ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Od spotkania z Amy Winehouse po "Sztandar Wolności". Muzycznie i patriotycznie

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    12.08.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Na świąteczny „Weekend na Gołębiej” zapraszają Kawiarnia Filmowa i kino Echo. Będą wieczory z Amy Winehouse, Woodym Allenem i popołudnie z "Maszą i Niedźwiedziem".

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

W piątek 14 sierpnia o godz. 19.00 na tarasie odbędzie się pokaz filmu „Amy” - dokumentu o genialnej wokalistce. A po filmie organizatorzy zapowiadają... jeszcze więcej muzyki. W sobotę wraz z Woodym Allenem zabiorą wszystkich chętnych w podróż do miasta magii. Pokaz „O północy w Paryżu” rozpocznie się o godz. 19.00. Niedziela to propozycja na rodzinne popołudnie z małą rezolutną dziewczynką i pewnym zabawnym misiem. Przygoda z „Maszą i Niedźwiedziem” od godz. 14.00. W poniedziałek, 16 sierpnia kolejny kulturalny weekend zakończy się tradycyjnym seansem „W Starym Kinie”. Tym razem ma być patriotycznie, w sam raz na rocznicę Cudu nad Wisłą. Wyprodukowany w 1935 roku „Sztandar Wolności” można będzie zobaczyć w plenerze od godz. 19.00.

„Weekendy na Gołębiej” to część projektu pod hasłem: „Kino Echo - działamy mimo wszystko”. Został on dofinansowany w ramach programu Covid-19 ze środków Narodowego Instytutu Wolności. Dzięki temu wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
miesiąc temu ocena: 100%  2
Dla rozwiania nudy po kinie https://filmix.co/boevik/13287... http://f1.llordfilm.tv/55385-devushka-ptica-2017.html https://rezka.ag/films/comedy/... filmy z lektorem rosyjskim a na premiery polskich tłumaczeń dram i filmów na polskie strony i fansuby
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji