ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Na warsztatach w sieci 15 osób tworzyło nowe wzory snutek

› Aktualności› Wydarzenia 16 dni temu    17.11.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Antonina Armon, Amelia Frąckowiak i Agata Reszel ze Szkoły Podstawowej w Golinie stworzyły nowe wzory snutek golińskich przy użyciu aplikacji snutka.pl. Ich prace zostały wydrukowane na pleksi i powieszone w holu jarocińskiej biblioteki w pałacu Radolińskich.

 

R E K L A M ABolsius Podstrona

 

 

Motywy powstały podczas warsztatów online w ramach projektu „Snutka łączy ludzi w sieci” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”. Wzięło w nich udział 15 osób. Oprócz młodzieży z Goliny również osoby niepełnosprawne - uczestnicy zajęć w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Jarocinie. Autorka warsztatów i mobili ze snutką golińską jest Agnieszka Grygiel ze Stowarzyszenia "Nasza Wspólnota" w Golinie.

 

WIĘCEJ O PROJEKCIE "SNUTKA ŁĄCZY" I APLIKACJI SNUTKA.PL CZYTAJ TUTAJ

 

Projekt „Snutka łączy ludzi w sieci” - warsztaty projektowania snutki online - został sfinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!