ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Nowe Miasto - kolejne utrudnienia na drodze

› Aktualności› Samorząd 6 miesięcy temu    23.07.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Gmina Nowe Miasto

Nowe Miasto nad Wartą. Utrudnienia w ruchu drogowym w Nowym Mieście.

 

 

W Nowym Mieście nad Wartą trwa modernizacja jednej z dróg gminnych. Pieniądze na tę inwestycję pozyskała urząd z Funduszu Dróg Samorządowych. Wysokości dofinansowania wyniosła 218.386 zł.

 

Exchange Music Live Stream dla Fundacji Ogród Marzeń.

 

Prace budowlane zaplanowane na okres letni obejmują jedną z centralnych dróg w miejscowości - ul. Szkolną. Występować więc mogą czasowe utrudnienia komunikacyjne. 

 

Jutro (24 lipca) nowomiejska droga może być czasowo zamknięta na odcinku przy skrzyżowaniu z ul. Klonową. Dokładny czas prowadzenia prac jest uzależniony od warunków atmosferycznych.

 

Radni rozliczą wójta Aleksandra Podemskiego.

 

Termin zakończenia inwestycji wraz z robotami dodatkowymi planowany jest na koniec sierpnia.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!