ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Niezwykły prezent - tym razem od dzieci dla dorosłych

7 miesięcy temu    16.10.2019
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Mieszkowskie przedszkolaki rozdające uśmiechyMieszkowskie przedszkolaki rozdające uśmiechy fot. Organizatorzy

Wzięli ze sobą dobre humory i żółte znaczki. Tak wyszły na ulice. Ich widok wszystkich rozbawiał. Dzięki temu cała miejscowość tego dnia była uśmiechnięta.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1„Dobry humor dzisiaj mamy, więc uśmiechy przesyłamy” pod takim hasłem w Przedszkolu w Mieszkowie obchodzony był Światowy Dzień Uśmiechu.
 

 

W tym dniu dobry humor i uśmiech był obowiązkowy. Przedszkolaki tym uśmiechem zarażały się nawzajem i rozdawały go paniom oraz pozostałym pracownikom placówki.
 

 

[o zabawie matematyką w mieszkowskiej szkole - czytaj TUTAJ]

 

 

Żeby tego było mało, to uśmiechnięte dzieci przemaszerowały przez Mieszków wręczając spotkanym po drodze mieszkańcom uśmiechnięte buźki i składając życzenia „miłego dnia pełnego uśmiechu”. Odwdzięczając się wszyscy odpowiadali uśmiechem oraz miłym słowem.
 

 

Na pomysł świętowania Dnia Uśmiechu wpadł artysta Harvey Ball, który w 1963 roku stworzył „smiley’a” - znany wszystkim znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle.
 

 

[dzieci dostały to, na co długo czekały - na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Z czasem pomysłodawca zaniepokojony coraz większą komercjalizacją żółtego znaczka i tym, że ludzie zapomnieli o jego przesłaniu, wymyślił Światowy Dzień Uśmiechu - dzień, w którym wszyscy powinni dużo się uśmiechać i poświęcić większą uwagę dobrym uczynkom.

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Zdzisiek
  7 miesięcy temu 2
  Bardzo fajna inicjatywa. Tak trzymać. Wszystkim życzę uśmiechu każdego dnia.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jacekpl
  7 miesięcy temu 1
  Dla powiększenia Uśmiechu na każdy poranek dnia drama (serial) o zakonnicy w zespole młodzieżowym https://rutube.ru/video/f532de... https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A