ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

Na rowerze na włamanie do jubilera

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    9.01.2012
Karol Górski
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Za kratki trafiło dwóch 20-latków z Jarocina. Są podejrzewani o dokonanie rozboju. Jeden z nich usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do jubilera. Po łup przyjechał rowerem.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Policja zgłoszenie o włamaniu do złotnika na jarocińskim rynku otrzymała w nocy 5 stycznia, ale dopiero dzisiaj poinformowała o sprawie.

20-latek wybił szybę w oknie wystawowym i skradł dwa wzorniki obrączek. - Łaszczył się na złote, a wziął z mosiądzu. Najprawdopodobniej przyjechał rowerem, bo rower leżał przed zbitym oknem wystawowym. Zrobił dziurę w szybie, po czym włożył rękę, złapał dwa wzorniki obrączek i uciekł, a rower został - opisuje Bernard Mroczek, właściciel sklepu.

Policji wystarczył jeden dzień, aby schwytać złodzieja, którym okazał się 20-latek z Jarocina. - Sprawca dokonał kradzieży z włamaniem w ten sposób, że wybił  szybę w oknie wystawowym. Zabrał w celu przywłaszczenia dwie palety ze wzorami 56 sztuk obrączek o wartości 1.500 zł - relacjonuje prokurator Monika Warczyńska, zastępca prokuratora rejonowego w Jarocinie.

Funkcjonariusze zatrzymali także kolegę podejrzanego, bo jak ustalili śledczy, wspólnie dokonali rozboju. W maju ubiegłego roku razem mieli skopać chłopaka i skraść mu telefon komórkowy o wartości 1.000 zł. Drugi z podejrzanych usłyszał również zarzut zniszczenia lusterka bocznego w samochodzie ibiza.

Sąd Rejonowy w Jarocinie przychylił się do wniosku prokuratora i postanowił o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn. 20-latkowie w areszcie spędzą trzy najbliższe miesiące.

(era)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kola5
ponad rok temu ocena: 100%  6
Złoty pierścionek zaje...ł Bronek z wystawy..... :D :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Yoda Miszcz
ponad rok temu 5
[quote name="kate"]Yody mistrza wpływy wyczuwam. (tytuł patrz)[/quote]Kate ? Nie pamiętam szkoleń uczennicy takiej .Może to Qui-Gon Jinn nauczycielem był . ;-) :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bye
ponad rok temu ocena: 88%  4
mobilni arcydebile :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kola5
ponad rok temu ocena: 50%  3
:D :lol: :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kate
ponad rok temu ocena: 78%  2
Yody mistrza wpływy wyczuwam. (tytuł patrz)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ADOLF
ponad rok temu ocena: 59%  1
Biede i desperacje widać wszedzie głosujcie na swojego rudego dyktatora i jego podwładnych PO
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji