ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Nowy budynek wielorodzinny JTBS-u w świetnej lokalizacji na terenie Jarocina

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    30.07.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. JTBS

Na ul. Libercourt powstaje nowy budynek wielorodzinny. To inwestycja Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Budowa obiektu zmierza ku końcowi.

 

 

Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego buduje blok z 12 mieszkaniami. Inwestycja ma być ukończona w marcu przyszłego roku. Bez wątpienia największym atutem inwetstycji jest lokalizacja mieszkań. Przedszkole, szkoły, sklepy, markety, stacje paliw, restauracje, Jarociński Ośrodek Kultury, kościół i wiele innych punktów handlowo-usługowych będzie w zasięgu ręki przyszłych najemców.

 

Dodatkowo nowy budynek jest położony w bliskiej odległości od ośrodka zdrowia, szpitala, dworców PKP i autobusowego oraz urzędów Odległość do centrum miasta to zaledwie 700 m. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Obiekt przy ul. Libercourt, będzie miał 4 kondygnacje. Przyszłym mieszkańcom JTBS oferuje mieszkania o powierzchni od 35 do 98 m2, w tym dwupoziomowe, z antresolą, położone na II piętrze. Lokale wybudowane zostaną w stanie deweloperskim. 

 

Niestety z naszych informacji wynika, że większość lokali jest już zarezerwowana przez przyszłych lokatorów. To pokazuje, że jest spore zainteresowanie na rynku tego typu nieruchomościami. 

 

KORONAWIRUS RAPORT. Najnowsze informacje [AKTUALIZACJE].

 

Mieszkania wyposażone zostaną w zewnętrzne rolety sterowane elektrycznie oraz klimatyzatory. Ogrzewanie budynku pochodzić będzie z miejskiej sieci. Do każdego z mieszkań zaprojektowano balkon o powierzchni od 4,30 do 9,20 m2, a do lokali położonych na poziomie przyziemia - taras o powierzchni 9,20 m2. O położenie płytek na balkonie zadba JTBS w ramach realizacji inwestycji.

 

Spółka zamontuje też drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych oraz schody w przypadku mieszkań dwupoziomowych. W cenie mieszkania jest również pomieszczenie gospodarcze, które będzie się mieścić na parterze budynku. Miejsca postojowe zlokalizowane będą w 4 garażach oraz na parkingu przy budynku. Teren nieruchomości będzie zamknięty oraz monitorowany.

 

Jest wreszcie umowa i pieniądze na ważną drogę w powiecie [GALERIA].

 

Aktualnie na budowie trwają prace instalacyjne. Układane są instalacje wewnątrz budynku: elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz teletechniczne. Zakończono prace związane z pokryciem dachu oraz montażem okien dachowych. W tym tygodniu - jak informuje inwestor - rozpoczęły się prace związane z tynkowaniem ścian i sufitów. W kolejnym tygodniu realizowane mają być prace związane z montażem okien i drzwi.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Anty śmieć
6 miesięcy temu ocena: 0%  1
Ciekawie czy tam trafi się taki odpowiednik jak łysy grubas z siódemki na Rzeczypospolitej, który próbuje z bloku zrobić własną prywatę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji