ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Nie żyje prezes Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Mieście. Bogdan Budzyn zmarł nagle

13 dni temu    20.11.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zmarł Bogdan Budzyn. Był prezesem OSP w Nowym Mieście nad WartąZmarł Bogdan Budzyn. Był prezesem OSP w Nowym Mieście nad Wartą fot. OSP w Nowym Mieście nad Wartą

Nie żyje Bogdan Budzyn. Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Mieście zmarł dzisiaj w nocy w wieku 68 lat. Całe środowisko strażackie w gminie pogrążone jest w żałobie. 

 

R E K L A M ABolsius Podstrona

 

 

Smutna informacje napłynęły do naszej redakcji dzisiaj przed południem. Bogdan Budzyn był prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Mieście nad Wartą. Pełnił tę funkcję od 2016 roku. Wcześniej przez blisko 20 lat pełnił funkcję sekretarza jednostki. To za jego czasów wyremontowano i zmodernizowano nowomiejską remizę.

 

Poznałem Pana Bogdana Budzyna tuż po rozpoczęciu pracy w nowomiejskim urzędzie. Współpracowaliśmy przy pozyskiwani środków zewnętrznych na remont remizy strażackiej w Nowym Mieście. W trakcie przygotowania projektu przebudowy oraz w czasie przeprowadzania prac remontowych mocno angażował się razem z pozostałymi druhami podpowiadając odpowiednie rozwiązania techniczne - żył tym tematem dość mocno. Był ciepłym życzliwym człowiekiem, zawsze chętnym do pomocy – wspomina zastępca wójta Wiesław Schreiber

 

Bogdan Budzy miał 68 lat. Zmarł w nagle w nocy 20 listopada.

 

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 23 listopada. Rozpoczną się o godz. 13.00 mszą św. żałobną w kościele parafialnym w Nowym Mieście.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!