ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Nie widział sąsiadki. Wezwał pomoc

› Aktualności› Na sygnale 7 miesięcy temu    6.02.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A


Dwa razy w ciągu ostatniej doby strażacy byli wzywani do otwarcia drzwi mieszkań.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Pierwszy razy ratownicy interweniowali na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Jarocinie. Zaniepokojony mężczyzna zadzwonił do Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

 

- Poinformował dyspozytora, że nie ma kontaktu z sąsiadką. Przekazał też informację, że kobieta chorowała. Patrol policji udał się na miejsce. Strażacy otworzyli drzwi do mieszkania. Niestety, lekarz stwierdził zgon kobiety -  relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

Wykluczono, aby do śmierci 62-latki przyczyniły się osoby trzecie.

 Czytaj również: Wypadek, pożary i 10-kilometrowa plama olejuPodobne wezwanie policja i straż pożarna otrzymała na ul. Waryńskiego.

 

 

- Zgłaszający nie mógł dostać się do swojego domu. Żona nie odbierała telefonu. Zaniepokojony poprosił straż pożarną o otwarcie drzwi. Kiedy straż pożarna podjechała pod dom, kobieta przebudziła się i nie była konieczna interwencja służb  – wyjaśnia policjantka.

 

 

 

Czytaj również: Uwaga! Wzmożone kontrole policji w całym kraju

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

 

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ty
7 miesięcy temu ocena: 100%  7
Matka miała dała miłość i miała czas dla synów .ale synowie NIE MIELI CZASU dla chorej matki.A potrzeba ODROBINĘ WRAŻLIWOŚCI SERCA i EMPATI a ŻYCIE BYŁOBY PIĘKNIEJSZE.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
7 miesięcy temu ocena: 100%  6
Bo teraz jest BARDZO PRZYKRA RZECZYWISTOŚĆ i ze w większości dorosłych dzieciom NIE SĄ POTRZEBNI CHORZY RODZICE którzy potrzebują pomocy A u większości młodych osób jest takie myślenie ...ZE BĘDĄ WIECZNE MŁODZI ZDROWI i SAMOWYSTARCZALNI
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ty
7 miesięcy temu ocena: 100%  5
A synowie to gdzie są???? Od dawien dawna się matka nie interesują!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
7 miesięcy temu ocena: 60%  4
To nie miał kluczy do swojego domu? To tak jak w serialu 'co ludzie powiedzą?' mąż hiacynty też nie miał swoich kluczy od domu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MłodyJarociniak
7 miesięcy temu ocena: 25%  3
Istna komedia...
~ Ja
7 miesięcy temu ocena: 100%  2
Dobrze ze są JESZCZE sąsiedzi którzy interesują się chorym sąsiadem CHOĆ JEST Takich ludzi Coraz mniej .Dzieki Temu panu za zainteresowanie się chorą sąsiadka.A potrzeba ODROBINĘ WRAŻLIWOŚCI SERCA i EMPATI a ŻYCIE BYŁOBY PIĘKNIEJSZE.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zloooooooo
7 miesięcy temu ocena: 20%  1
Wykastrowac ich!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji