
6 miesięcy temu ocena: 100%  69
Podpisując się pod tak mocnymi oskarżeniami uważam że osoba ta posiada nagrania które udowodnią że mówi prawdę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cyrk
6 miesięcy temu ocena: 93%  68
Odwołać to całe towarzystwo i tyle
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 88%  67
"Jednak bardzo szybko całą sprawę wyjaśniła mi starosta L. Czechak - by zamknąć usta byłemu pracownikowi starostwa, który był w posiadaniu nagrań - zlecono „na szybko" podczas mojej nieobecności - dodruk książki historycznej autorstwa tegoż pracownika w drukarni męża starosty Czechak ( stamtąd osobiście książkę odbierałem, już z nowej siedziby przy ul. Św. Ducha) - a starosta przyniosła mi na kartce dane, na które mam sporządzić umowę do wydrukowanej już wcześniej książki w drukarni jej męża, a umowa miała być sporządzona na tzw „słupa", a podpisać miała ją z ramienia starostwa wicestarosta K. Szymkowiak i ówczesny członek zarządu powiatu M. Drzazga. Kiedy spytałem później K. Szymkowiak, jak to było z tym wznowieniem książki? To powiedziała mi, że wpadł do niej do gabinetu M. Drzazga i powiedział, że załatwił sprawę - tylko musimy szybko podpisać umowę, bo Lida musi być czysta, bo książkę wydrukowała już drukarnia Czechak, więc gdyby co to jej podpisu nie może być na tej umowie..."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 92%  66
"w tym czasie prawdopodobnie zapadła decyzja o kolejnym wydaniu przez starostwo reedycji książki historycznej ,,Zaczęło się w Jarocinie...” tym razem ze słowem wstępnym L. Czechak. Bo gdy wróciłem ze zwolnienia okazało się, że nagle ,ktoś"- ( bo do dziś nie udało mi się ustalić) - sporządził umowę licencyjną dla autora tej książki, wtedy już byłego pracownika starostwa, a środki na pokrycie kosztów tej umowy miały być wydatkowane z budżetu promocji, który mi podlegał. Było to o tyle dziwne, że na tym paragrafie, z którego powinna być opłacona ta umowa nie było wystarczających środków na pokrycie jej kosztów - a mimo to ta umowa licencyjna otrzymała aprobatę radcy prawnego, jednak brakuje na niej podpisu zarówno skarbnika powiatu, jak i głównej księgowej - co powinno już od razu dyskwalifikować taką umowę... Natomiast podpisał ją oczywiście ówczesny Członek Zarządu M. Drzazga i wicestarosta K. Szymkowiak..."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
6 miesięcy temu ocena: 69%  65
Z tego co wiem to pan Klauza jest radnym miasta. Dlaczego ma sprawdzać szczegóły pracy w powiecie. Widzę co się dzieje w gminie, tam potrzeba wielu takich zaangażowanych osób żeby przypilnować burmistrza i ochronić nasze miasto od smrodu i braku miejsc pracy.
~ Trzeba sprawdzić
6 miesięcy temu ocena: 81%  64
Panie Klauza - niech Pan to sprawdzi. Niech Pan pokaże, że działa Pan dla idei a nie jest Pan powiązany politycznie z Panią Szymkowiak - z komitetu której Pan startował na radnego
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 90%  63
"Należy też pamiętać, że w oparciu o złożone pod groźbą straty pracy przeze mnie i jeszcze jednego pracownika starostwa fałszywe oświadczenia - M. Drzazga złożył, jako dowody w procesie wyborczym przeciw P. Masłowskiemu i w oparciu o te sfałszowane dowody M. Drzazga wygrał sprawę – czyli de facto doszło do wypaczenia wyroku sąd i wypaczenia wymiaru sprawiedliwości."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 90%  62
"Niestety w sytuacii tak newralgicznei i trudnei - naizwyklei w świecie przewodniczący rady Jan Szczerbań - w mojej ocenie - uciekł od odpowiedzialności, nabrał wody w usta i mimo, że tak często w swoich wypowiedziach powołuje się na wartości moralne i etyczne - w tym wypadku okazał się bardzo elastyczny... I gdybym nie powiadomił Gazety Wyborczej, to sprawa by zapewne wspólnymi siłami lokalnych działaczy PiS, starosty L. Czechak oraz części radnych kolejny raz z sukcesem zostałaby zamieciona pod dywan..."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ssss
6 miesięcy temu ocena: 96%  61
Nie zdziwiłbym się jak sprawy potoczą się następująco. Wszyscy zainteresowani będą w prokuraturze zaprzeczać (Lidia, Kasia, Janek). Potem złożą podpisy że składali zeznania pod grożbą odpowiedzialności karnej - czynem zagrożonym 8 latami pozbawienia wolności. a na koniec pojawią się nagrania. i wtedy skończy się jak z Mirkiem D. na ławie oskarżonych. i żaden Dera czy przynależność partyjna nie pomoże
