ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Nie ma szans na otwarcie przedszkoli

› Koronawirus - Raport 24 dni temu    4.05.2020
Karina Muszalska
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. zdjęcie poglądowe

Żerków. Gmina Żerków. Otwracie przedszkoli w gminie Żerków. 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Zgodnie z rządowym rozporządzeniem od 6 maja mogą być otwarte przedszkola i żłobki. Czy rodzice w gminie Żerków bedą mogli posłac swoje dzieci do placówek?

 

Pod koniec ubiegłego tygodnia po tym, jak rząd opublikował wspomniane rozporządzenie, główny inspektor sanitarny podał wytyczne o obostrzeniach, które mają obowiązywać w placówkach zapewniających opiekę. Organy prowadzące przedszkola i żłobki były więc zmuszone do podjęcia decyzji o ewentulanym otwarciu.

PSZOK otwarty! Zobacz od kiedy?

 

Dzisiaj swoją decyzję podjął burmistrz Żerkowa i podał ja do publicznej wiadomości:

 

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2 oraz rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym w głębokiej trosce o zdrowie naszych najmłodszych mieszkańców oraz ich bliskich informuję, iż prowadzone przez gminę Żerków przedszkole oraz odziały przedszkolne w szkołach podstawowych pozostaną zamknięte do odwołania.

 

KORONAWIRUS. Najnowsze informacje. Informacja AKTUALIZOWANA na bieżąco.

 

Ewentualna decyzja o otwarciu żerkowskich placówek może zostać podjęta w późniejszym czasie. Wedłu burmistrza Michała Surmy pod uwagę wzięte zostaną nie tylko wytyczne ministerstw czy GIS-u. Gmina rozezna się realnych potrzebach rodziców oraz czy placóweki oświatowe są gotowe do rozpoczęcia pracy.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kaska
19 dni temu ocena: 100%  9
Chyba jednak są otwarte niektóre....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zerkowiak
23 dni temu ocena: 100%  8
Do sflustrowana, A niby jakie zarządzanie?ja słyszałem, że biblioteki mają być otwarte, a ta w Zerkowie nie jest.Czy tam jest większe zagrożenie niż we wszystkich sklepach gdzie panie pracują cały czas? Co to za odgórne zarządzanie bo nie rozumiem., To takie tłumy walą do tej biblioteki!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Irek
24 dni temu ocena: 39%  7
Ten wirus jest jednym z tych, które wywołują przeziębienie i grypę.Ludzie umierają na różne choroby i to ponad 400 tysięcy w roku czyli ponad 1000 dziennie.Na powikłania grypowe mniej odporni także umierają.W Polsce tych zachorowań i zgonów jest mało bo były przymusowe szczepienia na gruźlicę, odrę, ospę a wielu szczepiło się też na WZW i grypę co dodatkowo podniosło odporność.Zatem nie uda się nam chować po domach przez całe życie. Wirus jest i będzie, trzeba zacząć normalnie żyć bo np z powodu grypy nie chowamy się po kątach. Ktoś powie, czekamy na szczepionkę. Ok ale zanim ona będzie to już nowe szczepy wirusa też będą i szczepionka nie będzie tak skuteczna. Jestem już emerytem, ale jeśli będzie trzeba chętnie wrócę do pracy w szkole, bo uważam że szkoły i inne placówki nie mogą być zamknięte do końca świata.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pol
24 dni temu ocena: 57%  6
budżetówka jak zwykle święte krowy, inni jakoś mogą pracować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaaa
24 dni temu ocena: 39%  5
Rozsądna decyzja. Mam nadzieję, że inne gminy zdecydują tak samo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zdziwiony
24 dni temu ocena: 81%  4
Biblioteka też dalej zamknięta, panie liczą książki!! Może mi ktoś wyjaśni co te panie robiły do tego czasu , kiedy biblioteka 2miesiace prawie nie była czynna??to jest jakaś paranoja.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Eryka
22 dni temu ocena: 100%  3
Teraz wszyscy zaczną oddawać książki i będą roznosić bakterie. Niestety, wypożyczanie książek stało się niehigieniczne tym bardziej w czasie epidemii
~ Sfrustrowana
23 dni temu ocena: 6%  2
Bo ćwo.ku takie było odgórne zarządzenie, i są procedury, które trzeba spełnić, ale jakbyś trochę poczytał, to byś wiedział
~ Targ
24 dni temu ocena: 83%  1
A co robią na codzień? Siedzą i odliczają dni do emerytury. A jak siedzisz już kilka lat to pomyśl ile już się naliczyły. A to prawda ze jakaś młoda tam jest zatrudniona?
R E K L A M A