ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Oferta pracy: Firma RBB zatrudni

› Praca 29 dni temu    31.08.2020
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Firma STEEL RBB Sp. z o.o. Sp. k. w Jarocinie poszukuje pracowników na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI

Opis stanowiska:

  • wspieranie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu zagadnień jakościowych,
  • reprezentowanie firmy na audytach Klientów,
  • bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych produkcji,
  • tworzenie dokumentacji jakościowej- procedury, instrukcje, plany kontroli, schematy,
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
  • nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia,
  • przeprowadzanie audytów procesu (VDA 6.3),wyrobu (VDA 6.5), oraz systemu zgodnie z IATF16949.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • znajomość normy  ISO 9001:2015
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień Lean Manufacturing w szczególności 5S mile widziana,
  • umiejętność pracy w zespole i ukierunkowanie na potrzeby klienta.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy w branży automotive.
  • znajomość narzędzi jakościowych i statystycznych: APQP, PPAP,FMEA, SPC, MSA.
  • wiedza z zakresu IATF 16949.

Firma zapewnia:

  • pracę w stabilnej firmie dbającej o swoich pracowników,
  • szkolenia w siedzibie firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: groszak@rbb-stal.com.pl

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.