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "Załatwione" "błahostka"
6 miesięcy temu ocena: 100%  60
Dowody będą zbyt mocne żeby sprawę uwalić
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 90%  59
"Szkoda, że ta dbałość o grosz publiczny pana przewodniczącego rady powiatu Jana Szczerbania i jego nadzór nad pracą zarządu - nie przejawiał się, w żaden sposób, gdy członkowie poprzedniego zarządu (no i przez jakiś czas aktualnego) i po części jego koledzy partyjni na „łapu-capu" zwalniali urzędników starostwa – by wyczyścić intratne stanowiska dla swoich kolegów partyjnych. Zwolnienia te zostały przeprowadzone z pogwałceniem wszelkich zasad prawa pracy, bez jakiegokolwiek nadzoru i pomysłu – co kosztowało w efekcie budżet starostwa ponad 360 tys. złotych, a pomysłodawcy i wykonawcy tego „genialnego planu" nie ponieśli żadnych konsekwencji i nadal powierzane im są funkcje związane z nadzorowaniem projektów, w które zaangażowane SA ogromne srodki publiczne..."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 94%  58
"Sprawa była już bardzo głośna, aż w końcu o wyjaśnienie jej zwrócił się bezpośrednio do mnie Jan Szczerbań, przewodniczący Rady Powiatu. Przyszedł do mnie do mojego biura w dzień, w którym miałem jechać na konfrontację do Ostrzeszowa z M. Drzazgą - następnie poszliśmy do biura Rady Powiatu i tam ze szczegółami opowiedziałem mu cała sprawę. Jan Szczerbań dosłownie łapał się za głowę, mówił, że mnie rozumie, że wie co znaczy dla urzędnika obciążenie zarzutami karnymi i że on już wie wszystko, co chciał wiedzieć po czym powiedział, że porozmawia o tym z Lidką, czyli starostą Czechak, a ja mu powiedziałem, że ona sprawę zna już od wielu, wielu miesięcy, co go bardzo zaskoczyło - i na tym nasza rozmowa się skończyła. O spotkaniu z Janem Szczerbaniem opowiedziałem także prokuratorowi w Ostrzeszowie podczas konfrontacji z M. Drzazgą, co także zostało odnotowane w aktach"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 94%  57
"Dodam także, że emeryt M. Drzazga od czasu zakończenia pracy w SP, jako członek Zarządu Powiatu - nadal posiada klucze do gabinetu nr 5a, a także laptop służbowy oraz pilota do bramki wjazdowej... Dowiedziałem się także od wicestarosty K. Szymkowiak, która powiedziała mi to kilkukrotnie, także i przy świadkach, że w zeszłym roku, w dniu w którym M. Drzazga wrócił z Ostrzeszowa z konfrontacji ze mną, na której podtrzymałem obciążająco go zeznania - przyszedł bezpośrednio do gabinetu starosty był bardzo wzburzony i zdenerwowany i kazał obydwu paniom staroście L. Czechak, jak i wicestaroście K. Szymkowiak - przysięgać, że zostanę zwolniony z pracy do końca roku 2019"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 94%  56
"Jednak jak tu zareagować zgodnie z przepisami i wyciągnąć konsekwencje wobec partyjnego kolegi? Do czego zresztą się przyznała w wywiadzie dla Gazety Wyborczej w artykule opisującym całą sprawę, kiedy to powiedziała – cytuję: „Ja nie moge nic zrobić, przecież Mirek to mój kolega” – koniec cytatu. Świadkiem kilku z tych rozmów kiedy informowałem starostę L. Czechak, o postępowaniu M. Drzazgi była także wicestarosta K. Szymkowiak, która mam nadzieje potwierdzi prawdziwość moich słów..."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 90%  55
"Dodam tylko, że o sprawie wyjazdu Janusza Krawca i Mirosława Drzazgi do Warszawy w celu zatuszowania sprawy wiedziała także starosta Lidia Czechak, a później w rozmowie na ten temat ze mną powiedziała, że Andrzej Dera śmiał się z nich (tzn. z J.Krawca i M. Drzazgi), że z taką blachostką przyjechali do niego i jak opowiadała mi dalej starosta L.Czechak - Andrzej Dera powiedział, że pomoże... Jednak starosta L.Czechak nie była tylko pewna, jaką wersje przedstawili J. Krawiec i M. Drzazga podczas tego spotkania. Lidia Czechak mówiła mi, że nie jest do końca pewna - czy była to wersja wybielającą M. Drzazgę, i że to niby on jest on ofiarą nagonki i że chcą go skazać za 150 złotych wyłudzonej delegacji. Czy jednak tę wersję prawdziwą...?"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miro
6 miesięcy temu ocena: 75%  54
Widzicie wyznawcy pislamu po co tak naprawdę jest "reforma" sądownictwa??? Kiedyś wszystko wyjdzie.
