ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Nasi czytelnicy nie zawiedli! Zobacz, co kupiliśmy ze zbiórki pieniędzy [GALERIA]

› Koronawirus - Raport 2 miesiące temu    14.04.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Inicjatorka zbiórki, Karolina Prymula razem z naszą dziennikarka otrzymały podziękowaniaInicjatorka zbiórki, Karolina Prymula razem z naszą dziennikarka otrzymały podziękowania fot. Szpital Powiatowy w Jarocinie

Zbiórka pieniędzy na rzecz jarocińskiego szpitala na finiszu. Pierwsze zakupy za zebrane pieniądze w ramach akcji „Razem dla szpitala”.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Panująca pandemia wystawia wszystkich na próbę. Z największymi problemami borykają się jednak szpitale. Na wagę złota są maseczki, fartuchy czy rękawiczki, czyli środki ochrony osobistej, któe mogą zabezpieczyć personel medyczny przed niebezpiecznym wirusem.

 

 

Z pomocą dla jarocińskiej lecznicy wyszli mieszkańcy Jarocina. Na portalu Zrzutka.pl została uruchomiona zbiórka pieniędzy. Inicjatorką jej założenia jest Karolina Prymula. Wspomaga ją Gazeta Jarocińska. Wspólnie uruchomiliśmy akcję „Razem dla szpitala”. Każdy może pomóc wpłacając choć niewielką sumę i udostępniając linki do zrzutki TUTAJ. Zostało zaledwie pięć dni do jej końca.

 

 

Na koncie zrzutki pojawiło się 12.355 zł. Wpłaciło aż 155 darczyńców. Największa wpłata opiewała na sumę aż tysiąca złotych. Idę akcji jest jednak przede wszystkim wsparcie dla szpitala na miarę możliwości darczyńcy. Wystarczy więc wpłacić tylko 10 zł.

 

KORONAWIRUS RAPORT. Informacja aktualizowana na bieżąco. Czytaj TUTAJ.

 

Mimo, że nasza akacja jeszcze trwa, to zostały już zakupione specjalistyczne maseczki FFP2 z zaworkami (100 sztuk) i filtrami (150 sztuk) za kwotę przeszło 9 tys. zł. Na prośbę prezesa szpitala, Henryka Szymczaka za pozostałą kwotę zostały zamówione termometry na podczerwień do sprawdzania ciepłoty ciała pacjentów.

 

To nie koniec naszej akcji. Jeszcze przez pięć dni każdy może wpłacić choć niewielką sumę pieniędzy. Kliknij w zdjęcie.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A