ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Na walizkach. II Festiwal Podróżniczy w Jarocinie. Tym razem o wyprawie przez Islandię

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    5.11.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Kolejne spotkanie w ramach festiwalu podróżniczego „Na walizkach” odbędzie się już w najbliższą sobotę 7 listopada. Tym razem temat dla zapalonych piechurów oraz miłośników szlaków długodystansowych. Spotkanie odbędzie się wyłącznie online.

 

 

Gościem będzie Łukasz Supergan, organizator wypraw długodystansowych, członek 8a Team, autor, fotograf i przewodnik, który przeszedł m.in. 20.000 km na szlakach Europy, Azji i Ameryki Północnej, a także dwukrotnie przemierzył Łuk Karpat (jako pierwszy człowiek samotnie). Wędrował w Himalajach, Karakorum, Tien-Szan i Pamirze. W Jarocinie opowie o swojej zimowej wyprawie przez Islandię.

 

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną i nowe obostrzeżenia, które będą obowiązywały od soboty, spotkanie będzie transmitowane na żywo i dostępne online na profilu fb biblioteki oraz JOK-u. Aby wziąć udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na link do połączenia. Zarejestrować można się tu: https://forms.gle/nFHUVk8oR4ePJXzz6. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 6 listopada, do godz. 22.00. Początek transmisji w sobotę 7 listopada o godz. 16.00.

 

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz przez gminę Jarocin.


 

 

Nowy - 44. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i aktualnych materiałów oraz ciekawych wywiadów.

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!