PRACA JAROCIN Firma ETOS zatrudni pracownika produkcji

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

PRACA JAROCIN Firma ETOS zatrudni pracownika produkcji - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca Firma ETOS Czesław Szymendera, lider w branży dodatków paszowych dla zwierząt, z siedzibą w Poznaniu, w związku z dynamicznym rozwojem firmy,

Firma ETOS Czesław Szymendera, lider w branży dodatków paszowych dla zwierząt, z siedzibą w Poznaniu, w związku z dynamicznym rozwojem firmy,

poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Golina, ul. Jarocińska 42, 63-200 Jarocin

(powiat jarociński)

ZADANIA:

  • realizacja procesu produkcyjnego,
  • załadunek i rozładunek surowców i produktów gotowych,
  • uczestniczenie w procesie produkcji,
  • uczestniczenie w procesach przygotowawczych i pomocniczych,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • konfekcja produktów w procesie produkcji i pakowania,
  • utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym powierzonych środków.
WYMAGANIA:

  • wykształcenie: minimum średnie,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego - wymagane,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie produkcyjne mile widziane,
  • obsługa komputera, programy produkcyjne,
  • mile widziana znajomość języków obcych,
  • uczciwość,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność.
OFERUJEMY:

  • satysfakcjonującą i pełną wyzwań pracę,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze na Umowę o Pracę,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • możliwość samodoskonalenia się i pogłębiania swoich zainteresowań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego (mile widziany) w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: rekrutacja@etos.net.pl.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska pracy, na które chce się aplikować.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a przesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ETOS Czesław Szymendera  z siedzibą w Poznaniu przy ul. Katowickiej 83c/105, 61-131 Poznań. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy