ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Opla załadował meblami. Nie mógł zmieniać biegów. Wypatrzyli go policjanci [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Na sygnale miesiąc temu    16.09.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Opla załadował meblami Opla załadował meblami  fot. KPP w Środzie Wielkopolskiej

Policjanci zatrzymali kierowcę, który osobowego opla załadował  meblami po sam dach osobówki. Przy jakimkolwiek zderzeniu kierujący nie miałby szans na przeżycie - podkreślają funkcjonariusze. 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Mieszkaniec powiatu pleszewskiego zakupił w sieci używane meble. Pojechał odebrać je osobowym autem do Poznania.

 

Kiedy wracał krajową 11 wypatrzyli go średzcy policjanci z grupy SPEED, którzy pełnili nadzór nad ruchem drogowym. Funkcjonariusze zatrzymali wyładowanego po dach opla na bezpiecznym odcinku krajowej „jedenastki” pomiędzy miejscowością Bronisław a Krzykosami.
 

 

 - Meble zajmowały dokładnie każdą przestrzeń opla. Przedmioty te nie były w żaden sposób zabezpieczone przed przemieszczaniem się, zasłaniający widok kierowcy na przedpole jazdy, uniemożliwiały zmianę biegów – relacjonuje asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowy KPP w Środzie Wielkopolskiej.

 

 


- Takie auto to nie tylko niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu, ale również dla samego kierowcy. Przy jakimkolwiek zderzeniu pojazdów kierowca nie ma szans, by wyjść z opresji cało. W najlepszym wypadku grożą mu ciężkie obrażenia ciała – zaznacza komisarz Marcin Puzicki, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Środzie Wielkopolskiej.

 

 

Podkreśla, że policja stanowczo będzie reagowała na tego typu sytuacje. Mieszkaniec powiatu pleszewskiego został ukarany mandatem.

 

Został zobowiązany do zjazdu na pobliski parking i zorganizowania innego transportu dla mebli.

 

W ubiegłym roku policjanci ze Środy Wielkopolskiej zatrzymali kierowcę opla vivaro, który przewoził 17 Meksykanów. Pięć osób jechało w skrzyni ładunkowej pojazdu.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ niko
  miesiąc temu 6
  Nie rozumiem kompletnie jak ludzie mogą mieć taki syf i tak zaniedbane auta ..... proszę tylko tutaj nie wypisywać tutaj komentarzy nie każdy ma na takie rzeczy pieniądze ( pomijając że na wódeczke i papieroski zawsze jest w naszym kraju ) Wystarczy wąż , jakaś gąbka odkurzacz i schludnie wszystko wyglada .... a w kwocie do 50 zł jak ktos nie ma ogródka jesteśmy wstanie na myjni bezdotykowej sami umyc dobrze auto , odkurzyć i z zostanie nam na jakiś wosk i mikrofibre ...... Amen ... sam mam auto z lat 90 a wyglada lepiej niz 50 % aut 6 letnich ....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ covid19
  miesiąc temu ocena: 100%  5
  nie kazdy taki p.d.nt
  ~ dd
  miesiąc temu ocena: 94%  4
  Człowiek coś robi sam własnymi rękami , własnym potencjałem a tu proszę piach w oczy. Nie wiem czemu ma służyć opisywanie takiej sytuacji ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ksks
  miesiąc temu ocena: 30%  3
  Tak to jest jak dziadostwo i kombinatorstwo jest ważniejsze od własnego bezpieczeństwa.
  ~ PPL, PJA
  miesiąc temu ocena: 71%  2
  zdziwieni ? taka okolica, normalni uczciwi ludzie robią co mogą i myślą jak się da na swój sposób, żeby przeżyć i dać co najlepsze swoim rodzinom, ale nie myślą wystarczająco dużo i intensywnie w czasie wyborów samorządowych, dlatego potem się walczą z wieloma życiowymi aspektami egzystencji. Kto się wykształci ten wyjeżdża. Patrzcie na Jarocin jaki zapachowo jest dzisiaj a jaki był 15 lat temu. Fajnie tak żyć ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Michu
  miesiąc temu ocena: 57%  1
  Czyli jak już są wybory parlamentarne i prezydenckie to już myślą dobrze?