ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Nie było kontaktu z podopiecznym. W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny

› Aktualności› Na sygnale 15 dni temu    7.01.2021
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Nie było kontaktu z podopiecznym. W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny.Nie było kontaktu z podopiecznym. W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny. fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Nie było kontaktu z podopiecznym. W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny.

 

Służby interweniują w Wilczyńcu – gmina Jarocin.

Policję i straż pożarną wezwano do Wilczyńca. Co się wydarzyło? Policja zwróciła się do straży pożarnej z prośbą o otwarcie drzwi do mieszkania.

 


 - Pracownica Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarocinie poinformowała nas, że od dłuższego czasu nie ma kontaktu z osobą, która jest objęta opieką placówki – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 Urzędniczka nie mogła się również dostać do mieszkania mężczyzny. Najpierw na miejsce udała się policja. Nikt nie reagował na nawoływania funkcjonariuszy. Stróże prawa poprosili o pomoc straż pożarną.

Ratownicy otworzyli drzwi do mieszkania.

 

- Po wejściu do środka ujawniono zwłoki 71-letniego mężczyzny. Czekamy na przyjazd lekarza, który wstępnie określi przyczynę zgonu. Na razie nic nie wskazuje na to, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – dodaje policjantka.

 

[AKTUALIZACJA 14:15]

Policja poinformowała o wstępnych ustaleniach.


 - Zgon bez udziału osób trzecich. Nie będziemy prowadzić czynności- mówi asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mama
15 dni temu ocena: 33%  1
A rodziny ten Pan nie miał przecież święta były Nowy rok wczoraj święto i co A sąsiedzi dobrze że Pani z opieki choć zareagował chociaż za późno
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji