ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Nowe komputery dla uczniów

› Aktualności› Samorząd 6 miesięcy temu    13.01.2020
Karina Muszalska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Gmina Żerków

Żerkowskie szkoły podstawowe otrzymały komputery. Nowe komputery dla uczniów.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Burmistrz Michał surma przekazał 24 laptopy gminnym szkołom podstawowym z Żerkowa, Chrzana, Dobieszczyzny i Komorza Przybysławskiemu.

 

[100 tys. nadwyżki w budżecie. Na co chcą ją przeznaczyć? Czytaj TUTAJ].

 

Komputery został zakupione w ramach projektu, którego celem było podnoszenie kompetencji cyfrowych mieszkańców w gminie Żerków. Chętne osoby mogły uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Czytaj również 2019 rok był dla nich najlepszy!

Od samego początku zakładano, że kupione na poczet warsztatów komputery, zostaną przekazane żerkowskim placówkom. Tak też się stało. 10 stycznia burmistrz Żerkowa, Michał Surma, spotkał się z dyrektorkami szkół i przekazał im obiecane komputery.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ chrzan
  6 miesięcy temu ocena: 86%  3
  a po co maja rozbudowywac szkolę w chrzanie skoro super mamy posyłaja dzieci do żerkowa,....................niech wszyscy tam ida i tyle, szoda tylko takiej ładnej hali....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ DNO!!!
  6 miesięcy temu ocena: 75%  2
  Teraz do kartonika i do szafki, aby się czasami przez 10 lat nie zniszczyły. No chyba że jakaś nauczycielka dostanie? Żenada. Przyjechały jakby podpisywały kontrakty na miliony. Niezatapialna Halina widzę ma się dobrze, kontakty z burmistrzem są ok, więc zwolnienia nie będzie? O rozbudowie szkoły w Chrzanie już nikt nie mówi? Lokatorzy nadal mieszkają w szkole?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ stajenny
  6 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Na jednym jadą koniu.
  R E K L A M A