ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Nowe osiedle oddane. Rodziny mogą się wprowadzać [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

miesiąc temu    22.06.2020
Anna Konieczna
komentarzy 70 ocen 127 / 18%
A A A
Uroczystośc oddania osiedla mieszkań czynszowych przy ulicy SiedlemińskiejUroczystośc oddania osiedla mieszkań czynszowych przy ulicy Siedlemińskiej fot. A. Konieczna

Dzisiaj - 22 czerwca, przy ulicy Siedlemińskiej w Jarocinie oddanych zostało do użytku 108 mieszkań czynszowych pobudowanych przez Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Lokatorzy długo na to czekali, ponieważ budowa co rusz napotykała jakieś przeszkody.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki we współpracy z Jarocińskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego zapowiadał wybudowanie łącznie 366 mieszkań czynszowych na terenie gminy.

 

 

Miały się one znaleźć w następujących lokalizacjach: 96 w Siedleminie, 120 w I etapie przy ul. Siedlemińskiej w Jarocinie, 42 przy ul. Leszczyce w Jarocinie oraz 108 w II etapie przy ul. Siedlemińskiej.

 

[o budowie mieszkań w centum Jarocina czytaj więcej TUTAJ]

 

W założeniach JTBS-u były mieszkania o powierzchni 34 m2 i 55 m2 z indywidualnym ogrzewaniem oraz licznikami wody i prądu, co ma umożliwić lokatorom samodzielne rozliczanie się. Najpierw pobudowane zostało osiedle w Siedleminie. Później przy ulicach Leszczyce i Siedlemińskiej. Z drugim etapem inwestycji przy Siedlemińskiej pojawiły się jednak pewne problemy.

 

 

Wykonawca - poznańska firma Family House latem 2018 roku bez uprzedzeniea, prawie z dnia na dzień opuściła plac budowy [więcej na ten temat czytaj TUTAJ].

 

 

Po niespełna roku Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego znalazło wykonawcę - konsorcjum trzech firm z Goliny: Investic Sp. z o.o., PPHU Dorja, Vektor S.C, który podjął się dokończenia inwestycji.

 

[prezes JTBS-u tłumaczy, dlaczego wprowadza kolejną podwyżke czynszu - całą rozmowę przeczytasz TUTAJ]

 

Kiedy wszystko już szło w dobrym kierunku, a roboty się zakończyły, pojawił się kolejny problem - ogłoszono stan epidemii i odbiory, które miały przeprowadzić poszczególne służby, stanęły pod znakiem zapytania [o tym czytaj więcej TUTAJ].

 

 

Wreszcie jednak udało się wszystko dopiąć na ostatni guzik. Podpisano umowy z przyszłymi lokatorami [o tym wiecej czytaj TUTAJ] i dzisiaj - 22 czerwca odbyło się uroczyste oddanie mieszkań do użytku.

 

[AKTUALIZACJA]

 

Ponad 100 rodzin może się już wprowadzać do nowych mieszkań. Osiedle zostało oficjalnie oddane do użytku. Były podziękowania, gratulacje i życzenia, a ksiądz poświęcił nowe lokale.   

 

Burmistrz Jarocina mówił o determinacji z jaką prezes Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Jerzy Wolski dążył do realizacji projektu budowy 366 mieszkań czynszowych na terenie gminy Jarocin.

 

Osiedle oddane właśnie do użytku przy ul. Siedlemińskiej jest ostatnim, które wybudowano w ramach tego dużego projektu. Wykonawcą było konsorcjum trzech firm z Goliny: Investic Sp. z o.o., PPHU Dorja, Vektor S.C.

 

- Ten projekt pokazał, że jeśli jest determinacja, to można nawet tak trudny projekt zrealizować i to z wielkim sukcesem. A sukces polega na tym, że wybudowaliśmy świetniej jakości mieszkania za rozsądną cenę - stwierdził burmistrz Adam Pawlicki.  Dziękuję wszystkim za świetną robotę - dodał.

 

W uroczystości uczestniczyli między innymi: poseł Piotr Kaleta (PiS), Wojciech Caruk, wiceprezesa PFR Nieruchomości oraz Włodzimierz Kocon, wiceprezes Banku Gospodarstwa Krajowego.  

 

Symbolicznego podpisania umowy na przydział mieszkania dokonali: prezes JTBS Jerzy Woski oraz nowi lokatorzy - rodzina Kingi i Macieja Gorzelańczyków.

 

Na koniec w niebo wypuszczonych zostało 366 pomarańczowych balonów, które symbolizowały 366 oddanych do użytku mieszkań czynszowych w gminie Jarocin.

 

 

+ 23 głosów: 127 (18%) 104 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (70)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Taka subtelna różnica
  miesiąc temu ocena: 93%  70
  O po raz kolejny widzę posła Zjednoczonej Prawicy w obecności Skazanego za.. Właśnie Pan Prezydent Andrzej Duda stracił mój głos w wyborach.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kto blisko Adama na tego nie głosuję
  miesiąc temu 69
  popieram wypowiedź nr 69 autorstwa "~ Taka subtelna różnica"
  ~ alesuche
  miesiąc temu ocena: 100%  68
  Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu
  ~ Kizo
  miesiąc temu ocena: 0%  67
  Myśle że Duda ma ciebie i twoją opinie dosłownie w... dudzie
  ~ zalpeel
  miesiąc temu ocena: 100%  66
  Prawicowiec... prosze zobaczyc jak ten posel głosowal w ustawie stop447 i stop aborcji. O podwyzszaniu podatkow to juz masakra
  ~ Osoba
  miesiąc temu ocena: 72%  65
  Przecież jak się komuś nie podobają takie mieszkanie to nie musi tam mieszkać.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nie podobać się może zbyt duży socjalizm
  miesiąc temu ocena: 55%  64
  i ewentualny udział pieniądza publicznego (czyli wspólnego) w takim wydatkowaniu - i to wszystko
  ~ Zainteresowany
  miesiąc temu ocena: 52%  63
  Brawo Wy. Tylko jakoś cicho o tym, że śmieci i wywóz drożeje nawet kilkadziesiąt procent. Dla mnie mogą te mieszkania być albo nie ale im więcej segreguję śmieci tym są droższe a towarzystwo nie robiąc prawie nic na tym zarabia. Dlaczego JArocińska siedząc jednym paluszkiem - nie powiem gdzie nie dopytuje się tego....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Polacy w 2004 r. zdecydowali o wejściu do EUROKOŁCHOZU
  miesiąc temu ocena: 50%  62
  Nie wiedząc tak naprawdę na co się piszą ! To presja Unii powoduje, że musimy realizować to do czego się zobowiązaliśmy, a więc ograniczania ilości odpadów trafiających na kwaterę wysypiska. Mamy coraz więcej odzyskiwać z tych odpadów i przetwarzać z powrotem w pełnowartościowy produkt. Tyle że wysegregowanych śmieci przybywa lawinowo, a firm przerabiających te śmieci nie przybywa w tym samym tempie. To powoduje, że kiedyś płacono za wysegregowany surowiec a teraz żeby ktoś to łaskawie wziął to trzeba mu jeszcze za to zapłacić !!! PiS, czy Pawlicki za to nie odpowiadają, taka jest rzeczywistość, opłaty śmieciowe rosną w całej Polsce, i to pewnie jeszcze nie koniec !
  ~ Izrael
  miesiąc temu ocena: 87%  61
  Bardzo łatwo sprawdzić: https://www.fbserwis.pl/onas/a... szkoda że sam tego nie zrobisz skoro tak łatwo. Wzrost opłaty o 60 rok do roku to wg ciebie nic. teraz już wiem jak można ludziom wciskać ciemnotę w stylu PiS
  ~ Zainteresowany
  miesiąc temu ocena: 41%  60
  ~Izrael Co ty za brednie opowiadasz. Przejrzyj inne gminy w Polsce. Jarocin ma swoje składowisko i wszyscy segregują śmieci i takie ceny. A z innych źródeł wiem, że opłaty dla wysypisk nie poszły ani grosza w górę. To jest do sprawdzenia. Więc nie opowiadaj takich niestworzonych rzeczy.
  ~ Izrael
  miesiąc temu ocena: 68%  59
  Podziękuj prospołecznemu rządowi PiS który zwiększa opłaty marszałkowskie dla wysypisk śmieci oraz tak zmienia zasady segregacji by było drożej dla ludzi. Opłat za wode też już nie ustalają gminy tylko centralnie w Warszawie. Myślicie że skąd są pieniądze na te wszystkie 500+ i inne dodatki? Z waszych kieszeni!
  ~ Drzewa!!
  miesiąc temu ocena: 100%  58
  Lato, ponad 30 stopni... Współczuję... Jak mieszkańcy nie chcą się gotować na tej betonowej pustynii to niech chociaż posadzą drzewa.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nie polecam
  miesiąc temu ocena: 43%  57
  Do ~Mosad mieszkam tu dużo wcześniej niż beztroskie maski z beztroskimi brajankami, także wymagam od nowych mieszkańców szacunku, ale co ty możesz o tym wiedzieć :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Alf
  miesiąc temu ocena: 100%  56
  Wybudowalby lesniczowke to bys mu śmieci do lasu wywiózł buraku
  ~ Gogol
  miesiąc temu ocena: 71%  55
  No i czego się żalisz niedojdo? Było trzeba sobie leśniczówke wybudować albo zamieszkać w jaskini w Bieszczadach
  ~ Abc
  miesiąc temu ocena: 70%  54
  A ja dostalem nowe fajne mieszkanko, i Dziekuje p. Wolskiemu i p. Pawlickiemu za to dobry pomysl i realizacje... dlatych co hejtuja powiem tak wezcie sie za porzadna robote, a nie glupoty...lub sami wybudujcie osiedle i dajcie ludziom... pozdrawiam ps. Dostalem oczywiście te najwieksze....hahaga
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ADAM ! Słyszysz to wyyycieee ???
  miesiąc temu ocena: 73%  53
  Burmistrzu ! Twoi wrogowie wyli i bluzgali kiedy rzekłeś, że będzie 400 mieszkań ! Twoi wrogowie Pluli jadem i obrzydzali cynicznie program MIESZKANIE + ! Teraz wyją i ujadają bo Twe słowa stały się faktem ! ADAM ! Słyszysz to wycie ? Ja też, więc jest znakomicie !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Gwint
  miesiąc temu ocena: 84%  52
  A co im pozostało? To banda nieudaczników, bez pomysłu i jakiegokolwiek planu dla Jarocina. Najlepszym przykładem możliwości tego środowiska jest Stachu, któremu zaraz zacznie sięproces za jego wyczyny na stanowisku burmistrza
  ~ haha
  miesiąc temu ocena: 26%  51
  wpis zliczony ;-))))
  ~ Aga
  miesiąc temu ocena: 32%  50
  Biedne te ptaszki które natrafia na te balony i zjedzą... napewno nie przeżyją
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ccc
  miesiąc temu ocena: 39%  49
  A Pan Burmistrz jechał na ul. Siedlemińską przez Ługi , widział to zaniedbane przez niego osiedle, to swoje dzieło, czy ominął z daleka.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ccc
  miesiąc temu ocena: 50%  48
  Do wybierzcie sobie lepszych radnych. Nie pleć głupot, była radna co przez lata jak by mogła to by dwie ręce podnosiła przy głosowaniu, ale na korzyść swojego pana i co jest jak jest. A Ci radni nie wiem co by teraz zrobili , to złość i buta naszej władzy jest na tym osiedlu widoczna na każdym zakręcie. Przewodniczący osiedla też nic nie zrobi, bo służy i dobrze gra dla Ziemi Jarocińskiej jak to kiedyś na fejsie napisał członek tej sekty.
  ~ Wybierzcie sobie lepszych radnych
  miesiąc temu ocena: 73%  47
  Może niech radni z waszego osiedla zajmą się tym i zavzną wykonywać swoje obowiązki składać wnioski do budżetu w tej sprawie a nie szukają w urzędzie spisków jak Macierewicz sztucznej mgły
  ~ PSL 67 +
  miesiąc temu ocena: 84%  46
  PSL na czele z Kosiniakiem Kamyszem podniosło wiek emerytalny
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Michu
  miesiąc temu ocena: 38%  45
  Na emeryturze nie będziesz miał co do gara włożyć to będziesz ujadał że wina pisu?
  ~ Tylko pytam
  miesiąc temu ocena: 72%  44
  Zostawmy politykę krajową. Mam pytanie. Czy oskarżony były burmistrz Jarocina z Platformy Obywatelskiej Stanisław M. wybudował chociaż jedno mieszkanie dla jakiejś rodziny z gminy Jarocin?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Elo
  miesiąc temu ocena: 38%  43
  Podpinam się do pytania
  ~ Taka subtelna różnica
  miesiąc temu ocena: 59%  42
  Chciałem zauważyć że były burmistrz jest oskarżony, a obecny był Skazany za ...
  ~ Kleofas
  miesiąc temu ocena: 83%  41
  Czy wybudował to nie wiem ale za jego czasów odbyło się kilka transakcji sprzedaży mieszkań z TBSu po bardzo kożystnej cenie dla kupujących jak się później okazało, sama rodzina i znajomi
  ~ Osoba
  miesiąc temu ocena: 88%  40
  Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i też byliśmy głośni.A nie tylko tam jest głośno bi na innych osiedlach tez jest głośno i słychać dzieci.A jak ktoś chce mieć ciszę to musiał by mieszkać na bezludnej wyspie.Alw też nie wiadomo czy byłbym szczęśliwy i zadowolony.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mosad
  miesiąc temu ocena: 67%  39
  Do nie polecam: jak taki wrażliwy akustycznie jesteś to się wyprowadź. Na każdym osiedlu dzieciaki hałasują
  ~ Nie polecam
  miesiąc temu ocena: 43%  38
  Gorzej gdy ktoś mieszkał sobie w spokojnej okolicy, nawet ludzie od "perza" się uspokoili, a tu Najjaśniejszy skazany za sukces stawia mu dwa rzędy budynków, 300 mieszkań naprzeciwko które projektował bezmozg bez wyobraźni akustycznej. Zapraszam skazanego na kawę, niech sobie posłucha swojego ludu.
  ~ Mieszkanie-
  miesiąc temu ocena: 54%  37
  Szkoda że okoliczni mieszkancy muszą wysłuchiwać krzyków dzieci nad którymi rodzice nie potrafią zapanować
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  miesiąc temu ocena: 78%  36
  Wyobraź sobie, że kupiłem mieszkanie ( wiadomo na kredyt ) w innym, większym mieście, na podobno prestiżowym osiedlu. I tam dopiero jest hałas. Od rana do wieczora dzieciaki, później zjarane towarzystwo na balkonach, muza, imprezki, darcie papy. I nic nie zrobisz. Leśniczówka jedynym wyborem. Nie wspomnę o zróżnicowaniu kulturowym. Takie uroki bloków. Ktoś ma kasę to buduje chałupę, a jak ktoś chce być na swoim taniej ten musi znosić innych.
  ~ Władek
  miesiąc temu ocena: 48%  35
  Potwierdzam, straszny hałas, brak kultury osobistej, same przekleństwa!!!!
  ~ Luzik
  miesiąc temu ocena: 15%  34
  A kto najlepiej na tym wyszedł?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Moher
  miesiąc temu ocena: 86%  33
  Lokatorzy którzy odbierają teraz klucze
  ~ Kalafior
  miesiąc temu ocena: 82%  32
  Gmiana rządzona przez burmistrza Pawlickiego oddaje kolejną inwestycje wartą miliony złotych, a w nagłówku jednej z informacji na portalu czytam, że Czechakowa czeka aż ją rząd jakimiś pieniędzmi na upadający szpital poratuje. Kto jest lepszym menadżerem odpowiedzcie sobie sami.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ore, ore, siabada amore
  miesiąc temu ocena: 90%  31
  No niestety dla niektórych ważniejsze jest np śpiewanie, a właściwie wycie, bo śpiewać to jeszcze trza umić
  ~ Cz
  miesiąc temu ocena: 28%  30
  No to na Ługach dopiero będziemy mieć ruch i hałas .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ccc
  miesiąc temu ocena: 23%  29
  I jeszcze większy smród z przepompowni.
  ~ Zj
  miesiąc temu ocena: 40%  28
  Następne proszę budować w Wilkowyi albo na gruncie gminy Jarocin,który chciano sprzedać za bezcen.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 108
  miesiąc temu ocena: 35%  27
  gdzie ci ludzie pracują ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jffgh
  miesiąc temu ocena: 36%  26
  Nie pracują
  ~ za jaką cenę ?
  miesiąc temu ocena: 19%  25
  jaki jest koszt budowy m2 mieszkania, ale koszt sumarycznie łącznie wszystkie koszty finansowe, gruntowe, roboczogodzin itp, Żeby ocenić trzeba podliczyć, Proszę link do kalkulacji.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Trzask
  miesiąc temu ocena: 61%  24
  trzaskowski głosował przeciwko obniżeniu wieku emerytalnego
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ewa
  miesiąc temu ocena: 31%  23
  Kto jest właścicielem tych mieszkań TBS czy Spółka Municypalna bo już nie nadążam . Niektórzy lokatorzy mają zmienioną umowę najmu z nakazu TBS. Sam TBS to tylko zarządca według tej umowy - coś tu nie tak.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ?
  miesiąc temu ocena: 26%  22
  to znaczy kto jest właścicielem ? Czyje to budynki ?
  ~ Czy to prawda?
  miesiąc temu ocena: 47%  21
  Kampania prezydencka w pełni. Jarocin niby pierwszy w Polsce zrealizował program MIESZKANIE+. Dlaczego nikogo nie było z Rządu, żadnego Ministra a nawet Wojewody Wielkopolskiego. Coś mi tutaj nie pasuje. Prezydent był w Jarocinie na zaproszenie Starostwa Powiatowego i nawet nie wspomniał o mieszkaniach. Jakaś musi być ściema z tymi mieszkaniami.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nie mówić
  miesiąc temu ocena: 78%  20
  PIS i Prezydent nic nie mówili o mieszkaniach bo nic nie dali to samorząd zapłacił wybudowanie tych mieszkań
  ~ Felix
  miesiąc temu ocena: 96%  19
  W Jarocinie mieszkania są wybudowane i ludzie odbierają do nich klucze. Pisuary by musiały się tłumaczyć co z tym milionem mieszkań które naobiecywali. Burmistrz małego Jarocinia wybudował już 400 a oni przez 5 lat 0. Andzrzejek woli jechać za ocean i znów przyeiezie jakąś umowe na kilkadziesiąt milardów jak na te samoloty. Tam gdzie się robi coś naprawde dla ludzi pisowcy się nie pokazują.
  ~ Jarocinianka
  miesiąc temu ocena: 44%  18
  dzięki programom socjalnym PIS ludzi stać na mieszkania. Trzaskowski odbierze 500 plus i 13 emeryturę.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jarociniak
  miesiąc temu ocena: 79%  17