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 93%  53
"W dniu, w którym rugi raz miałem jechać i złożyć jeszcze raz zeznania w Prokuraturze w Ostrzeszowie M. Drzazga poinformował mnie, że razem z Januszem Krawcem szefem jarocińskich struktur PiS jadą do Warszawy do ministra Andrzeja Dery, by jak to nazwał M.Drzazga "załatwić sprawę" i żebym tylko podtrzymał swoje wcześniejsze niezgodne z prawdą zeznanie."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ TEST WIARYGODNOŚCI DLA SŁUŻB I PROKURATURY KONTROLOWANEJ PRZEZ PIS
6 miesięcy temu ocena: 94%  52
Jeśli fakty z listu otwartego się potwierdzą to parę paragrafów się znajdzie np. art 233 składanie fałszywych zeznań. Obowiązek prawdomówności nie ogranicza się do sali sądowej, o czym należy pamiętać. Z tą lewą fakturą na "słupa" może polecieć i L.Czechak która przekazała namiary na "słupa"i K.Szymkowiak która umowę na słupa podpisywała, wiedząc od M. Drzazgi, że to nieprawda. Amnezją Szczerbania podczas przesłuchania też bym się jako prokurator zajął.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mobbing i wiedza o przestępstwie i żadnej reakcji? SZOK
6 miesięcy temu ocena: 94%  51
Starosta Lidia Czechak wiedziała że pracownik jest przez członka zarządu powiatu Mirosława D. nakłaniany do składania fałszywych zeznań i nic z tą wiedzą nie zrobiła? Do tego prawniczka z wykształcenia. Skandal. za to też uważam może być pociągnięta do odpowiedzialności karnej.
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 89%  50
"Zaraz po powrocie z Ostrzeszowa poinformowałem o tym fakcie jeszcze raz starostę Lidię Czechak, a także w kolejnej rozmowie z udziałem także L. Czechak | wicestarostę Katarzynę Szymkowiak. Powiedziałem, że psychicznie bardzo źle to znoszę, i że ówczesny członek Zarządu Powiatu M. Drzazga do tego mnie nakłaniał, i że konsekwencją tego stanu rzeczy może być dla mnie utrata pracy, kiedy na jaw wyjdzie cała prawda... Gdy później wielokrotnie pytałem starostę L.Czechak - czy rozmawiała na ten temat z ówczesnym członkiem Zarządu Powiatu Mirosławem Drzazgą, to odpowiadała, że tak i że M.Drzazga zapewniał ją, że nic z tego nie będzie."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 100%  49
"Podczas tej mojej rozmowy z Lidią Czechak w dniu 25 stycznia 2019 Starosta Lidia Czechak powiedziała, że zna sprawę już od dość dawna, ponieważ uzyskała informacje o całej sprawie od komendanta jarocińskiej policji [...] Natomiat na moje pytanie, co mam zrobić? Bo Mirosłw Drzazga stawia mi ultimatum, bym zeznał na jego korzyść - stwierdziła, że mam na razie zeznać tak, jak Mirosław Drzazga chce, a później ewentulnie, gdyby sprawa miała ciąg dalszy, to zawsze będę mógł się wycofać"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gdzie to prawo i sprawiedliwość
6 miesięcy temu ocena: 100%  48
Złamanie prawa polegającego przestępstwu złamania ustawy antykorupcyjnej, to poważna rzecz, którą powinna się zająć prokuratura. Tak jak w przypadku Drzazgi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 100%  47
"Wtedy też prokurator puścił mi nagrania, na których dwaj pracownicy starostwa (bardzo dobrze mi znani, rozpoznałem ich głosy) - rozmawiają i jeden z nich skarży się, że M. Drzazga nakłania go do składania fałszywych zeznań oraz, że każe mu na bieżąco informować się o tym, co zeznał w prokuraturze..."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 93%  46
"moje obserwacje i wnioski dotyczace J. Bartczaka, jako pracownika starostwa były trafne i że jest to osoba dwulicowa, pamietliwa w tym złym tego slowa znaczeniu, która wykorzystując swoje stanowisko nie ma żadnych skrupułów, by szkodzić innym..."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarno na białym - cytat z listu j. Szczepaniaka
6 miesięcy temu ocena: 94%  45
"Faktem jest, że w krótkim czasie M. Drzazga awansował swojego zięcia, mimo że posiada on bardzo krótki staż pracy w tym referacie, a dla Jana Bartczaka po przywróceniou do pracy bezprawnie zwolnionego poprzedniego sekretarza Ireneusza Lamprechta - stworzono “na szybko" stanowisko dyrektora administracyjnego w starostwie, bo w końcu J. Bartczak jest członkiem PSL i pracę w Starostwie mieć musi... "
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Walki Talki
6 miesięcy temu ocena: 89%  44
Uuu i co teraz panie Klauza? Jako komitet referendalny obiecywaliście w samorządzie nową jakość i transparetność, jak się pan odniesie do faktu że liderka pana ugrupowania z ramienia którego został pan radnym, stała się żyrantem być może największej afery samorządowej w historii Jarocina? Czy jutro wystąpi pan z prośbą o wgląd w dokumenty starostwa? Licze na pana komentarz w tej sprawie, chociaż podejrzewam że uda pan że nie ma sprawy i że nic się takiego nie stało
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AG
6 miesięcy temu ocena: 63%  43
Kto w Jarocinie walczy z PISem? Kto donosi Gazecie Wyborczej ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szukajcie agenta we własnych szeregach
6 miesięcy temu ocena: 100%  42
ESBECJA Z KTÓRĄ KOLABOROWAŁ LOKALNY PIS.
~ Zatroskany
6 miesięcy temu ocena: 91%  41
Pani Lidko, czy w wypadku sprawy sądowej, mogę liczyć na żywą i dokładną fotorelację na pani profilu FB? Bardzo by mi brakowało tych pani selfików
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Filemon
6 miesięcy temu ocena: 89%  40
Dla tych co już próbują odwracać kota ogonem i przeinaczać fakty. Pan Szczepanik w powiecie został zatrudniony już po przejęciu władzy przez tzw. tęczową koalicję (PiS, PO, SLD, PSL) na początku 2017 r., mówiło się o nim że jest protegowanym Mirosława Drzazgi, a nawet jakoś z nim związany rodzinnie, także sugerowanie jakoby to osoba inspirowana przez burmistrza Pawlickiego to zwyczajne kłamstwo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "SZPITAL WYCHODZI NA PROSTĄ"
6 miesięcy temu ocena: 100%  39
Doprecyzowuję. Pisząc który z nich to wymyślił miałem na myśli tytuł "SZPITAL WYCHODZI NA PROSTĄ". a nie list otwarty.
~ "SZPITAL WYCHODZI NA PROSTĄ"
6 miesięcy temu ocena: 100%  38
Czytając informator powiatowy którym się chwalił w liście otwartym podejrzewam zażyłą współpracę z członkiem zarządu Martuzalskim od strat szpitala. PS. SZPITAL WYCHODZI NA PROSTĄ. ciekawe który z nich to wymyślił? Stanisław dobrze znasz Pana S.?
~ Pożyjemy, zobaczymy
6 miesięcy temu ocena: 100%  37
Niezły ten wątek z drukarnią. Drukowali w drukarni Czehak, Pan Szczepaniak tam odbierał druk, ale fakturę musiał wystawić kto inny, żeby nie było że firma męża starościny zarabia na biznesie z powiatem w którym rządzi żona. Do tego brak kasy na paragrafie, brak parafek księgowej, a umowę lipną podpisuje K.Szymkowiaki Mirosław D. Jak to się potwierdzi, to podejrzewam że polecą wyroki. Tak jak mówił Pan Kamiński koordynator służb, w PISie nie ma świętych krów. Zobaczymy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panie czas się pakować z zarządu jak Mirek D.
