ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Na walizkach. Warsztaty z gry na bębnach. Wyłącznie online [AKTUALIZACJA]

› Aktualności› Wydarzenia 20 dni temu    13.11.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

W ramach festiwalu podróżniczego "Na walizkach", tym razem nieco inna, bo "muzyczna", propozycja dla młodszych miłośników podróży."Warsztaty gry na bębnach" w sobotę (14 listopada) poprowadzą: Łukasz Dembiński i Darek Mikłasz z zespołu "Foliba".

 

R E K L A M ABolsius Podstrona

 

Łukasz Dembiński i Darek Mikłasz to członkowie kolektywu "Foliba", z którym przez ostatnich 15 lat zagrali ponad 700 koncertów w Polsce i za granicą (Czechy, Niemcy, Austria, Teneryfa, Maroko, Mołdawia). Prowadzą autorskie warsztaty gry na afrykańskich bębnach w całym kraju. Muzycy podróżowali do krajów takich jak: Gwinea, Mali, Burkina Faso, Senegal, Gambia, by uczyć się gry na tradycyjnych instrumentach u źródeł oraz od najlepszych muzyków.

 

"Warsztaty gry na bębnach" odbędą się wyłącznie online. Początek o godz. 14.00.Zapisy dzisiaj, do godz. 18.00 pod linkiem: https://forms.gle/5zhCfzjXNFYBuN2T6
Osobom zarejestrowanym zostanie mailowo przesłany link do warsztatów.

 

Projekt II Festiwal Podróżniczy "Na walizkach" jest realizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin. Został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z budżetu gminy Jarocin.

 

Nowy - 44. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i aktualnych materiałów oraz ciekawych wywiadów.

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!