ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Na dzisiejszą imprezę w parku zabierz ze sobą talerz i sztućce

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    16.02.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

W niedzielę 16 lutego w parku im. mjr. Zbigniewa hr. Ostroroga-Gorzeńskiego po raz drugi będą świętowane urodziny Druha Komendanta - patrona parku. Zaproszony jest każdy. 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

 

Każdy gość otrzyma śpiewnik, aby móc włączyć się w wykonanie popularnych utworów muzycznych przy akompaniamencie kapeli ludowej. W roli Druha Komendant wystąpi Jakub Staszak. Można będzie posłuchać wspomnień Gorzeńskiego. Wszyscy goście urodzin będą się mogli posilić prawdziwym bigosem myśliwskim. Jest tylko jeden warunek, trzeba zabrać ze sobą naczynie i sztućce. Organizatorzy, którymi są jarocińskie muzeum regionalne i biblioteka publiczna, nie chcą zaśmiecać parku jednorazówkami.

 

ZOBACZ, JAK ŚWIĘTOWANO W ZESZŁYM ROKU 150. ROCZNICĘ URODZIN DRUHA KOMENDANTA I 100. ROCZNICĘ ZAKOŃCZENIA POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A