6 miesięcy temu ocena: 100%  36
Mocne oskarżenie w stosunku do L.Czechak i K.Szymkowiak. L. Czechak dała na kartce nazwę firmy która miała robić za "słupa" w miejsce drukarni jej męża. a umowę miała podpisać K.Szymkowiak która od Mirka D wiedziała, że to nie jest zgodne z prawdą. czyli mamy do czynienia ze składaniem fałszywego oświadczenia zagrożone karą do 8 lat więzienia.
~ Podejrzewam pracowita nocka przed powiatowcami
6 miesięcy temu ocena: 100%  35
Znając profesjonalizm służb koordynowanych przez państwowca Kamińskiego jutra czeka powiat wizyta smutnych Panów z ABECADŁA i będą zabezpieczać dokumenty.
~ Gonzo
6 miesięcy temu ocena: 74%  34
A ja jestem ciekaw reakcji samorządowego szeryfa z Ługów, Jerzego Walczaka i jego nowego kolegi radnego Surdukowskiego. Tak namiętnie szukają afer w urzędzie gminy i spółkach miejskich i mimo licznych zawiodomień do różnych instytucji niczego nie znaleźli, a na powiatowym podwórku takie kwiatki, tylko przypomne że Katarzyna Szymkowiak liderka grupy referendalno-opozycyjnej jest wicestarostą, czy i ile wiedziała o tych aferach? Czy ma z nimi jakiś związek? Może chociaż raz panie Walczak zajmij się rzeczywistym problemem a nie swoją prywatną wojenką z burmistrzem Pawlickim
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 2Jarek
6 miesięcy temu ocena: 33%  33
Ło matko Gonzo, brak słów.
~ Hirek
6 miesięcy temu ocena: 92%  32
Nie chce oceniać sprawy, bo tym powinny się zająć odpowiednie służby, chociaż tutaj nie mam wielkich złudzeń, CBA/CBŚ oraz prokuratura jest w pełni kontrolowana przez PiS czyli kolegów partyjnych ludzi którym zostały w tym liście postawione ciężkie zarzuty i raczej na rzetelne rozpatrzenie sprawy nie ma co liczyc:/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Natychmiast wniosek o odwołanie przewodniczącego rady powiatu Jana Szczerbania
6 miesięcy temu ocena: 94%  31
Szczerban prywatne rozmowy to masz ze swoją żoną jak tobą pomiata, a nie na sesji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nieźli z nich aferzyści
6 miesięcy temu ocena: 100%  30
Niezła afera. Grubo. Fajnie by było poprosić o komentarz Janusza Krawca szefa jarocińskiego PiS. Albo lepiej nie. Bo znowu będzie bredził o kradzieży batonika.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sabotażysci.....
6 miesięcy temu ocena: 87%  29
Rączka rączkę myje. Natychmiast PiS krajowy powinien rozwiązać lokalne struktury PiS. Już za kolaborację z PO i PSL powinni polecieć. A teraz jak przez nich zatopią kampanię Dudy to będę uważał ze to nie przypadek a zamierzone działanie. Sabotują PiS od wewnątrz. Pytanie kto pociąga za sznurki? Nie zdziwiłbym się jak jakiś dawny oficer SB albo WSI. Prześwietliłbym ich życiorysy będąc na miejscu decydentów w PiS. Coś tu układa się w niezłą przedwyborczą układankę.
~ Sabotażysci.....
6 miesięcy temu ocena: 79%  28
Rączka rączkę myje. Natychmiast PiS krajowy powinien rozwiązać lokalne struktury PiS. Już za kolaborację z PO i PSL powinni polecieć. A teraz jak przez nich zatopią kampanię Dudy to będę uważał ze to nie przypadek a zamierzone działanie. Sabotują PiS od wewnątrz. Pytanie kto pociąga za sznurki? Nie zdziwiłbym się jak jakiś dawny oficer SB albo WSI. Prześwietliłbym ich życiorysy będąc na miejscu decydentów w PiS. Coś tu układa się w niezłą przedwyborczą układankę.
