ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Oddaj krew w niedzielę w kościele. Pomóż jarociniance

› Aktualności› Wydarzenia 10 dni temu    28.06.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Marcowa niedzielna akcja odbywała się w szczególnych warunkach sanitarnychMarcowa niedzielna akcja odbywała się w szczególnych warunkach sanitarnych fot. Lidia Sokowicz

W niedzielę 28 czerwca można będzie oddać krew w czasie akcji organizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy zarządzie rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Jarocinie. Można będzie przekazać ją dla Joanny Piętki-Lewandowskiej, pochodzącej z Jarocina, nauczycielki w Goleniowie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Przy tej okazji można będzie pomóc pochodzącej z naszego miasta Joannie Piętce-Lewandowskiej, która przebywa w szpitalu w Szczecinie.

"Należy zaznaczyć, że oddaje się dla Asi i podać jej dane i szpital. Grupa krwi nie ma znaczenia. Leczenie naszej koleżanki potrwa dłużej, dlatego w Goleniowie i okolicach, gdzie obecnie mieszka ze swoją rodziną, przeprowadzane są akcje zbiórki krwi dla Asi. Asia pochodzi z Jarocina.Tu mieszka jej mama i cała rodzina. Pomóżmy jej i my... jarociniacy, znajomi Asi, dawni koledzy i koleżanki z lat szkolnych - apeluje na fb Joanna Kościańska.

 

Tym, co najcenniejsze można się będzie podzielić w godz. 9.00-12.00. Ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu czekać będzie w salce dolnego kościoła św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie. Poza jednodniową akcją można też oddawać krew w każdy wtorek w godz. 8.00-11.00 w puncie pobrań w jednym z pomieszczeń klasztornych (wejście od strony ogrodu).

 

Banki RCKiK od dłuższego czasu apelują o wsparcie, ponieważ z powodu epidemii koronawirusa zapasy topnieją, a zapotrzebowanie nie maleje, ale wręcz rośnie. Dawcą może być każda osoba pełnoletnia (aż do 65. roku życia), która ma ogólnie dobry stan zdrowia. Nie należy zapomnieć o zabraniu ze sobą dowodu osobistego.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkaniec
8 dni temu 2
No wlasnie . Wczoraj byla akcja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ -/-
9 dni temu ocena: 100%  1
Ta niedziela już była .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A