ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Nowe władze na cztery lata

› Aktualności› Samorząd 10 miesięcy temu    2.08.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fc WIR

Rada powiatowa Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Jarocinie zebrała się na pierwszym posiedzeniu.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Przewodniczącym Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Jarocinie został Bartosz Banaszak. Delegatem na Walne Zgromadzenie - Krzysztof Szyszka, prezes grupy producenckiej "Pomwitrus" zrzeszającej plantatorów owoców i warzyw. Przyznaje, że do izby należy od lat, ale po raz pierwszy podjął się pełnienia funkcji delegata. Cieszy się, że szefem rady został Bartosz Banaszak, sołtys Goli (gm. Jaraczewo) i wiąże z tym duże nadzieje.

 

- Młody, otwarty człowiek, ma pomysły - podkreśla Krzysztof Szyszka. - Mam nadzieję, że jako przewodniczący wprowadzi nowego ducha, nowe działania, że "pociągnie" naszą izbę, że ludzie nabiorą do niej zaufania. (...) Samorząd rolniczy powinien bardziej wyjść do rolników.

 

Kadencja rady powiatowej trwa cztery lata.

Szerzej na ten temat w kolejnym wydaniu "Gazety Jarocińskiej".

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE. JAK MOŻNA IM POMÓC?

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mama
10 miesięcy temu ocena: 100%  2
Tak do rolników czy swoich kieszeni żebyście mieli to powalczcie żeby banki nam rozłożyły kredyty na dłuższe okresy a nie traktowali nas jak złodziei niech prezesi wyjadą do as a nie media mówią że dostaniemy tysiąc tak jak w ubiegłym roku pytam kto dostał bo my nie i po co kłamią kolejnego kredytu nie chcemy tylko te comamy niech nam rozloza na iloscrat większych to am pomogą i wy też bo za 4 lata go kto na was zagłosuje kto pytam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A