  Do Jarocinianka To Ile dostajesz 500+ jak to Ci starczy na pół raty kredytu A poza tym 500+ jest na dobra dla dzieci a nie na mieszkanie Gdzie są spełnione obietnice o Frankowiczach wolnej kwocie od podatku itd
  ~ Michu
  miesiąc temu ocena: 72%  16
  PiS to socjaliści nie prawica
  ~ damy radę
  miesiąc temu ocena: 59%  15
  Nie pij już więcej, Trzaskowski właśnie śmieje się z PIS po wygranej dzisiaj sprawie, Duda pewnie posr...y
  ~ Jarosław
  miesiąc temu ocena: 86%  14
  W gminie oddają kolejne ważne inwestycje, a w powiecie festiwal żenady na całego pomki i kwadratowy rap. Tu nawet nie ma co porównywać z litości dla Lidki
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Felipe
  miesiąc temu ocena: 88%  13
  Wychodzi na to że burmistrz Pawlickijest bardziej sprawny i kompetentnyniż pisowski rząd. Pisowcy obiecali 5 lat temu wielki program mieszkaniowy, z którego powstało kilkadziesiąt mieszkań gdzieś pod Białymstokiem, i program się zakończył. A nasz burmistrz konsekwentnie realizuje swoje oboetnice i finalnie pewnie gmina wybuduje te blisko pięćset mieszkań czynszowych
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Fufacz
  miesiąc temu ocena: 84%  12
  Taka smutna prawda, że PiS za wiele dla polaków nie zrobił poza tym 500 plus na którym najbardziej korzystają notoryczni wyłudzacze socjalu, bardziej sprawiedliwa by była ulga podatkowa na dzieci. Tylko potrafią robić lewe interesy jak te znikające respiratory i szczuć w tej swojej telewizji
  ~ Kredens
  miesiąc temu ocena: 91%  11
  Czekam na komentarze pseudoznawców, że jarocin się wyludnia i pustoszeje;) te mieszkanoa plus kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt nowych bloków budowanych przez deweloperów obecnie to raczej dobitny dowód na to że jest zupełnie odwrotnie, nasze miasto pięknieje i staje się naprawde świetnym miejscem do życia
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Polak rodak
  miesiąc temu ocena: 73%  10
  Szkoda że obecny rząd tak sumienni nie realizuje swoich wyborczych oboetnic jak burmistrz Pawlicki. PiS dał 500+, 800 zł trzynastej rentki i na tym ich działania się właściwie skończyły
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Na Ługach słychać wycie
  miesiąc temu ocena: 79%  9
  Co tam u głównego radnego-bezradnego w naszej gminie? Dziś wielu ludzi będzie mogło rozpocząć nowy etap w swoim życiu i układać swoją przyszłość dzieki ważnej gminnej inwestycji, ale dla niektórych to kolejny powód by pluć na burmistrza. Żałosne postacie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ccc
  miesiąc temu ocena: 22%  8
  Czyść mu buty dalej.
  ~ Furgon
  miesiąc temu ocena: 85%  7
  Fajna opcja dla ludzi szukających swoich czterech ścian w przystępnej konkurencyjnej cenie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Do Ewa
  miesiąc temu ocena: 100%  6
  A znajdziesz taki sam metraż w Jarocinie taniej? A media zawsze trzeba płacić osobno, nigd ci nie da ryczałtu w czynszu.
  ~ Ewa
  miesiąc temu ocena: 31%  5
  735 zł plus gaz,woda,prąd.
  ~ Jojo
  miesiąc temu ocena: 81%  4
  Kolejna świetna i potrzebna dla mieszkańców inwestycja. Brawo burmistrz Pawlicki
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ haha
  miesiąc temu ocena: 21%  3
  wpis zliczony ;-))))
  R E K L A M A