ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Oddaj krew dla Polski. Akcja w kościele i w jednostce wojskowej

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    12.11.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Wojskowy Klub HDK 16. brl zaprasza mieszkańców Ziemi Jarocińskiej do wzięcia udziału w drugiej akcji honorowego krwiodawstwa zorganizowanej na terenie koszar 16. Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Początkowo planowano, że akcja odbędzie się w poniedziałek 18 listopada. W związku z szeregiem zadań służbowych, organizatorzy byli zmuszeni przełożyć ją o tydzień, na poniedziałek 2️5️ listopada. Krew można będzie oddać w godz. 8.00-11.00. - Spotykamy się w jarocińskich koszarach w jednym szczytnym celu przy wojskowej kawie - piszą autorzy. Oprócz gorącego napoju, w sali widowiskowej jednostki dla krwiodawców zaplanowano pokaz materiałów promocyjnych 16. jbrl.

 

 

Przedsięwzięcie pod hasłem "Niepodległą mamy we krwi" odbywać się będzie w ramach obchodów Święta Niepodległości. Ci, którzy nie mogą oddać krwi w poniedziałek, mogą wziąć udział w niedzielnej zbiórce (17 listopada). Ostatnia w tym roku akcja organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy zarządzie rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Jarocinie, odbywać się będzie w salce dolnego kościoła franciszkanów w godz. 9.00-12.00. Terminy przyszłorocznych jednodniowych akcji zostaną podane pod koniec listopada.

 

O ile Dzień Krwiodawcy i Światowy Dzień Krwiodawstwa jest obchodzony 14 czerwca, to w Polsce obchodzi się jeszcze Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża (22-26 listopada). Oficjalnie w Polsce wszystko zaczęło się w 1958 roku, kiedy to Polski Czerwony Krzyż podjął wyzwanie mające na celu propagowanie krwiodawstwa.

 

 

 

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Krwiodawca
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
Będzie to ostatnia niedzielna akcja w tym roku a we wtorki pobieranie krwi będzie się odbywało tak jak do tej pory.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krwiodawca niedzielny
6 miesięcy temu ocena: 67%  1
Ostatnia w tym akcja organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy zarządzie rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Jarocinie odbywać się będzie w salce dolnego kościoła franciszkanów w godz. 9.00-12.00. Dlaczego to jest ostatnia akcja poboru krwi organizowana przez Klub HDK przy ZR PCK w Jarocinie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A