ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Afamilijna tłusty indyk a1

Ostatni dzień konsultacji w sprawie rynku w Jarocinie

› Aktualności miesiąc temu    23.09.2020
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rynek w Jarocinie przed rewitalizacjąRynek w Jarocinie przed rewitalizacją

Dziś ostatni dzień konsultacji społecznych na temat przyszłej funkcjonalności Rynku Miejskiego w Jarocinie. Każdy mieszkaniec może wziąć w nich udział.

 

R E K L A M ABolsius

Od lutego tego roku trwa modernizacja śródmieścia. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie realizuje projekt „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina”. Władze gminy Jarocin postanowiły wykorzystać tę inwestycję do rewitalizacji całego centrum miasta. Powstały już projekty i wizualizacje. To właśnie one mają być punktem wyjścia do dyskusji na temat nowego zagospodarowania rynku i przylegających do niego ulic. Zgodnie z wizją architektów rynek powinien pełnić funkcję reprezentacyjną i rekreacyjną, dlatego zaprojektowano tam wiele miejsc do odpoczynku. Według koncepcji projektantów na rynku ma być dużo zieleni i fontanna. Czy to dobry pomysł?

Możesz się na ten temat wypowiedzieć i zabrać głos w konsultacjach społecznych na temat przyszłej funkcjonalności Rynku Miejskiego w Jarocinie.

Adresatami konsultacji społecznych są: wszyscy pełnoletni mieszkańcy Gminy Jarocin, a także instytucje oraz podmioty gospodarcze prowadzące działalność w śródmieściu Jarocina

Karty konsultacyjne w formie ankiet pobrać można w następujących miejscach: w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., ul. T. Kościuszki 15B, parter),

na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Jarocinie, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Jarocinie [KLIKNIJ TU, BY POBRAC KARTĘ].

Karty, opinie lub propozycje składać mogą wszyscy upoważnieni do udziału w konsultacjach do dnia 23 września 2020 r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., ul. T. Kościuszki 15B, parter) oraz poprzez skrzynkę e-mailową Urzędu Miejskiego w Jarocinie w formie podpisanego skanu na adres konsultacjerynek@jarocin.pl.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.