ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Nietypowa akcja straży. Łapali … konia

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    16.05.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fanpage OSP Mieszków.

Straż pożarna jest służbą, która jest wykorzystywana do różnych zdarzeń. Coraz więcej jest nietypowych akcji.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Są wzywani do pomocy dzikim zwierzętom. Niedawno z opresji ratowali sarnę, która utknęła pomiędzy barierkami na obwodnicy Jarocina [ZOBACZ TUTAJ]

Pomagali też kotu, który spadł z balkonu z trzeciego piętra na drugie. Ratownicy udali się tam z podnośnikiem [ZOBACZ TUTAJ].

 Kilka tygodni z nowoczesną drabiną pojechali do parku. Tym razem pomocy wymagał gołąb. Ptak utknął w koszu zlewowym przy rynnie Pałacu Radolińskich i nie mógł się sam wydostać. Trzepocącego się w środku gołębia usłyszeli pracownicy zajmujący się utrzymaniem porządku w parku [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Wczoraj wieczorem otrzymali wezwanie do Mieszkowa. Ze zgłoszenia wynikało, że w okolicy parku biegał koń. Stwarzał zagrożenie dla postronnych osób. Strażakom udało się złapać konia. Na miejsce wezwano również lekarza weterynarii i policję. Ostatecznie zwierzę trafiło do właściciela. Mieszkaniec Mieszkowa został ukarany mandatem za niewłaściwe trzymanie zwierzęcia.

W akcji uczestniczuli strażacy z OSP Mieszków i JRG Jarocin. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkaniec
9 miesięcy temu 9
Zostawcie Ferdka w spokoju jak jesteście tacy mądrzy to weźcie konie do siebie na tydzień i zobaczymy czy wam nie ucieknie żaden. Koń to duże i mądre zwierzę, sam z siebie nie ucieka coś musiało go spłoszyć .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nikt
ponad rok temu ocena: 100%  8
Dokładnie zamiast jechać po Ferdka to strażacy za koniem latali ,zaraz będą wzywani bo pies biega .Bo ktoś chce sąsiadowi dopiec to wszystkie służby w akcji żałosne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 666
ponad rok temu 7
Zamast zadzwonić do właściciela konia to straż i policje , bo oni nie maja co robić . Wszyscy wiedza kto, lubi donosić i skargi pisac i przez kogo cała wieś była wzywana na komisariat. Pan Donosiciel
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 171717
ponad rok temu ocena: 100%  6
Ferdek nigdy nie pilnuje swoich koni, przecież co kilka dni mu uciekają i biegają po Mieszkowie. Jak wtargną na obwodnice i zginie niewinny człowiek to kto za to odpowie. Może już pora odebrać sądownie temu pijakowi zwierzęta i dać mu zakaz trzymania koni dożywotnio.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 5y5
ponad rok temu ocena: 100%  5
Słyszałem że ma zakaz
~ Ukulele
ponad rok temu ocena: 100%  4
Czegoś chyba nie rozumiem.... "Niedawno z opresji ratowali ranę, która utknęło pomiędzy barierkami na obwodnicy Jarocina [ZOBACZ TUTAJ]"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wsiok
ponad rok temu ocena: 58%  3
- jakiś idiota ,,zatrudnił'' strażaków a w a co drugi chłop pracował w przeszłości konikami i duzo lepiej wie jak postępować z tymi zwięrzętami niźli przeciętny strażak. Ktoś komuś pewnie chciał narobić kłopotów... szkoda cennego czasu strażaków.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wsiok
ponad rok temu ocena: 44%  2
- łośle PJA - dwie jednostki po półtorej godziny to chwila ? A nie było ,,widać'' że to konflikt sasiadów a konik to tylko tło.
~ PJA
ponad rok temu ocena: 33%  1
Trzeba było się zjawić i pokazać swoją klasę tak jak tu mądralo a strażakom złapanie zwierzęcia zajęła chwilą z tego co było widać więc nie wiem gdzie tu ich brak doświadczenia....
R E K L A M A