ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

NOWE rozwiązania w komunikacji miejskiej w związku z epidemią [ZOBACZ ROZKŁADY]

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    17.03.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Archiwum

Część z linii autobusowych nie kursuje od dzisiaj (wtorek 17 marca) w ogóle. Pozostałe mają bardzo ograniczoną liczbę przejazdów. 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Ograniczenia zostały wprowadzone w związku ze stanem epidemicznym wprowadzonym na terenie Polski - JLA ogranicza kursowanie autobusów. Będą uruchomione tylko kursy poranne i popołudniowe, tak aby zapewnić mieszkańcom dojazd z domu do pracy oraz z pracy do domu. Pozostałe kursy oraz połączenia weekendowe zostają zawieszone do odwołania.

 

 

O TYM, CO PRZECZYTASZ W NAJNOWSZYM WYDANIU GAZETY JAROCIŃSKIEJ, ZOBACZ TUTAJ

 

Wejścia od strony kierowcy zostały zamknięte i oddzielone taśmą. W autobusach nie można już nabyć biletów. Są one dostępne jedynie siedzibie JLA (ul. Zaciszna), punkcie sprzedaży w hali targowej (ul. Kasztanowa), kioskach oraz online w aplikacji mPay.

 

Pod informacją na profilu facebookowym znalazło się sporo komentarzy od osób, które mają wykupione bilety miesięczne, a obecnie nie będą mieli możliwości korzystania z wielu połączeń. Odpowiedź ze strony JLA jest tylko jedna: "proszę napisać wniosek o zwrot kosztów".  

 

O SYTUACJI, JAKA OBECNIE PANUJE NA NASZYM TERENIE W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA CZYTAJ W AKTUALIZOWANYM NA BIEŻĄCO SERWISIE SPECJALNYM [KLIKNIJ TUTAJ]

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ olaq
  6 miesięcy temu ocena: 100%  1
  gazeta sie obudziła brawo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji