ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Niebawem powstanie PSZOK w gminie Nowe Miasto. Ogłoszono przetarg

› Aktualności› Wydarzenia 13 dni temu    20.11.2020
Karina Muszalska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Niebawem powstanie PSZOK w gminie Nowe Miasto. Ogłoszono przetargNiebawem powstanie PSZOK w gminie Nowe Miasto. Ogłoszono przetarg fot. zdjęcie poglądowe

Zgodnie z planami w gminie Nowe Miasto ma powstać Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Urząd ogłosił przetrag na jego budowę!

 

 

Gmina Nowe Miasto nie mogła dotąd pochwalić się punktem selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, tak zwanego PSZOK-u. Wkrótce ulegnie to zmianie, a wspomniany punkt będzie służył, jako uzupełnienie selektywnej zbiórki odpadów prowadzonej w gospodarstwach domowych.

 

R E K L A M ABolsius Podstrona

 

PSZOK będzie służył do zbierania i czasowego magazynowania odpadów problemowych. Każdy z mieszkańców gminy w ramach miesięcznej opłaty za zagospodarowanie odpadami komunalnymi będzie mógł wywieź tam na przykład zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony, gruz oraz surowce wtórne.

 

 

Nowomiejski urząd ogłosił, więc przetarg na budowę PSZOK-u. W ramach prac firma, która wygra postępowanie przetargowe będzie musiała utwardzić teren, wybudować kontenerowy budynek socjalno-biurowy, wykonać oświetlenie zewnętrzne i zasilanie przepompowni, zainstalować monitoring oraz instalację alarmową. Dodatkowo wykonane zostanie również przyłącze wodociągowe oraz kanalizacja deszczowa i sanitarna. Będzie też zrobione ogrodzenie terenu i oczywiście zagospodarowanie terenów zielonych.Wrocimy do tematu.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Czas
11 dni temu 2
Czas napisać o Pszoku w Żerkowie :) wszystkie gminy dookoła już chyba mają nowoczesne punkty prawda?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pur
12 dni temu 1
"wywieź" ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji