ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Nowa przełożona pielęgniarek w jarocińskim szpitalu. Poprzedniczka wydała oświadczenie [AKTUALIZACJA]

13 dni temu    9.01.2021
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 4 / 50%
A A A
Nowa przełożona pielęgniarek w jarocińskim szpitaluNowa przełożona pielęgniarek w jarocińskim szpitalu fot. Szpital Powiatowy Jarocin

Nowa przełożona pielęgniarek w jarocińskim szpitalu. Maria Walczak, pielęgniarka oddziałowa na oddziale dziecięcym została przełożoną pielęgniarek w jarocińskim szpitalu. Zastąpiła na tym stanowisku Wandę Olesińską.

 

Prezes lecznicy Henryk Szymczak tak uzasadnia zmianę:

 

- Umowa pani Wandy Olesińskiej na pełnienie funkcji zastępcy dyrektora ds. pielęgniarek i średniego personelu medycznego (przełożonej pielęgniarek - przyp. red.) wygasała z końcem roku i nie została przedłużona.

 

Szpital w Jarocinie. Oddział dziecięcy zamknięty do odwołania

 

I dodaje:

 

- W strategii, którą opracowałem, widzę, że trzeba dokonać wiele zmian, jeśli chodzi o zarządzanie personelem medycznym. Po dwuletnim okresie współpracy z panią Wandą Olesińską nie widzę możliwości realizacji tego planu. Dlatego dokonałem zmiany.

 

Starosta Lidia Czechak i wicestarosta Katarzyna Szymkowiak na niedostępnej porodówce w Jarocinie. O sprawie mówi cała Polska

 

Nowa przełożona pielęgniarek w jarocińskim szpitalu co najmniej na pół roku

Maria Walczak będzie pełniącą obowiązki przełożonej pielęgniarek przez okres 6 miesięcy. Jednocześnie będzie pielęgniarką oddziałową na oddziale dziecięcym.

 

[AKTUALIZACJA - niedziela - 10 stycznia, godz. 16.00]

 

Poprzedniczka Marii Walczak - Wanda Olesińska w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji podsumowuje swoją pracę w szpitalu w świetle dokonanej zmiany.

 

 

"Chcę podziękować zarządowi szpitala oraz wszystkim współpracownikom, koleżankom i kolegom za wspólną prace, pomoc, wsparcie przez cały ten pracowity czas, kiedy była zastępcą dyrektora ds. pielęgniarstwa i innego personelu medycznego. Nasze wspólne działania stały się jeszcze trudniejsze, gdy pojawił się koronawirus i coraz więcej zachorowań na COVID-19 nie tylko wśród pacjentów, ale i personelu naszego szpitala. Ten okres nie był z pewnością czasem straconym, lecz pełnym wyzwań i nie łatwych zadań stawianych przed nami. W pracy zawsze był dla mnie ważny człowiek -dobro pacjentów oraz pracowników. Na stanowisku się bywa, ja przede wszystkim jestem pielęgniarką, która od wielu lat pracuje w zawodzie. Pracowałam na oddziale chirurgii, izbie przyjęć, pogotowiu ratunkowym, Dyżurowałam także w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. I to właśnie do pracy na SOR-ze teraz wróciłam. Zaangażowałam się również w akcję szczepień w kierunku COVID-19. Przede mną nowe zadania, zdobywanie nowych celów. Nigdy nie byłam osobą, która nie ma alternatywy. Nie boje się wyzwań ani tym bardziej pracy. Zawsze, w miarę moich możliwości, będę pomagała każdemu, kto o to poprosi. Nadal zamierzam spełniać się zawodowo i nieść pomoc pacjentom, jako pielęgniarka."

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

+ 2 głosów: 4 (50%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.