ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Nowe laptopy przyjechały do starostwa. Kto je dostanie? [ZDJĘCIA]

4 miesiące temu    4.05.2020
Anna Konieczna
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Zdjęcie poglądowe

40 nowych laptopów z oprogramowaniem przyjechało do Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Nie zostaną jednak w urzędzie. Gdzie trafią i kto je dostanie?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego szkoły zostały zamknięte, a nauczyciele prowadzą naukę zdalną. Do tego jednak uczniowie potrzebują odpowiedni sprzęt. Młodzież z dwóch placówek dostanie właśnie taki ze swoich szkół.

 

 

Jarocińskie starostwo pozyskało 100 tysięcy złotych na zakup nowych laptopów z oprogramowaniem w ramach projektu Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Za te pieniądze zakupionych zostało 40 laptopów wraz z akcesoriami [o tym więcej przeczytasz także TUTAJ].

 

 

Wcześniej w szkołach przeprowadzono rozeznanie, ile tego typu sprzętu jest potrzebne. Teraz - zgodnie z zapotrzebowaniem - laptopy trafią do uczniów dwóch szkół ponadpodstawowych - Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie - 30 oraz Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach - 10.

 

[nowe laptopy dostaną także uczniowie ze szkół gminy Jarocin - czytaj wiecej TUTAJ]

 

Urządzenia zostaną uczniom wypożyczone, a po zakończeniu nauki zdalnej będą służyły im nadal, ale w szkole.

 

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ RAH
  4 miesiące temu ocena: 100%  5
  A jaki to dokładnie model ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ?
  4 miesiące temu ocena: 100%  4
  to pozoranctwo na zdjęciach to dziecinada, ludzie bądźcie poważni, na stanowiskach a robicie z siebie już nie powiem kogo, pokazujecie laptopy? może 20 lat temu to owszem, mało kto je miał ale dzisiaj?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ???
  4 miesiące temu ocena: 100%  3
  powiat średzki za 80 tys. kupił 45 laptopów, a jarociński za 100 tys. 40 laptopów? to jak to jest?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jarociniak
  4 miesiące temu ocena: 80%  2
  Porażka programu 500+. Co ludzie robią z tą kasą co dostają niby na dzieci? Od pieciu lat biorą co miesiąc 500+ i jeszcze dziecią laptopów nie mogli kupić? Pytam co robią z tą kasą która idzie z nas wszystkich podatków?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nie tylko Jarocin, to żaden sukces
  4 miesiące temu ocena: 83%  1
  http://bip.powiatsredzki.pl/powiatsredzki/ W ramach projektu Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego zakupiliśmy przenośne komputery oraz karty do mobilnego Internetu dla szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Średzki.Zgodnie z warunkami konkursu Powiat Średzki ma możliwość sfinansowania kosztów zakupu do kwoty 80.000 zł.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji