ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Nietypowe pracownie. Na co będą sobie mogli pozwolić uczniowie? [ZDJĘCIA]

6 miesięcy temu    13.12.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uroczystość oddania do u.żytku nowych pracowniUroczystość oddania do u.żytku nowych pracowni fot. Organizatorzy

Płyty indukcyjne, dwa piekarniki, wentylatory, lodówka, zmywarka i narzędzia do majsterkowania - w takie sprzęty zostały wyposażone dwie nowe pracownie w jednej z podjarocińskich szkół.

 

R E K L A M Awspieram jarocinskie SRT1

 

W Szkole Podstawowej w Witaszycach odbyło się uroczyste otwarcie pracowni do zajęć technicznych. W imieniu burmistrza Jarocina uczestniczył w nim jego zastępca Bartosz Walczak, który mieszka w Witaszycach.

 

 

Nowa pracownia składa się z dwóch połączonych ze sobą sal. W pierwszej będą odbywały się zajęcia związane z gotowaniem i robótkami ręcznymi, a druga ma służyć do majsterkowania i innych prac ręcznych.

 

 

[grasz w warcaby - spróbuj swoich sił w zawodach - więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ]

 

 

Na remont wydano 30 tysięcy złotych, które pochodziły z budżetu szkoły. W ramach prac modernizacyjnych wykonano i urządzono zmywalnię oraz sanitariat. Zrobiony został odwieszany sufit, założona siatka a także wygipsowano i pomalowano ściany.

 

 

[szkoła dostała niecodzienny prezent - szczegóły TUTAJ]

 

 

Kolejne 15 tysięcy na wyposażenie pracowni pozyskano z funduszu sołeckiego oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarocinie. Pomogło także Koło Gospodyń Wiejskich oraz rada rodziców.

 

 

Zakupione zostały trzy płyty indukcyjne, dwa piekarniki, wentylatory, lodówka, zmywarka i narzędzia do majsterkowania.

 

 

[uczniowie zgłosili się do "Złotej Żaby" - o co chodzi - więcej szczegółów TUTAJ]

 

 

Nowe pomieszczenia w godzinach dopołudniowych będą służyć uczniom. Popołudniami będą z nich korzystać mieszkańcy Witaszyc. Spotykać się tam będą seniorzy, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc, rady sołeckiej i Organizacji Harcerskiej Rodło.

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A