ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Ostatnia szansa, żeby zgłosić wniosek o medale od prezydenta

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    13.02.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. Archiwum/Lidia Sokowicz

Osoby, które przeżyły 50 lat lub więcej w związku małżeńskim, a nie otrzymały do tej pory medalu "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie", mogą złożyć wniosek do Urzędu Stanu Cywilnego w Jarocinie. Termin upływa 14 lutego.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Co roku gmina organizuje bowiem uroczystość, w trakcie której wręczane są medale nadawane przez prezydenta RP. Medal "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" to honorowe odznaczenie nadawane osobom, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim.

[ZOBACZ TEŻ] JAK WYGLĄDAŁA UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA MEDALI POD KONIEC ZESZŁEGO ROKU

 

Zainteresowani uczestnictwem w uroczystości są proszeni o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Jarocinie (Rynek 1, pok. nr 1 i 2) do 14 lutego. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: (62)747-23-05.

 

 

[CZYTAJ TEŻ] W NIEDZIELĘ IMPREZA W PARKU PRZY UL. HALLERA. WEŹ ZE SOBĄ TALERZ I SZTUĆCE

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!