~ Józef
6 miesięcy temu ocena: 95%  27
Szczerban a jak tobie sie coś nie podoba to nikt cie na stołku nie trzyma!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kodeks honorowy
6 miesięcy temu ocena: 100%  26
Jak to się potwierdzi to rozumiem, że czekają nas honorowe rezygnacje z mandatu radnego i/lub z powiatowych etatów: Lidii Czechak, Jana Szczerbania, Teodora Grobelnego, Mirosława Drzazgi, Stanisława Martuzalskiego, Katarzyny Szymkowiak.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niezła patologia
6 miesięcy temu ocena: 89%  25
Tak jak Dera wiedział że skarżą Pawlickiego tak może teraz wie, że nie skarżą Mirosława D? Może warto Dere zapytać. Będziemy wiedzieć wcześniej jaki będzie wyrok. Nawet przed sędziną. Hehe
~ Do sprawdzenia w powiatowych bilingach.
6 miesięcy temu ocena: 93%  24
Ciekawe kto umawiał spotkanie Krawca i Drzazgę z ministrem Prezydenckim Derą? Nie zdziwiłbym się jak Lidia. W końcu zna się bardzo dobrze z Derą. Ściągała go na swoją kampanię w 2010 jak kandydowała na burmistrza. Wtedy Dera wsławił się wypowiedzią "nie głosujcie na Pawlickiego, bo za chwilę może zostać skazany.... " zresztą zna też członkinie jego rodziny.
~ Jeden wątek z 10 z listu
6 miesięcy temu ocena: 87%  23
I Janusza Krawca. Krawiec najpierw broniłeś Mirka porównując jego przestępstwa do kradzieży batonika, a teraz dowiadujemy się że zabrałeś go do Ministra Dery. Dery który z Solidarnej Polski "rozdaje" karty w prokuraturze, a nowa KRS ma wpływ na wybór sędziów, prezesów i wiceprezesów sądów. PS Czy przypadkiem sprawy Mirka D nie prowadzi wiceprezes sądu? Ciekawe czy z poprzedniego czy aktualnego rozdania. Mogłaby gazeta sprawdzić. Najlepiej przed wyrokiem.
~ ETYKA
6 miesięcy temu ocena: 32%  22
Czy Bartuś nakazał przeczytać swoim podwładnym list?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chcesz "zabić" posłańca?
6 miesięcy temu ocena: 84%  21
Zły trop. Nie słuchałeś. Pan Szczepaniak został zatrudniony za czasów starosty Teodora Grobelnego, wicestarosty Mirosława D. oraz członka zarządu powiatu Stanisława Martuzalskiego. Więc tam szukaj tropu.... A kto czytał, to sprawa drugorzędna.
~ Abecadło
6 miesięcy temu ocena: 83%  20
Słuchając w transmisji list Pana Szczepaniaka odnoszę wrażenie że parę osób może skończyć z wyrokami karnymi. Czyżbyśmy oprócz Mirka D. mieli jeszcze kilka innych osób na ławie oskarżonych?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Won
6 miesięcy temu ocena: 91%  19
Natychmiast wniosek o odwołanie przewodniczącego rady powiatu Jana Szczerbania. Cenzura Panie Szczerbań się skończyła. Pisowiec a zachowuje się jak komuch.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ plan B
6 miesięcy temu ocena: 95%  18
czy będzie obecny jeszcze radny powiatu Mirosław Drzazga? wybieramy się aby zadać mu kilka pytań i pani starościnie też
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ plan B
6 miesięcy temu ocena: 96%  17
czy starościna Czechakowa będzie zdawać relację z rozprawy karnej na której na ławie oskarżonych zasiadł jej kolega, radny pisowiec i działacz pisowiec?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca PiSu
6 miesięcy temu ocena: 77%  16
Dlaczego w radzie powiatu nie ma klubu radnych PiS? Jako wyborca i sympatyk chciałbym żeby taki klub został związany.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przebierańcy nie pisowcy
6 miesięcy temu ocena: 100%  15
A widziałeś tam pisowca żeby powoływać klub? To kolaboranci z PO i PSL. Teraz tylko z PSL.
~ kat
6 miesięcy temu ocena: 96%  14
Boją się napiętnowania? Albo nie chcą by "szczęśliwy" naród im laurki przynosił