ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Oficjalnie: Jarota II Witaszyce w Klasie Okręgowej

› Sport i rekreacja miesiąc temu    23.07.2020
Dawid Borucki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Borucki/Archiwum

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę na fuzję Jaroty Jarocin i WKS-u Witaszyce. W wyniku tej decyzji zespół z Jarocina będzie miał zespół rezerw występujący w Klasie Okręgowej.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

O rozpoczęciu procedury przejęcia WKS-u Witaszyce przez Jarotę Jarocin pisaliśmy miesiąc temu. Wówczas rozpoczął się okres, w trakcie którego ewentualni wierzyciele mogli składać roszczenia wobec WKS-u. W czwartek, 23 lipca WZPN oficjalnie umożliwił fuzję obu klubów. Tym samym oprócz Jaroty Jarocin, która występować będzie na poziomie III ligi, w Klasie Okręgowej zagra Jarota II Witaszyce.

Skład rezerw JKS-u stanowić będą dotychczas występujący piłkarze w zespole z Witaszyc, a także najlepsi młodzieżowcy Jaroty oraz Krzysztof Matuszak i Jacek Pacyński, którzy ostatnie dwa sezony spędzili w Stali Pleszew.

 

 

Obie drużyny pierwsze mecze rozegrają w pierwszy weekend sierpnia. Jarota pod wodzą Piotra Garbarka w sobotę, 1 sierpnia zagra na wyjeździe mecz 1. kolejki III ligi gr. II z KP Starogard Gdański. Z kolei rezerwy w ten sam weekend zmierzą się w meczu I rundy wojewódzkiego Pucharu Polski w Jaraczewie z miejscową GieKSą.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!